Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš išeidamos į „Žvaigždžių duetų“ sceną, „šeškės“ su Jeanu sustingsta simboliškam ritualui

„69 danguje“ ritualas
LNK nuotr. / „69 danguje“ ritualas
Šaltinis: 15min
0
A A

„Žvaigždžių duetų“ užkulisių svečiai ne kartą stebėjo neįprastą ritualą. Prieš pat pasirodymą scenoje „69 danguje“ merginos susikabina rankomis su Jeanu Claude‘u Edorhu. Sustoję ratu, jiedu visi nuleidžia galvas, paspaudžia vienas kitam rankas su raudonomis apyrankėmis ant riešų, akimirksnį susitingsta ir tada vienu balsu tarsi atsikvėpimas pasigirsta garsas „Chu!..”.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai – mūsų grupės ritualas, – iš pradžių nenoromis kalbėjo „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė. – Jo laikomės prieš kiekvieną mūsų grupės išėjimą nė sceną nuo pat pirmo koncerto, jau šešti metai.  „Žvaigždžių duetuose“ prie mūsų ritualo prisidėjo ir Jeanas Claude‘as. Jis pats pasiprašė priimamas į mūsų ratą“.

Nijolė neigė, kad rituale yra mistikos. „Tai – susikaupimas, energijos perdavimas, palinkėjimas sėkmės. Tada tampa ramiau, nes prieš kai kuriuos pasirodymus „Žvaigždžių duetuose“ dreba rankos ir kojos. Susikabinimas – tai energijos užtaisas visam numeriui“.

Pasak Nijolės, daugiausia streso atnešdavo pirmieji „Žvaigždžių duetų“ pasirodymai. Naujausias, šio šeštadienio numeris, skirtas balandžio 1-ajai, bus sudainuotas sykiu su „Eurovizijos“ juokdariu Gaudentu Janušu.  Pasirodymas buvo išgirtas komisijos, nors Jeanas Claude‘as ir susijuokė bedainuodamas „Man nieko nereikia“.

„Žvaigždžių duetai“ su „69 danguje“ – šeštadieniais 18 val. per LNK.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką