Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 2d. 09:32

Po skausmingų išgyvenimų Rasa Kaušiūtė įsiamžino fotosesijoje: „Mane kankino vienatvė“

Rasa Kaušiūtė
Vilmanto Dambrausko nuotr. / Rasa Kaušiūtė

Praėjusią savaitę internetinėje erdvėje ir spaudoje pasirodžiusios dainininkės Rasos Kaušiūtės nuotraukos iš populiaraus laidų vedėjo Edvardo Žičkaus 35-ojo gimtadienio sukėlė susižavėjimo bangą jos pasirinktu įvaizdžiu, bei privertė aiktelėti iš nuostabos net su atlikėjos kūryba artimai nesusipažinusius žmones.

Nedaugeliui žinoma, kad dainininkė šią vasarą patyrė skausmingą artimojo netektį, išgyveno asmeninio gyvenimo siųstus išbandymus ir buvo panirusi į liūdesio, skausmo ir nevilties liūną, todėl dainininkės pasirodymas viešumoje po kurį laiką trukusios tylos sukėlė tikrą susižavėjimo audrą jos išskirtine išvaizda bei talentu.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mirė Rasos Kaušiūtės tėvas: dainininkė pasidalijo jautriu įrašu

„Rodos, jau esu susidūrusi su netekties skausmu ir suvokiu, kad mirtis yra neišvengiama mūsų gyvenimo dalis, tačiau sunki mylimo tėčio liga ir netikėta mirtis sukėlė manyje begalę audringų minčių.

Klausiau savęs kodėl mirtis jį pasirinko būtent dabar, dvejojau gydytojų kompetencija, negalėjau rasti atsakymų į man rūpimus klausimus, netekau vidinės ramybės, gyvenau nuolatinėje įtampoje, trūko jėgų susikoncentruoti į kūrybinę veiklą. Iš paskutinių jėgų stengiausi išlikti rami ir atsakingai ruošiausi iš anksto suplanuotiems koncertams“, – pasakoja atlikėja.

Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė
Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė

Palaidojusi mylimą ir kiekvienoje gyvenimo situacijoje palaikiusį tėtį, dainininkė susidūrė su dar viena, gyvenimo siųsta drama. Atliekant sveikatos patikrinimą Rasa išgirdo, jog jai būtina skubi operacija.

Ši žinia supurtė dinamišką, spalvingą atlikėjos pasaulį ir paskatino įsiklausyti į save. Neveltui sakoma, jog mūsų sveikata, tai yra minčių ir įsitikinimų veidrodis. Skubėjimo gyventi įkarštyje nevisada esame pasiruošę išgirsti kūno siunčiamus signalus.

„Visi šie įvykiai buvo tarsi ženklas, privertęs mane stabtelėti, suklusti ir susitvarkyti savo minčių buveinę, tai tarsi generalinė tvarka. Supratau, kad mano užslopinti išgyvenimai ir emocijos užsilieka, kaupiasi kūne, todėl drąsiai peržvelgiau savo vertybių sistemą, uždaviau sau daug provokuojančių klausimų, kurie man padėjo apsispręsti, kas yra svarbiausia gyvenime“, – atvirauja Rasa.

Atlikėja pripažino, kad po patirtų skaudžių išgyvenimų tapo jautresnė aplinkai ir ją supantiems žmonėms, atsakingai rinkosi su kuo gali bendrauti, o su kuo ne. „Su kai kuriais draugais sunkiu gyvenimo etapu norėjosi bendrauti, kitus mano vidinis gedulas, niūri nuotaika slėgė, ne visi mano pasikeitimai jiems buvo priimtini. Mane kankino egzistencinė vienatvė“, – sako dainininkė.

Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė
Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė

Netikėta pažintis ir pokalbis apie grožį su talentingu fotomenininku Vilmantu Dambrausku virto kvapą gniaužiančia fotosesija. „Grožis yra didelė jėga, bet kai kamuoja liūdesys ir skausmas, mažai kam esi reikalingas“, įsitikinusi atlikėja. Po ištartų fotomenininko žodžių:

„Liūdesys yra gražus“ susimąsčiau ir panorau įamžinti liūdesio grožį fotografijose. Ši fotosesija perteikė mano vidinius išgyvenimus ir nuotaiką. Nenuostabu, kad gerbėjai įpratę mane matyti ryškią, išsiskiriančią, spalvingą, o dabar jie mane pamatys visai kitame amplua. Manau, kad mūsų sielą gyja tuomet, kai mes apsinuoginame prieš pačius save, kai nebijome atsiskleisti ir parodyti savęs tokiais, kokie esame“, dėstė Rasa. Paklausus, kaip ji pavadintų šią fotosesiją virpančiu balsu atsakė: „In memoriam...“

Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė
Vilmanto Dambrausko nuotr./Rasa Kaušiūtė

Atlikėja prisiminė žinomo dainininko Andriaus Mamontovo dainos žodžius: „Tu liūdėt nebijok, nebijok liūdėt, nes tiktai liūdesy sielos džiaugsmas... Argi gali įvertinti šviesą tasai, kas nematė tikrosios tamsos“, – pokalbį baigė Rasa Kaušiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

28:55
00:43
00:53

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką