Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prezidento Algirdo Brazausko dukros šiukšlių iš savo kiemo neneša

A.M.Brazausko dukterys
LNK nuotr. / A.Brazausko dukterys Audronė Ūsonienė (k.) ir Laima Mertinienė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidento Algirdo Brazausko dukterys Laima Mertinienė ir Audronė Ūsonienė šiemet pirmą kartą pasijuto šviesmečių atskirty nuo tėvų, rašo „Respublika“. Pernai birželio 26-ąją palaidojusios tėvą, o šių metų balandžio 16-ąją – mamą, moterys dabar jaučiasi kaip visi tie, kurie tegali prie tėvų prisiglausti mintimis ar aplankyti jų kapą. Tačiau komentuoti ar smerkti tėvų elgesio nė viena iš jų neketina.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Seserys teigia, kad anksčiau judviejų šeimoms svarbiausias buvo tėvas A.Brazauskas, o dabar jo estafetę teks perimti kitiems, bus prisiminta, jog yra ir kitų tėvų šeimoje. „Galų gale galime pradėti savo gyvenimą, nes visada mes darėme taip, kaip reikėjo mūsų tėvui, o jau paskutiniais metais ypač stengėmės, kad jam būtų viskas gerai. Gal kitiems nepanašu į tiesą, kaip mes kalbame apie jį, tačiau iš tikrųjų jis buvo geras mums, labai dėmesingas ir natūralu, kad darėme viską, jog jam gyvenimo pabaiga būtų kiek įmanoma lengvesnė“, – sakė A.Ūsonienė.

Dvynės teigė po tėvų mirties nejaučiančios sąžinės priekaištų, kad kažko būtų nepadariusios, nepasakiusios. Labiausiai jas skaudina, anot L.Mertinienės, iš piršto laužtos istorijos per televiziją. Tačiau už tai, su kokia pagarba į paskutinę kelionę buvo palydėtos jos tėvas, moteris teigia tebejaučianti dėkingumą.

„Tik ir tada sakiau, ir dabar galiu pakartoti: nežinau, kas mums toje Lietuvoje yra, kad žmones imame mylėti tada, kai jie numiršta. Reikia gyvus žmones mylėti, o ne mirusius. (....) Dėl mamos irgi: kol ji buvo gyva, nelabai kam, be mūsų, ji ir rūpėjo, o kai pasimirė, sulaukė tokio didelio dėmesio“, – kartėlio neslėpė L.Mertinienė.

Vienai iš A.Brazausko dukterų itin keista, kad viena moteris, nuolat per televiziją kalbanti apie Juliją Brazauskienę, jos aplankyti tebuvo atvažiavusi kartą, nors eteryje atrodo, jog bent keturis ar penkis.

A.Brazausko dvynės dukterys iš savo kiemo šiukšlių neneša, todėl jos abi pasiryžusios nekomentuoti nei tėvo, nei mamos, nei antrosios A.Brazausko žmonos Kristinos elgesio. Nėra jos išsakiusios nuomonės ir dėl to, ar priklauso K.Brazauskienei prezidento našlės renta. Tačiau A.Ūsonienė prisipažįsta kaip pilietė galvojanti, kad jeigu yra valstybinis įstatymas, jo reikėtų laikytis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką