Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 spalio 5d. 15:57

Prieš 5 mėnesius tėvu tapęs Justinas Lapatinskas: „Nesitikėjau, kad iš pradžių bus taip sunku“

Justinas Lapatinskas su žmona Migle
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Justinas Lapatinskas su žmona Migle
Dainininkas Justinas Lapatinskas (27), prieš kiek mažiau nei pusmetį tapęs tėvu, šiandien šypsosi dar plačiau negu iki šiol – nors pirmieji mėnesiai gimus dukrai jiems su žmona Migle tapo tikru išbandymu, jį įveikę sutuoktiniai suprato tik dar labiau mylintys vienas kitą.

„Vaiką planavome, žinojome, kad nebus lengva, bet nesitikėjome, kad ir taip sunku. Pirmi trys mėnesiai buvo išties nelengvi – tai pats rimčiausias iššūkis porai. Po jų įvyko labai staigus persilaužimas – baigėsi vaiko verkimai, šeimoje vėl įsivyravo harmonija. Dabar džiaugiamės kiekviena diena“, – sakė Žmonės.lt apie tėvystę kalbintas J.Lapatinskas.

Dainininkas atviravo, kad dabar, kai dukrelei jau daugiau kaip penki mėnesiai, viskas nušvito kur kas gražesnėmis spalvomis ir pirmosiomis savaitėmis šeimoje  vyravusį chaosą jis atsimenantis jau su šypsena.

„Pamenu – pramerkiu akis, iškart griebiuosi kavos, tada – antro puodelio ir tik tada galiu kilti iš lovos ir kažką daryti. Aš, kaip negeriantis kavos, po tų dviejų puodelių išties atsibusdavau“, – juokėsi pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr./Justinas Lapatinskas ir jo žmona Miglė
Asmeninio albumo nuotr./Justinas Lapatinskas ir jo žmona Miglė

Justinas pasakojo, kad nors vaiku ir rūpinasi abu su žmona, vis dėlto jai tenka didžioji dalis priežiūros: „Prie vaiko naktimis kėliausi daugiausiai pirmą mėnesį, o paskui su žmona susistygavom pareigas kitaip, nes atsikėlęs aš vis tiek turėdavau žadinti ją, kad pamaitintų. Pamenu, būdavo tokių naktų, kad kažką padarydavau net gerai neatsibudęs – žmona ryte pasakydavo, kad štai, aną naktį pervysčiau vaiką. Aš to net negalėdavau atsiminti!“

Pirmieji vakarai be dukros

Kol kas Lapatinskai be dukrelės abu pavakaroti buvo išėję tik dukart – į draugų vestuves ir į itališko restorano gimtadienio šventę.

„Pirmąkart niekaip negalėjome atsiplėšti nuo telefono, vis galvojome, kaip vaikas, skambinėjome. Antrąkart jau jautėmės kur kas drąsiau – po renginio dar pasivažinėjome dviese po miestą, niekur neskubėjome“, – pasakojo Justinas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle itališko restorano gimtadienyje

Atlikėjas džiaugėsi, kad seneliai itin myli anūkę ir tik ir laukia, kada galės ją pažiūrėti.  Justinas atviravo, kad daugiau kaip penkis mėnesius dukros niekam patikėti su žmona nenorėjo, tačiau pamažu ateina suvokimas, kad mergaitę galima drąsiai palikti seneliams, nes ir be tėvų pasaulis nesugrius.

„Jau suvokiame, kad reikia ja dalintis – tegu visi pasidžiaugia“, – šypsojosi Justinas.

Bus daugiau?

Paklaustas, ar planuoja šeima ateityje pagausėti, J.Lapatinskas teigė, kad tai parodys laikas, o štai ką tikrai šeima jau planuoja – tai keliones.

„Kol kas svajojame atsargiai. Iš pat pradžių būtent aš labiau norėjau iškart antro vaiko. Dabar jau esu kiek aprimęs, o žmona pradėjo norėti. Vis dėlto, tikriausiai kol kas užteks vieno – dar norime pasiauginti, o ir pakeliauti planuojame“, – sakė jis.

Mūsų šeima tikrai nėra užsisukusi rutinoje. Su vaiku judame po Lietuvą, vietoje nesėdime.

Kitą pavasarį Lapatinskai planuoja automobiliu keliauti po Europą, tiesa, konkretaus plano, kur vykti, šeima dar neturi, tačiau Justinas patikino, kad norėtų aplankyti ne vieną šalį. „Tiesiog gulinėti prie baseinų man nepatinka, jau po kelių dienų apima depresija“, – užsikvatoja.

Ar atsiradus šeimoje kūdikiui nepritrūko polėkio, ar neįtraukė jaunų žmonių rutina? „Manau, kad mūsų šeima tikrai nėra užsisukusi rutinoje. Su vaiku judame po Lietuvą, vietoje nesėdime. Man kiekviena diena įdomi ir noriu, kad ir žmonai taip būtų. Aš toks žmogus, kad man gyventi neliūdna, todėl, tikiu, neliūdna ir mano šeimai“, – šypteli Justinas.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Justinas Lapatinskas su žmona Migle
VIDEO: Hugis& Justinas Lapatinskas- Grįžau pasilikt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:42
06:13
24:15

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką