Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gruodžio 22d. 11:30

Po „Šok su žvaigžde“ superfinalo – siautulingos dūzgės Vilniaus centre

Ugnė ir Saulius Sipariai, Gedvinas Meškauskas ir Paula Valentaitė, Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius
Martyno Rudcinsko, Vanille Lounge nuotr. / Ugnė ir Saulius Sipariai, Gedvinas Meškauskas ir Paula Valentaitė, Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius

Šeštadienį galiausiai paaiškėjo žiūrovų spėto pamėgti LRT projekto „Šok su žvaigžde“ laimėtojai. Žiūrovų sprendimu, iš trijų finišą pasiekusių porų trofėjaus labiausiai nusipelnė dainininkė Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas.

Nuslūgus euforijai tiek laimėtojai, tiek užnugaryje likusios poros bei projekto kūrėjai atšvęsti sėkmingo projekto pabaigos susitiko pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusiame naktiniame restorane „Vanille Lounge“.

Galutinių projekto „Šok su žvaigžde“ finalo rezultatų nuspėti buvo neįmanoma. Visos trys finišo tiesiąją pasiekusios poros – Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas, Simona Nainė ir Ligitas Bernatavičius, Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj – turėjo gausų gerbėjų, bičiulių bei artimųjų būrį.

Dūzgių akimirkos – galerijoje:

Laidos metu jiems komplimentų negailėjo ir komisijos kėdėse sėdėję sportinių šokių profesionalai. Galiausiai, po to, kai finalistai sušoko po tris šokius, žiūrovų sprendimu, laimėtojų titulas atiteko jauniausiai porai – dainininkei Paulai bei jos partneriui Gedvinui.

Atlaikę sveikinimų laviną, pilnais glėbiais gėlių, projekto dalyviai išvyko švęsti. Restorane „Vanilla Lounge“ vaišino patiekalais iš naujojo meniu ir gėrimais, čia visų dalyvių laukė šeimos nariai, draugai, prie linksmybių prisijungė ir projekto organizatoriai.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Šok su žvaigžde“ nugalėtojais tapo Paula Valentaitė ir Gedvinas Meškauskas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką