Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 20d. 16:20

Pritariančioji „Sel“ vokalistė Silvija Pankūnaitė: „Dainuodama su grupe jaučiuosi kaip žuvis vandenyje“

Silvija Pankūnaitė
TV3 nuotr. / Silvija Pankūnaitė

Šį savaitgalį TV3 eteryje – muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ premjera. Jos nekantriai laukia 16 dalyvių, tarp jų – ir balsinga gražuolė Silvija Pankūnaitė iš kultinės grupės „Sel“ lyderiui artimos aplinkos. Egidijus Dragūnas šiai merginai nestokoja komplimentų, o jos pasirodymo laukia ramia širdimi.

Kiekviena mergina, besižavinti muzikos dievuku E.Dragūnu, dabar norėtų apsikeisti su Silvija. Juk apie ją kalbėdamas kultinės grupės „Sel“ lyderis renka gražiausius žodžius, palaiko jos ryžtą dalyvauti ambicingame šou „Romeo ir Džiuljeta“ ir neabejoja jos sėkme.

„Man Silvijai nereikia nieko linkėti, ji pati – labai stipri, puiki. Man nereikia būti jai nei tėčiu, nei mama“, – sako E.Dragūnas, jaunąją kolegę pripažįstantis tikrąja „Sel“ šeimos nare.

S.Pankūnaitė ir E.Dragūnas pažįstami jau 4 metus. Ji – pritariančioji „Sel“ vokalistė. „Mūsų santykiai labai geri. Dainuodama su grupe esu atsipalaidavusi, nejaučiu scenos baimės. Atvirkščiai – jaučiuosi kaip žuvis vandenyje, kaifuoju“, – sako Silvija.

Įspūdingiausias jos pasirodymas kartu su „Sel“ – „Grand Show“, vasarą subūręs tūkstančius grupės gerbėjų. Jauna ir talentinga mergina mėgaujasi tokio dydžio auditorijomis, tačiau pagalvojusi apie tai, kad jau šeštadienį TV3 eteryje startuojančiame projekte „Romeo ir Džiuljeta“ stos prieš visą Lietuvą, ima drovėtis: „Kadangi šįkart scenoje būsiu viena, atsakomybė teks man vienai, todėl ir bijau labiau, bet malonumas dainuoti nuo to nemažėja.“

Ar Silvijai pasiseks nugalėti jaudulį ir pavergti šou komisiją, kurios pirmininkas – garsiojoje Kęstučio Antanėlio roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ patį Romeo vaidinęs Kostas Smoriginas? Ir ar tikrai šio negailestingai profesionalaus šou dalyviai ims kristi jau pačioje pirmoje laidoje? Visi atsakymai – šeštadenį, 19.00 val. per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu

Video

00:38
13:16
01:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką