Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 8d. 21:25

Prieš 22 metus A.Mamontovas interviu prakalbo, kodėl savęs nekenčia ir kodėl vaikystėje gavo diržo

Andrius Mamontovas
Stop kadras / Andrius Mamontovas

Internete jau galima pamatyti prieš 22 metus kurtą laidą „Xklanas“, kurioje tuomet dar labai jaunas, bet jau garsus Andrius Mamontovas pasakoja apie įdomiausius savo patyrimus ir įžvalgas.

„Kiek kiti žmonės besakytų, kad manęs nekenčia, savęs aš nekenčiu labiau, nes tik aš žinau, ką esu padaręs blogo, ar koks galiu būti“, -prisipažįsta garsus dainininkas, kalbėdamas apie savo gerbėjus ir nekentėjus.

„Aš esu bendravęs su angelais, galima juos vadinti sąžinės balsu arba Dievo dalelyte mumyse. Jeigu tu nuoširdžiai gailiesi, vadinasi, turi šansą sumažinti bausmę už tai, ką padarei bloga, nes angelas sargas viską mato“, – priduria jis.

Kalbėdamas apie vaikystę, Andrius prisipažino, kad kartą yra gavęs diržo, nes pamelavo, kad serga. „Tingėjau eiti į mokyklą, apsimečiau, kad sergu. Tada mama man užplojo diržu. Mačiau, kaip ji stengiasi, tai išvarvinau vieną kitą ašarą. Bet žinok, mama, man tada neskaudėjo “, – šypsodamasis į kamerą prisipažino garsus dainininkas, prisimindamas vaikystės pamokas.

Kalbėdamas apie savo šeimą, Andrius prisipažino, kad jo santuoka yra sėkminga dėl to, kad jie su žmona po vestuvių nepasikeitė – tiesiog organiškai vienas kitą papildo ir nuoširdžiai puoselėja santykius.

„Man klaikiausias dalykas pasaulyje yra kostiumas. Pažadu, kad niekada gyvenime neturėsiu kostiumo“, – laidoje pažadėjo dainininkas.

Tiesa, eidamas į prezidentūrą dabar Andrius būna priverstas vilktis kostiumą, taip pat ir garsiausias jo pasirodymas „Eurovizijoje“ buvo būtent su kostiumu, kaip ir kitų „LT United“ narių.

Žurnalistė Ligita Juknevičiūtė, peržiūrėjusi savo seną laidą „Xklanas“, prisipažino: „Tiesą sakant, truputėlį bijojau, kad Andrius neleis kelti į „Youtube“ mūsų laidos. Juk žmonės keičiasi, taip pat ir jų pažiūros. Tai, kas buvo madinga kadaise, šiandien gali atrodyti atgyvena. Bet Andrius visada buvo progresyvus ir nebijantis pasirodyti kitoks.

„Dėk šitą gėdą, man jau niekas nebegali pakenkti“, – atskriejo Andriaus žinutė į mesindžerį, ji mane labai prajuokino, nes Andrius moka paironizuoti savo atžvilgiu.

Šioje laidoje apie jį kalba dabar jau anapilin iškeliavęs filosofas ir muzikantas Geraldas Jankauskas (buvęs BIX narys), jis labai gerai apibūdina Andriaus kūrybą ir asmenybę – pasak jo, tai yra žmogus, kuris nuoširdžiai, nebijodamas pasirodyti silpnu ar ne visažiniu, atsiskleidžia savo dainose, ir tik tada tai tampa jo įvaizdžiu. Deja, kai kurių menininkų kūryba tėra jų susikurto įvaizdžio rezultatas. Andrius ir šiandien nebijo padiskutuoti aštriomis temomis, prisipažinti klystantis, jo feisbuko sienoje nuolat verda gyvenimas, nes jis nėra arogantiškas-diskutuoja, jei ko nors nesupranta su tais, kurie jį gerbia ar ant jo pyksta, ir ieško tiesos.“

„Xklanas“ yra įžanga į kitą L.Juknevičiūtės projektą „Meno detektorius“, kuris jau kuriamas, jame žurnalistė kalbina žinomus žmones ir tapo jų portretus. „Per Amarachi TV kanalą Youtube galima pamatyti mūsų su R.Ruokiu kūrybą, labai tikiuosi, kad ir Andrius Mamontovas sutiks nusifilmuoti „Meno detektoriui“ ir duodamas interviu, pozuoti portretui. Tik įtariu, savo portretų iš gerbėjų jis jau turi visą kalną, tad teks sugalvoti ką nors ypatinga, pavyzdžiui, nutapyti Andrių nuogą, jei jau jis taip nekenčia tų kostiumų. O ką? Mene viskas galima...“, – juokauja tapanti žurnalistė.

Laidą „Xklanas“ su Andriumi Mamontovu galima pamatyti čia:

VIDEO: "X klanas" Andrius Mamontovas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką