Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 6d. 11:25

Projekto „Dvi kartos“ nugalėtojas Vaidotas Baumila atsisako laimėto prizo: pinigus skirs kilniam tikslui

Vaidotas Baumila ir Sofija Vasilevskytė
Asmeninio albumo nuotr. / Sofija Vasilevskytė ir Vaidas Baumila

Šeštadienį vykusio projekto „Dvi kartos“ superfinalo nugalėtojais tapo dainininkas Vaidotas Baumila ir Sofija Vasilevskytė. Porai atiteko pagrindinis 5000 eurų prizas. Pergalės pakylėtas V.Baumila nusprendė atsisakyti savo piniginio prizo dalies.

Šeštadienio vakarą nacionalinio transliuotojo eteryje virė didelė kova. Laidoje „Dvi kartos“ Aistės Pilvelytės ir Valerijos Iljinaitės duetas pirmavo iki pabaigos. Vis dėlto, po antrųjų pasirodymų į priekį išsiveržė Sofijos Vasilevskytės ir Vaidoto Baumilos pora.

Jie iškovojo pagrindinį 5000 eurų prizą. Kaip įprasta jį turėjo pasidalinti, tačiau Vaidotas nusprendė savo dalį skirti kilniam tikslui. Jis džiaugiasi prizu ir sako, kad tai kažkam kelių mėnesių, kažkam ir pusės metų atlygis.

Dainininkas V.Baumila pasakoja, kad duetas su jauniausia projekto dalyve gimė visiškai atsitiktinai, o iš anksto apie tokią sėkmę jis nebūtų net pagalvojęs.

Asmeninio albumo nuotr./Vaidotas Baumila ir Sofija Vasilevskytė
Asmeninio albumo nuotr./Vaidotas Baumila ir Sofija Vasilevskytė

„Aš tiesiog užsiminiau apie Sofiją prodiuseriams, prisiminęs jos įsimintinus pasirodymus kituose projektuose. Nuo tos akimirkos viskas vyko neįtikėtinai sklandžiai – mums bendrauti nebuvo jokių sunkumų. Abu mėgstame panašią muziką, žavimės profesionaliais vokalistais bei suprantame, kad norint pasirodyti gerai, reikia daug dirbti“, – apie pergalingą duetą pasakoja V.Baumila.

Dainininkas prisipažįsta, kad dalyvaujant projekte ne kartą teko lieti prakaitą, o ruošiant kai kuriuos pasirodymus net perlipti per save.

„Maniau, kad scenoje esu darbštus, bet keliais aspektais Sofija ženkliai pirmavo. Jos užsispyrimas bei didžiulė motyvacija leido man prisiminti jau užmirštas pamokas. Štai, atgaivinau savo šokio arsenalą, ėmiausi kūrinių, kuriuos anksčiau gal būčiau net dvejojęs sudainuoti“, – atvirauja dainininkas.

Asmeninio albumo nuotr./Vaidotas Baumila
Asmeninio albumo nuotr./Vaidotas Baumila

Pergalę projekte „Dvi kartos“ iškovojęs duetas buvo apdovanotas 5000 eurų piniginiu prizu. V.Baumila jau nusprendė, kad iš laimėtos sumos sau nepasiliks nė euro, o ją paskisrtys geriems tikslams.

Viena dalimi jis ketina prisidėti prie Sofijos dainos išleidimo, o kitą paaukoti. Atlikėjas, pats auginantis vieną žymiausių šalies šunyčių Bitę, niekada neslėpė dėmesio ir meilės gyvūnams. Projekte uždirbtus pinigus Vaidas nusprendė skirti savanoriška beglobių gyvūnų globa, gelbėjimu ir gydymu užsiimančiai organizacijai „Tautmilės prieglaudėlei“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką