Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 1d. 17:35

Po sulaikymo – Egidijaus Dragūno komentaras: „Viskas įvyko dėl to, kad pareigūnai buvo be kaukių“

Po nakties areštinėje Egidijus Dragūnas buvo išleistas antradienio pavakarę. Tik išėjęs iš sostinėje esančios policijos nuovados, atlikėjas teigė šį kartą nenuleisiąs rankų – jo nuomone, policijos pareigūnai elgėsi neadekvačiai.

Visas Egidijaus Dragūno komentaras:

Pirmadienio vakarą sulaikytas E.Dragūnas turėjo būti išleistas antradienį, apie 13 valandą. Vis dėlto iškeliauti namo jam pavyko tik apie 18 valandą, o dar prieš tai teko apsilankyti Vilniaus priklausomybės ligų centre, kur jam teko duoti kraujo.

Anot atlikėjo advokato, jis kraujo tyrimą buvo sutikęs duoti dar vakar, nes, kaip ir pats sakė kalbėdamas su žurnalistais, sulaikymo metu policijos pareigūnai esą buvo įsitikinę, kad E.Dragūnas yra apsvaigęs.

Kalbėdamas su žiniasklaida Egidijus teigė vakar pūtęs į alkotesterį, jis parodė nulius. Atlikėjas įsitikinęs, kad ir kraujo tyrimai parodys, kad jis vairavo visiškai blaivus ir neapsvaigęs nuo jokių narkotinių medžiagų.

„Jie labai norėjo mano narkotikų testo ir dėl to mane čia laikė. Garantuoju, kad nei kokaino, nei heroino, kaip visi dažnai gali galvoti, neras“, – teigė jis.

Išleistas į laisvę E.Dragūnas teigė šį kartą nenuleisiantis rankų. Prisiminęs prieš metus įvykusią situaciją, kai prabangų automobilį vairavęs atlikėjas su policijos brigada buvo atlydėtas namo, kur kieme taip pat įvyko žodinis konfliktas, tačiau po teismo už pareigūnų nurodymų nevykdymą ir įžeidinėjimą jis atsipirko tik ganėtinai maža pinigine bauda, jis teigė, kad šį kartą viskas bus kitaip.

Tąkart atlikėjo advokatas siūlė reikšti pretenzijas, E.Dragūnas sakė nenorėjęs veltis, tačiau šį kartą žada dėl policijos pareigūnų esą netinkamų ir jų įpareigojimus viršijančių veiksmų kovoti.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Egidijus Dragūnas

„Aš sustojau, o pareigūnai buvo be kaukių. Viskas prasidėjo nuo to, kad paklausiau, kur jo kaukė. Jis man pasakė, kad jam nereikia. Generalinio komisaro įsakymu visiems reikia, o jam – nereikia. Nuo to viskas ir prasidėjo. Buvo ašarinės dujos, smaugimas“, – po sulaikymo kalbėjo atlikėjas.

Po paros išleistas namo E.Dragūnas pabrėžė, kad visgi galima rasti tikrai įvairių policijos pareigūnų, ir tų, kurių darbu galima didžiuotis, ir tų, kurie viršija savo galias.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./E.Dragūnas paleistas iš policijos komisariato
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./E.Dragūnas paleistas iš policijos komisariato

Vis dėlto jis pabrėžė, kad areštinėje su juo buvo elgiamasi gražiai, priekaištų neturėjo.

Davęs komentarą žiniasklaidai E.Dragūnas greitai buvo išvežtas. Jį namo išsivežė sužadėtinė Kotryna Kozlovaitė, kuri mylimojo prie komisariato laukė apie keturias valandas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Po E.Dragūno nakties areštinėje pirmą komentarą davė jo advokatas: atlikėją palygino su G.Floydu

TAIP PAT SKAITYKITE: E.Dragūnui atlikti kraujo tyrimai: aiškinamasi, ar incidento su policija metu buvo apsvaigęs

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką