Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 11d. 19:31 , atnaujinta: 2012 lapkričio 11d. 23:06

Projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko Mantas Stonkus ir Ala Karpenko

Mantas Stonkus ir Ala Karpenko
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Mantas Stonkus ir Ala Karpenko

Sekmadienio vakarą Vilniuje stūksančioje Ūkio banko teatro arenoje besibūriuojantys žiūrovai laukė ne tik LNK projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvaujančių porų, bet ir pasaulinio garso olimpinės šokių ant ledo čempionės Tatjanos Navkos komentarų. Deja, viena pora laidos pabaigoje turėjo palikti šou. Ši dalia teko aktoriui Mantui Stonkui ir Alai Karpenko.

Vis dėlto jau nuo pirmadienio portalo Žmonės.lt skaitytojai turės galimybę sugrąžinti vieną iš iškritusių porų. Ant sugrįžimo slenksčio stovi Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė, Linas Karalius ir Rūta Ramanauskaitė, Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė, Juozas Liesis ir Elena Leonova, Liepa Mondeikaitė ir Audrius Židonis, Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus, Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas nei Mantas Stonkus ir Ala Karpenko.

Dramatiškas sugrįžimas

Vakaro staigmena žiūrovams tapo netikėtai iškritusios poros – Kristinos Navickaitės-Tinos ir Tado Rimgailos sugrįžimas į šou. Ją į projektą sugrąžino Žmonės.lt skaitytojai, atidavę daugiau nei 19 tūkstančių balsų. Kristina ir Tadas dvejojo ar jiems verta sugrįžti ant parketo, tačiau galiausiai nusprendė nepraleisti šios progos.

„Neverta gilintis, kas ir kaip buvo. Mes grįžtame! Žiūrovai suteikė mums antrąjį šansą. Todėl jaučiame didelę atsakomybę ir tikimės nenuvilti. Nenorime lygiuotis į kitus, nesiekiame tapti pasaulio čempionais, norime atrasti savo stilių, įdėti dalelę savęs į kiekvieną mūsų šokį. Stengsimės neužmigti jau atrastuose dalykuose ir intensyviai irtis pirmyn“, – kalbėjo pora.

Vakaro užduotis – reinkarnacija

Poros sekmadienio pasirodymui paruošė įspūdingus numerius, mat užduotis buvo itin originali – pavaizduoti tai, kuo šokėjai virs kitame gyvenime. Aikštelėje pasirodė drugeliais, kirminais, stručiais, višta, panetra, kobra ir daugeliu kitų, ne ką mažiau įspūdingų gyvūnų apsirėdę projekto dalyviai.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Aurelijus Liakauskas, Tatjana Navka ir Rolandas Vilkončius
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Aurelijus Liškauskas, Tatjana Navka ir Rolandas Vilkončius

Reinkarnacijos vakarą pradėjo Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis, kurie save kitame gyvenime įsivaizduoja kaip grėsmingą liūtą ir mielą beždžionėlę. Pora džaivą sušoko pagal nuotaikingą Žilvino Žvagulio hitą „Liūte, neliūdėk“, pasirodymo viduryje ant parketo pasirodė ir pats dainininkas. Deja, komisija numerį įvertino gana vidutiniškai.

Ne ką mažiau smagų numerį pademonstravo kirmėliukais virtę aktorė Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis. Jie savo numeriui pasirinko itin greito tempo Lady Gagos dainą „Born this way“. Komisijos viešniai iš Rusijos – Tatjanai Navkai poros pasirodymas paliko neišdildomą įspūdį ir žiuri skyrė šokėjams itin aukštus balus.

Mažiausieji projekto dalyviai – Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško tapo pasadoblio ritmais besipešančiais gaidžiu ir višta. Dėl seksualia vištele virtusios Renatos, į šokių aikštelė išbėgo kautis jos mylimasis už parketo ribų – aktorius Marius Jampolskis. Po dalyvių pasirodymo, komisija užvedė intriguojančią diskusiją apie gaidžių etiketą ir savybes. Nepaisant linksmų apsižodžiavimų, Renata ir Vadimas buvo įvertinti labai aukštais balais.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Vadimas `uako, Renata Uzialkaitė ir Marius Jampolskis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Vadimas Šuško, Renata Uzialkaitė ir Marius Jampolskis

Vienos valsą apsirėdę muse ir voru sušoko dainininkas Donatas Baumila ir Rasa Židonytė. Komisijos pirmininko postą viešniai iš Rusijos užleidęs Aurelijus Liškevičius porai norėjo skirti net 11 balų. Tatjanai Navkai Donatas pasirodė itin mielas voras, tad komisija vienbalsiai skyrė porai dešimtukus.

Merūnas Vitulskis ir Ala Karpenko savo pasirodymo metu įsikūnijo į gyvačių užkalbėtoją ir itin seksualią kobrą. Poros rumbą komisija įvertino pusėtinai, tačiau juos išgelbėjo kerintis šou. Viešnia iš Rusijos iškaulijo Merūno padainuoti „O sole mio“ ir paklausiusi operos dainininko balso, net negalvojusi skyrė dešimt balų.

Praėjusią savaitę balų lentelės apačioje atsidūrę Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus šį kartą publikai pademonstravo rožinės panteros kriminalu prisodrintą aistringą šokį. Nors Ingrida parodė savo įspūdingą lankstumą, deja, šokdama ji ne kartą klydo dėliodama kojas. Tačiau komisijos narys, etiketo ekspertas Giedrius Drukteinis už aistrą šokyje skyrė dalyviams dešimt balų.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

Publika gausiai plojimais pasitiko nežmoniškų skausmų kamuojamą Dainių Dimšą ir Katažiną Nemycko. Šokėjui prieš kurį laiką įplyšo rankos raumuo ir iš rikiuotės išėjo du stuburo diskai. Tačiau lyrišką virsmą į drugelius savo valse pademonstravusi pora vienbalsiai buvo įvertinta dešimtukais.

Kaip visuomet komiški išliko aktorius Mantas Stonkus su partnere Ala Karpenko. Jiedu, persirengę stručiais, ant parketo pademonstravo nuotaikingą ča ča ča. Vertindama porą, komisija skilo perpus, mat kai kurie davė aukščiausiu balus, o kiti apsiribojo aštuonetais.

Po ilgų dvejonių bei svarstymų ant parketo žengė portalo Žmonės.lt skaitytojų į projektą sugrąžinti Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila. Projekto dalyvių lyriška rumba, kurioje jie virto laisvais paukščiais, tiesiog griebė už širdies. Arena tiesiog drebėjo nuo publikos aplodismentų, o komisija negailėjo pagyrų ir vienbalsiai skyrė dešimtukus.

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, projektą teko palikti vienai linksmiausių projekto porų – Mantui Stonkui ir Alai Karpenko.

Galutinė komisijos ir žiūrovų balsų lentelė:

1. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

2. Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila

3. Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško

4. Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

5. Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis

6. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis

7. Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

8. Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė

9. Mantas Stonkus ir Ala Karpenko

Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /Kviečiu aokti. Pažadinta aistra akimirka
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. /„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką