Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 13:53

Prieš šventes Rolandas Paksas žmonai pastatė du milžiniškus kryžius

Laima Paksienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Laima Paksienė.

LNK laida „Gyvenimas pagal moteris“ praneša, kad ką tik praėjusios didžiosios metų šventės Rolando ir Laimos Paksų namuose buvo iš tiesų neeilinės. Tačiau ypatingą atmosferą čia kūrė ne gardžiausi patiekalai ar spindinti eglutė, o pati svarbiausia ir brangiausia dovana, kurią šiemet Rolandas Paksas įteikė savo žmonai.

Visai neseniai garsiųjų vilniečių kiemą papuošė penkių metrų aukščio kryžius. Statinys, apie kurį Laima Paksienė svajojo ne vienerius metus.

Atgaila už nuodėmes? Amžinos energijos ir stiprybės šalinis ar apsauga nuo šėtono gundymų? Iš toliausių tolių matomas naujasis Paksų kiemo atributas ne vienam kaimynui užminė sunkiai įveikiamą mįslę. Tuo tarpu  didžiausioji šio projekto  iniciatorė Laima Paksienė tikina, jog tada, kai kryžius pagaliau atsirado jų kieme, į jos širdį atėjo neapsakoma ramybė. Mat iki tol būta daugybės svarstymų ir diskusijų. Ką statyti – kryžių ar koplytstulpį? Mažą ar didelį? 

Visi atsakymai paaiškėjo  tik tada, kai moteris susipažino su Prienuose gyvenančiu kryždirbiu Algimantu Sakalausku.  Pakalbėjusi su  daugybę medžio drožinių padariusiu  meistru   ir pasitarusi su vyru Laima Paksienė  nusprendė kryžių statyti ne tik savo namų kieme Vilniuje, bet ir prie poilsiavietės Šventojoje. 

Nors ypatingi Paksų statiniai nuo pašalinių dėmesio buvo ypatingai saugomi, L.Paksienė sutiko duoti išskirtinį interviu laidai „Gyvenimas pagal moteris“.  Taigi, jau šį vakarą  20.30  per LNK paaiškės daugybė Paksų gyvenimo paslapčių: kam ir kodėl   milžiniški tikėjimo simboliai buvo reikalingi, kokia jų reikšmė ir netgi... kokia kaina.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką