Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 6d. 14:47

„Pragaro virtuvės“ dalyviai susimokė prieš Veroniką Badaraitę

Veronika Badaraitė
BTV nuotr. / Veronika Badaraitė

Pažintimis su žymiais žmonėmis besipuikuojanti BTV realybės šou „Pragaro virtuvė“ dalyvė Veronika Badaraitė išprovokavo varžovų įsiūtį: jie įsitikinę, kad šiai moteriai jų kolektyve – ne vieta.

BTV „Pragaro virtuvės“ šefas apgailestaudamas pripažįsta: iš žodžių, kad „Pragaro virtuvės“ komanda dirbs kaip vienas kumštis, liko tik burbulas. Kartu dirbantys ir gyvenantys realybės šou dalyviai nesugeba apgludinti kampų ir nuslėpti asmeninių simpatijų ar antipatijų: apkalbos ir žūtbūtinė konkurencija tapo neatskiriama jų kasdienybės dalimi.

„Kai ilgą laiką kartu su žmonėmis būni vienoje vietoje, negali nuslėpti savo charakterio. Galbūt tai įmanoma dvi ar tris dienas, bet anksčiau ar vėliau vis tiek tavo tikrieji bruožai išlenda“, – įsitikinusi skandalingiausia „Pragaro virtuvės“ dalyvė V.Badaraitė, kuri praeityje buvo nusišovusio „Status“ finansinės grupės vadovo Vlado Bieliausko gyvenimo draugė.

Tačiau būtent jos charakteris labiausiai užkliūna kitiems dalyviams. „Mes normaliai bendraujame, šnekamės, dalinamės kažkokiomis patirtimis, o ji priėjusi puola pasakoti apie draugystes tai su vienu, tai su kitu žinomu žmogumi. Niekam tai neįdomu!“, – piktinosi kita realybės šou dalyvė Vaida, perpasakodama visų „Pragaro virtuvės“ dalyvių nuomonę. Ar jiems pavyks atsikratyti visus erzinančios Veronikos?

Pačiai V.Badaraitei jos varžovų priekaištai atrodo neteisingi: „Mylėjau vyrą, kuris buvo politikas, žurnalistas, po to – kitą, ar aš dėl to kalta? Niekada nesu skambinusi žurnalistams ir prašiusi, kad apie mane rašytų“.

Įnirtinga konkurencija iškėlė pavojų net ilgametei Egidijaus ir Algirdo draugystei. Du geriausi draugai, kartu turintys restoraną, „Pragaro virtuvėje“ turi vadovauti priešingoms komandoms. „Dabar atėjo metas, kai reikia parodyti, kad gali nugalėti. Žinau, kad Algirdas galvoja esantis daug stipresnis už mane, bet ir aš neketinu pasiduoti. Iki šiol taupiau jėgas, žinodamas, kad vėliau bus dar sunkiau“, – prisipažins Egidijus.

Realybės šou „Pragaro virtuvė“ – antradienį 21.25 val. per BTV.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką