TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Projekto „Lietuvos talentai“ finalo nugalėtojas – akordeonistas Martynas Levickis (nuotraukos, video)

Finalinės laidos akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Matynas Levickis
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą Ūkio banko teatro arenoje ūžė įsiaudrinę gerbėjai – čia vyko TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ atomazga.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Konkurso finale dėl 10 tūkst. eurų ir galimybės pasirodyti tarptautiniame talentų šou varžėsi 10 talentų: muzikinis trio „Bjelle ir PERU“, akordeonistas Martynas Levickis, dainininkė Kristina Radžiukynaitė, vaikinų grupė „Kvinta“, reperis Vytautas Matuzas, hiphopo grupė „Extreme“, būgnininkai „Ritmas kitaip“, dainininkė Diana Jasilionytė, oro akrobatė Karolina Stanionytė ir romantiškasis Jurijus Veklenka.

Pirmoji į finalo sceną žengė Diana Jasilionytė iš Tauragės. Balta suknele pasipuošusi jaunoji bardė publiką papirko jausminga balade. „Mes be žodžių. Ačiū už tai, kad atėjai į „Lietuvos talentus“ ir leidai visiems mums tavimi džiaugtis, tu esi nuostabi“, – šypsodamasi gyrė komisijos narė Rūta Ščiogolevaitė. „Tai yra kažkas, po mano kūną laksto šiurpuliukai“, – pridūrė Marijus Mikutavičius, jam pritarė ir Adolfas Večerskis.

Antrasis numeris teko pradedančiajam reperiui Vytautui Matuzui. Pasikvietęs į pagalbą visą chorą talkininkų, atlikėjas atliko jau girdėtą „Every Breath You Take“. Salė kūrinį sutiko linguodama rankomis. „Tu dainavai, tu labai gerai dainavai“, – tiesiog šaukė A.Večerskis. R.Ščiogolevaitė pabrėžė, kad nematė Vytautui lygių reperių, o M.Mikutavičius ragino ir toliau drąsiai žengti į priekį.

Papildyta 20.30 val.: Tretieji pasirodė šiauliečiai šokėjai „Extreme“. Languotais marškiniais pasipuošusi kompanija jau antrąsyk išmėgino laimę projekto finale. „Pritrūko energijos, per daug elementų sudėta į vieną vietą“, – kritikos negailėjo M.Mikutavičius. „Neįtikėtinas sinchronas“, – žavėjosi Rūta.

Šokėjus pakeitė dainininkė Kristina Radžiukynaitė. Mergina finalui taip pat pasirinko ilgą baltą suknelę ir legendinę Whitney Houston dainą „I Will Always Love You“. Po neįtikėtinai energingo kūrinio ne viena moteris salėje šluostėsi ašaras, o žiūrovai Kristinai plojo atsistoję. „Esu dėkingas šiai laidai, kad tokie žmonės kaip tu gali būti išgirsti, tu vienas gražiausių brangakmenių“, – sakė M.Mikutavičius. „Kai sužinojau, kad atliksi šią dainą, man buvo neramu, nes tai nelengvas kūrinys. Ir nuoširdžiai galiu pasakyti, kad ne tik tarp Lietuvos atlikėjų, bet ir tarp užsienio nesu girdėjusi geresnės versijos. Esu sužavėta“, – tikino R.Ščiogolevaitė.

Netrukus scenoje pasirodė penktasis atlikėjas, romantiškas dainininkas Jurijus Veklenka. Jis savo finaliniam pasirodymui pasirinko atlikėjo Jasono Mrazo kūrinį „I‘m Yours“. Jam pasirodymo metu pritarė perkusininkas. „Jei išmoksi su savo gitara elgtis taip, kaip su Rūta, tau po kojomis pažirs perlai“, – rekomendavo Marijus. A.Večerskis prisipažino esąs patenkintas.

Papildyta 20.45 val.: Šeštasis pasirodė daug gerbėjų simpatijų jau pelnęs muzikinis trio „Bjelle ir PERU“. Šie atlikėjai taip pat pasirinko baltus sceninius drabužius. Trio atliko jautrų patriotišką kūrinį apie į karą išvykusį brolelį, o vokalistė Bjelle jį papildė šou elementais – surengė įspūdingą kulminaciją su tamtamais. „Pasakyti ką nors blogo būtų tas pats, kas Sausio 13-ąją eiti protestuoti. Visa tai, kas yra gražu, yra gražu“, – sakė M.Mikutavičius, o R.Ščiogolevaitė net tvirtino kapituliuojanti iš susižavėjimo.

Laidos vedėjai pranešė džiugią žinią: jau netrukus bus skelbiamos naujos atrankos į būsimą, trečiąjį, „Lietuvos talentų“ šou.

Papildyta 21.24 val.: Septintieji į sceną žengė visa armija būgnininkų – šiauliečiai „Ritmas kitaip“. Apsiginklavę metaliniais puodeliais, kibirais, plastikine tara, pagaliais ir kitais daiktais jaunieji perkusininkai tiesiog sužavėjo publiką. Ypač daugeliui patiko improvizuota dainelė „Du gaideliai“. „Jūs pirmieji, kurie duos garsumą visiems pasaulyje žinomiems daiktams“, – tvirtino A.Večerskis. „Jūsų ritmo pojūtis fantastiškas, šou puikus“, – šypsojosi Rūta.

Tuoj pat sceną užėmė dzūkaitė oro akrobatė Karolina Stanionytė. Aštuntoji pasirodžiusi mergina daugeliui atėmė amą. Pradėjusi pasirodymą aistringai, Karolina nusimetė vieną suknelę ir pratęsė šou romantiškai. Komisija negailėjo gerų žodžių, o balsai iš salės šaukė: „Tu nereali!“ M.Mikutavičius žiūrovų paprašė akrobatę pagerbti trimis  „valio“.

Devintasis pasirodė pasaulio klavišinio akordeono čempiono titulą pelnęs akordeonistas Martynas Levickis. Charizmatiškas vaikinas papirko publiką meistriškumu. Akimirką M.Levickis net uždainavo. Žiūrovai ir komisija buvo pakerėti. „Tu genijus“, – nedaugžodžiavo M.Mikutavičius. „Tavo akordeone visas pasaulis“, – šypsojosi R.Ščiogolevaitė.

Paskutinysis – dešimtas – numeris teko vaikinų grupei „Kvinta“. Merginos salėje vaikinus pasitiko klyksmais. Energingas ketvertas atliko amerikiečių roko grupės „Fall Out Boy“ kūrinį „Thanks For The Memories“.  

Paskelbta balsavimo pradžia. „Jūs – mūsų ateitis“, – sakė A.Večerskis, o M.Mikutavičius pagyrė vaikinus ir paragino juos nepersitempti ant scenos šokant.

Papildyta 22.07 val.: Pasibaigus balsavimui paskelbti trys daugiausia žiūrovų balsų surinkę dalyviai. Pirmieji iš trijų laimingųjų – „Bjelle ir PERU“. Antrasis – Martynas Levickis. Trečioji – oro akrobatė K.Stanionytė. Ji užėmė trečią vietą ir pagal žiūrovų balsų skaičių.

Pirmoji vieta atiteko M.Levickiui. Antri liko „Bjelle ir PERU“. Akordeonistas surinko per 7 tūkstančius žiūrovų balsų, o muzikinis trio – kiek daugiau nei 4 tūkst.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką