Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 27d. 15:35

Praeityje D.Butkutė ir T.Augulis kolegoms krėsdavo aibes šunybių

Džordana Butkutė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Džordana Butkutė

Laidos „Kai švenčia Vandeniai“ filmavime apsilankiusi atlikėja Džordana Butkutė prisiminė šunybes, kurias su bičiuliu Tomu Auguliu krėsdavo kolegoms. Scenos bičiulių pokštų teko patirti ir pačiai Džordanai.

„Skamba Džordanos dainos įžanga, o mes pasislėpę už scenos prieš jai uždainuojant pakeičiam muziką pustoniu ir sukuriame chaosą“, – juokėsi T.Augulis.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Tomas Augulis
Tomas Augulis

T.Augulio ir D.Butkutės pažintis užsimezgė autobuse, kuriuo į koncertą vyko muzikantai. Tuo metu prie dar niekam nežinomo atlikėjo T.Augulio prisėdusi dainininkė lengvai rado bendrą kalbą. 

„Džordana negali nekalbėti, tai pokalbis greitai užsimezgė. Pamačiau, kad labai mielas žmogus, net nelabai gilinausi, kas jis toks“, – juokėsi moteris.

1991–2001 metais T.Augulis tikina su Butkute buvęs pačiame aukščiausiam taške – karjera klostėsi puikiai, klausytojų pakako. Tuo metu muzikos atlikėjai dažnai susitikdavo, koncertuodavo kartu.

D.Butkutė ir T.Augulis prisimena daugiau nei prieš 10 metų įvykusį dainos „Kalėdų naktį tylią“ įrašą, kai į vieną vietą susirinko garsios Lietuvos popmuzikos ir roko įžymybės: T.Augulis, D.Butkutė, Jūratė Miliauskaitė, Egidijus Sipavičius, Andrius Mamontovas, Saulius Urbonavičius-Samas...

„Mes visi naktį važiavome į televiziją ir per naktį įrašėme dainą“, – įsimintiną vakarą prisiminė T.Augulis. Tą naktį muzikantai taip pat neapsėjo be išdaigų.

Koncertuose, įrašydami dainas muzikantai vieni kitiems dažniausiai krėsdavo su muzika susijusius pokštus, pavyzdžiui, pakeisdavo melodiją. Taip nutiko ir Egidijui Dragūnui – jam dainuojant iš po scenos pasigirdo dainos „Vėl gegužio žiedai“ garsai.

„Šviesaus atminimo Rolandas Janavičius mėgdavo dainuodamas pakelti mikrofono stovą. Kartą dainuodamas traukė, traukė jį, o stovas, pasirodo, buvo prikaltas... Neišėjo išlaužti judesio jam... – su šypsena prisimena Džordana. – Dar būdavo, kad agurką vietoj mikrofono į stovą kam nors įdeda, tai silke mikrofoną išteplioja žinodami, kad kuris nors iš mūsų silkės labai nemėgsta. Šokėjoms merginoms patraukdavo laiptelius, skirtus nulipti nuo scenos. Čia būdavo žiauru – čia mojuoja, ploja ir staiga pranyksta...“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką