Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 gruodžio 30d. 18:52 , Atnaujinta: 2012 gruodžio 30d. 23:44

Projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ užtikrintai laimėjo Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Katažina Nemycko ir Dainius Dimša
Per keturis mėnesius LNK televizijos projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ žiūrovai matė visko – nuo juoko iki ašarų upelių, nuo triumfo iki iškritimo kartėlio. Tačiau sekmadienį visai šiai šokių dramai atėjo pabaiga. Iš penkių stipriausių porų žiūrovai ir komisijos nariai išrinko vieną, geriausių šokėjų vardo vertą porą. Projektą laimėjo nuo pat superfinalo pradžios pirmavusi Katažinos Nemycko ir Dainiaus Dimšos pora. 25 tūkst. litų laimėjusi dainininkė neslėpė ašarų.

Visos laidos metu portale Žmonės.lt skaitytojai balsavo už savo mėgstamiausią porą. O daugiausia jūsų balsų apklausoje surinko Katažina Nemycko ir Dainius Dimša. Jie laidos pabaigoje gavo vieną papildomą balą.

Didžiajame superfinale ant karštojo šokių parketo dėl 40 tūkstančių litų prizo susikovė penkios poros – Katažina Nemycko ir Dainius Dimša, Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus.

Paskutinėmis dienomis iki superfinalo tarp konkurso dalyvių tvyrojo didelė įtampa, netrūko nei ašarų, nei jaudulio, nei liūdesio, kad viskas netrukus baigsis. Beveik pusmetį (mat repeticijos prasidėjo dar vasaros viduryje – aut. past.) šokiams atidavę šou dalyviai sekmadienį į aikštelę išėjo sušokti savo paskutiniųjų šokių ir žiūrovams įrodyti, kad jie yra patys pačiausi.

Paskutinioji superfinalo laida prasidėjo ne tik šokėjų pristatymu, bet ir ugnies bei ledo šou. Plieskiant fejerverkams į studiją įėjo projekto pirmininkė, ledinė ledi Edita Daniūtė.

Komisijos gretas, šalia pirmininkės E.Daniūtės, užėmė Aurelijus Liškauskas, Vytenis Pauliukaitis ir Giedrius Drukteinis. Tiesa, komisija savo balus skyrė ne po kiekvieno poros šokio, o po dviejų lemtingųjų šokių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

Pirmasis šokių ratas – komisijos pagyros išlikusiems projekte

Pirmieji parketą išmėgino Donatas Baumila ir Rasa Židonytė. Ledo karaliene praminta Edita Daniūtė pa gyrė neprofesionalų šokėją ir patikino, kad sušokta rumba buvo tarsi iš vadovėlio. Šokėjai vienam iš dviejų savo numerių pasirinko „Evanescence“ dainą, pagal kurią atliko šokį meilės tema

Ant parketo užlipus Katažinai Nemycko ir Dainiui Dimšai publika tiesiog šėlo, o pasigirdus tango muzikai sausakimša salė tiesiog įsisiautėjo – ėmė klykti. Nė karto iš LNK šokių projekto neiškritusi pora nuo pat tiesioginio eterio pradžios pirmavo tiek pagal žiūrovų, tiek pagal portalo Žmonės.lt skaitytojų balsus (balai tikrinti 19:41 min. – red.past.). Tačiau kur kas įdomiau buvo tai, kad po šokio kalbant komisijai Katažina šokiui iškvietė Aurelijų Liškauską, o Dainius – pačią Editą. Pastarųjų tango buvo retos aistros ir dar retesnio grožio.

Tretieji savo kojas ant parketo miklino Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis. Jie pasirinko kosmonautišką sambą. Aurelijus Liškauskas pamatęs šokį net ėmė rimuoti, o E.Daniūtė, kaip visada pasisakė kiek kandžiau: „Tiesą pasakius, iš pradžių ši pora man nesižiūrėjo ir buvau labai nustebusi, kad ji atkeliavo iki finalo“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Nemycko ir Dainius Dimaa
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Katažina Nemycko ir Dainius Dimša

Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila pasirinko bene įspūdingiausią savo Šachmatų šokį. Pasadoblis su moderno priemaišomis labai patiko Vyteniui Pauliukaičiui. Paskutinį vakarą komisijos nariu tapęs režisierius tikino, kad pora tiesiog spinduliuoja aistra, mat per projektą jie sušoko 3 tango, 3 rumbas ir lygiai tiek pat pasadoblių. Edita, savo ruožtu, pabarė šokėjus, kad šie nesirinko kitų pramoginių šokių, nes dabar negali adekvačiai įvertinti jų pažangos.

Pirmąjį šokių ratą uždarė Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Pora atliko sambą pagal knygos „Indėnų mitai ir legendos“ apsakymą „Saulės dukra“. Dalyviams judinant savo kūną studija iškarto ėmė ploti ir nesiliovė viso šokio metu.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus

Po pirmojo šokių rato atėjo laikas papildomiems balams, kuriuos poroms skyrė papildomi komisijos nariai. Nerijus Juška savo rožę arba vieną balą skyrė Kristinos Navickaitės porai. Praėjusių metų šokių nugalėtoja, dainininkė Irena Starošaitė balą ir gėlę skyrė Katažinos Nemycko porai. Radžis Aleksandrovičius taip pat šiai porai skyrė savo balą. O štai Jogaila Morkūnas balą skyrė Aušros Štukytės porai.

Antrasis šokių ratas – Katažinos ašaros

Paskutinį savo tango šiame projekte sušoko Donato Baumios ir Rasos Židonytės pora. Komisijos nariams šis šokis ne itin patiko. E.Dani ūtė pasisakė: „Viskas labai gerai, bet choreografija, apranga ir šokis buvo nuobodūs“.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

Katažina Nemycko su Dainiumi Dimša sušoko naują savo šokį – elegantišką ir jausmingą rumbą. Publika ir komisija neteko žado, o už nuostabų šokį visi atsidėkojo plojimais atsistojus. Plojo ir švilpė net palaikymo komanda užkulisiuose, o labiausiai šią porą palaikė Juozas Liesis, nuolat šūkavęs „Bravo“ arba „Super“.

Tango paskutiniam šokiui pasirinko ir Aušra Štukytė bei Tomas Slausgalvis. Itin teatrališka pora pirmiausiai suvaidino mizansceną apie į repeticiją susirinkusį orkestrą, o vėliau ėmė daryti įmantrius sukinius ir reveransus.

Scenoje pasirodžiusi Kristinos Navickaitės-Tinos ir Tado Rimgailos pora pademonstravo jausmingą rumbą, kuri buvo skirta atsisveikinimui su žiūrovais. Tačiau finalinėje šokio scenoje ant parketo palikti abiejų šokėjų bateliai supykdė Vytenį Pauliukaitį. Jis pareiškė, kad Tina ir Tadas pasirinko netinkamą šokį superfinalui ir nederėjo žiūrovams „numesti savo kuntaplių“ ant parketo. Vytenio nuomonei pritarė ir Edita Daniūtė, ir Giedrius Drukteinis, esą Tadas ir Tina tokiu paskutiniu šokiu pernelyg susireikšmino. Tokia komisijos kritika akivaizdžiai nuvylė šokėjų porą. Liūdesys jos neapleido iki pat superfinalo pabaigos.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Kristina Navickaitė Tina ir Tadas Rimgaila
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./ Kristina Navickaitė – Tina ir Tadas Rimgaila

Paskutinieji šokio aikštelės parketu rumbos žingsnelius žingsniavo Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Baltai it ką tik iškritęs sniegas apsirengusi pora sulaukė galingos publikos reakcijos. O vos nulipusi nuo parketo Ingrida skubėjo pasisveikinti su palaikyti dukros iš Kauno atvykusiais tėvais – Liveta ir Petru Kazlauskais.

Rožių dalinimo metas

Ant LNK šokių parketo dėl 40 tūkstančių litų prizo susikovė penkios poros – Katažina ir Dainius Dimša, Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Tiesa, jie buvo išdalinti pirmai-trečiai vietoms. Pirmąją vietą užėmusiai porai atiteko 25 tūkst. litų, antrąją vietą – 10 tūkst. litų, o trečiosios vietos nugalėtojams atiteko 5 tūkst.

Komisija savo ruožtu dalino balus simbolizavusias raudonas rožes. Daugiausia jų surinko Katažinos ir Dainiaus pora (22 rožės), o mažiausiai – meilę projekte suradę Donatas ir Rasa (4 rožės). Antroji vieta atiteko Kristinai ir Tadui (17 rožių), o trečioji vieta Aušrai ir Tomui (14 rožių). Ketvirtieji pasiliko Ingrida ir Ovidijus (8 rožės).

Per keturias valandas LNK žiūrovai telefonu balsavo įspūdingai – beveik 400 tūkstančius kartų. Daugiausia balsų – net 177 736 – sulaukė Katažina ir Dainius, vos keliolika tūkstančių balsų skirtumu atsiliko Tina ir Tadas, jų sąskaitoje 163 956 skambučiai. Aušrai ir Tomui žiūrovai skyrė 28 792 skambučius, Ingridai ir Ovidijui – 9 732. Mažiausiai skambučių sulaukė Donatas ir Rasa – 9427.

Galutinė šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ žiūrovų ir komisijos lentelė:

  1. Katažina Nemycko ir Dainius Dimša
  2. Kristina Navickaitė – Tina ir Tadas Rimgaila
  3. Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis
  4. Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus
  5. Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
    Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./ Katažina Nemycko ir Dainius Dimaa
    Katažinai Dainius užsegė šokėjai-nugalėtojai skirtus auksinius batelius

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką