Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projektą „Kviečiu šokti“ paliko Sakalas Uždavinys, o vėl triumfavo Radži (nuotraukos)

Sakalas Uždavinys su partnere
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Sakalas Uždavinys su partnere
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Be lagamino. Be laikrodžio. Pavėlavęs į traukinį. Toks Radži liko po susitikimo su žavia čigonaite Ana Kapustina. Saviironiškas pasirodymas „Kviečiu šokti“ profesijų vakare užbūrė ir žiūrovus, ir komisiją. Aukšti komisijos balai ir 8966 žiūrovų balsai. Vėl pirmoji vieta „Kviečiu šokti“ vakare.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Radži plius Ana Kapustina lygu vaikai kopūstuose“, – reziumavo šokių projekte apsilankę „Kviečiu šokti“ ūkininkai Klemensas ir Leonardas. Tačiau ne visiems sekėsi taip puikiai.

„Liūdna, o liūdna“, – po romantiško dailininku tapusio Sakalo Uždavinio ir jo mūzos Viktorijos pasirodymo kalbėjo Ieva Šimukauskienė. Nors judviejų šokis buvo pripažintas gražiu, bet, pasak Ievos, „akimirkos džiugesio nebuvo“. Galbūt taip pasirodė ir žiūrovams, kurie skyrė mažiausiai savo balsų ir Sakalas su Viktorija iškrito iš projekto.

Projekto dalyviai galėjo drąsiai įgyvendinti savo svajones ir tapti tuo, apie ką kažkada svajojo. Vilija ir Arturas tapo mokslininkais, Rita ir Karolis – lakūnu ir stiuardese, Jolanta ir Andrius – mokytojai, o Laura ir Vadimas – pianistais. Laura prisipažino vaikystėje svajojusi išmokti groti pianinu, bet dėl savo klausos negalios taip ir negalėjusi groti.

Kai kam profesijų vakaras buvo proga prisimini savo jaunystę. Natalija Zvonkė nuo penkiolikos metų turguje prekiavo treningais. Šokėjas Andrius Dimša, be šokių mokytojo karjeros, vysto ryškių vestuvinių saldumynų verslą. Jiedu tapo turgaus prekiautojais, o Zvonkė, pasak ūkininkų, „gera turgaus boba“. „Tokios šlykštynės nesu mačiusi šioje salėje“, – sakė Ieva Šimukausienė ir parašė dešimt.

Pirmą kartą projekte buvo komisijos vertinamos dvi naujokų poros. Sporto treneris, „Žvaigždžių duetų“ dalyvis Jeanas Claude‘as Edorhas ir Elena Leonova buvo apipilti komisijos pagyrimais, tapę dizainere ir jos modeliu. Padėti naujokams sutiko ir žinomas šokėjas Romanas Čeburiak, judviejų pasirodyme suvaidinęs podiumu žingsniuojantį modelį.

Mažiau sėkmingas buvo „Misis Lietuvos 2001“ Ilonos Penkauskienės ir Artūro Vilkaneco debiutas. Jiedu įkūnijo banko plėšikus, tačiau komisija pripažino, kad jiems šokti nesisekė, o Ilonos kojos drebėjo.

Po traumos Rūta Mikelkevičiūtė sugebėjo per tris savaites atsitiesti ir vėl efektingai grįžti į šokių aikštelę „Kviečiu šokti“ profesijų vakare jiedu su Adomu Norkūnu tapo kiemsargiais.

„Tai tokia romantiška profesija. Ketvirta ryto, krenta snaigės ir staiga vienas vienišas žmogus pamato kitą, įsiplieskia meilė...“, – apie savo ir Adomo šokį pasakojo R. Mikelkevičiūtė. Pasak LNK laidų vedėjos, iki galo ji dar neišgijo, negali pašokti kai kurių žingsnelių.

„Bet ir be tų žingsnelių išeina neblogai šokti, tereikia tvirto ir gero partnerio glėbio“,– kvatojosi Rūta.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką