Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 25, 11:36

Sėkmingi internetinių kanalų bei turinio kūrėjai: „Galėčiau iš to gyventi“

Su kiekviena diena Lietuvoje daugėja sėkmingų internetinių kanalų bei turinio kūrėjų, kurie gali pasigirti milijoninėmis peržiūromis įvairiose internetinėse platformose. Laidoje svečiuosis du šios srities atstovai, kurie pasidalins savo patirtimi bei atskleis, kokius tikslus turėjo pradžioje.
Andrius Talžūnas ir Aistė Dringelytė
Andrius Talžūnas ir Aistė Dringelytė / Instagram nuotr.

Vos per kelis mėnesius 2018 metais jaunuolis Andrius Talžūnas pateko į populiariausių Lietuvos youtuberių gretas. Vaikinas tikina, kad šioje platformoje galima išmokti visko ir atskleidė, kodėl šioje srityje negalima ilgai poilsiauti.

„Kai buvau vaikas, stebėjau daug turinio kūrėjų „Youtube“. Tada supratau, kad ten gali išmokti visko. Užtenka anglų kalba į paiešką parašyti „How to...“ ir atsiveria visos paslaptys. Kadangi pats kuriu turinį, privalau kelti, kelti ir kelti. Nors būna atsibosta ir norėtum padaryti mėnesio pertrauką.

LNK nuotr./Andrius Talžūnas
LNK nuotr./Andrius Talžūnas

Tačiau tada ne tik žmonės tave gali pamiršti, bet ir visi algoritmai sutrinka. Dar visai neseniai Lietuvoje buvo gandas, kad jau čia iš „YouTube“ neįmanoma užsidirbti“, – apie interneto subtilybes pasakojo A.Talžūnas.

Beveik 800 tūkstančių sekėjų armiją „TikTok“ platformoje turinti ir 7 milijonus patiktukų jau surinkusi lietuvė Aistė Dringelytė teigia, kad populiarumas išaugo netikėtai. Ir nors savo turinį ji kuria Lietuvoje, pagrindinis žiūrovas – kitos šalys. „Mano populiarumo lūžis įvyko prieš keturis metus. Tuo metu keldavau rūbų derinius, makiažo pamokas, dar bandžiau vaidybinius siužetus daryti.

LNK nuotr./Aistė Dringelytė
LNK nuotr./Aistė Dringelytė

Ir vienas po kito mano vaizdo įrašai pradėdavo kilti. Tuo metu viską dariau savo malonumui ir neturėjau tikslo užsidirbti iš to pinigų. Yra statistika, kad labiausiai mane žiūri Rumunijoje, po to – Filipinuose, Irake, Lietuvoje ir Indijoje. Jau galėčiau gyventi vien iš to, tačiau tai dar vis tik papildomos pajamos“, – pasakos interneto žvaigždė.

Laida „Šeškinės 20“ - trečiadienį, 20val. per LNK

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką