Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 21d. 09:25

Irmos Jurgelevičiūtės byloje apklausta projekto „Šok su manimi“ stilistė: girdėjau, kad dingsta daiktai, bet negirdėjau, kad tai yra vagystės...

Irma Jurgelevičiūtė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Irma Jurgelevičiūtė

Irmos Jurgelevičiūtės baudžiamojoje byloje toliau apklausinėjami projekto „Šok su manimi“ darbuotojai.

Antradienį nuo ryto Vilniaus miesto 2-ajame apylinkės teisme toliau buvo nagrinėjama rezonansinė baudžiamoji byla, kurioje Irma Jurgelevičiūtė kaltinama dėl vagysčių iš projekto „Šok su manimi“ dalyvių.

Šiandien teisme apklausta projekto stilistė Jovita Strobeikaitė.

Daiktų dingimas – nebūtinai vagystė?

„Filmavimo metu girdėjau, kad dingsta daiktai. Bet kad tai yra vagystės, to aš negirdėjau, ir aš to nenoriu teigti“, – diplomatiškai apie skandalingus dalykus, kurie vyko projekto užkulisiuose, teismui kalbėjo projekto dalyvių įvaizdžiu besirūpinusi specialistė.

J.Strobeikaitė pasakojo, kad su Irma dirbdavo tik šeštadieniais, nes „ją rengdavo Kaune ir ji repetuodavo Kaune.“

Stilistė teisme minėjo, kad asmeniškai iš jos jokie daiktai filmavimų metu nedingdavo. Tuo tarpu apie iš kai kurių kitų projekto dalyvių, pavyzdžiui, Karinos Eremian, dingstantį turtą ji girdėjo.

Kai kurie projekto dalyviai prašydavo leisti pasidėti savo daiktus rakinamose stilistės patalpose.

J.Strobeikaitė gražindavo šokėjus rakinamame kabinete. Jos nestebino, kad kai kurie projekto dalyviai prašydavo leisti ten pasidėti savo daiktus. Nors kabinetas būdavo užrakintas ne visada, jame vis tiek būdavo saugiau, nei bendrosiose patalpose, po kurias be jokių kliūčių galėjo šmirinėti faktiškai visi norintieji.

Nepasirodė svarbus liudytojas

Antradienio rytą teismas gana kurioziškai nesulaukė dar vieno svarbaus, jau bene paskutinio neapklausto šios bylos liudytojo.

Kaltinamosios gynėjas Vytautas Sirvydis dar praėjusį rudenį teismą buvo įtikinęs, kad verta pakviesti į posėdį kaunietį Eugenijų Vytautą Stalionį. Šis vyras ikiteisminio tyrimo metu yra paliudijęs, kad I.Jurgelevičiūtė nuolat negyvena bute Šarkuvos gatvėje, kur rasta dalis iš projekto dalyvių dingusių daiktų.

Į posėdį sausio mėnesį kaunietis nebuvo atvykęs.

Tuo tarpu ir šįryt E.V.Stalionis tik paskambino į teismą ir pranešė, kad sugedo jo mašina, todėl į Vilnių neatvažiuos.

Apie jokias sankcijas be svarbios priežasties posėdį praleidusiam liudytojui kol kas nekalbama.

Kauniečio neatvykimas į teismą privertė skelbti dar vieną ilgą proceso pertrauką – kitas posėdis dabar numatomas tik balandžio 6 dieną.

Tik po paskutiniojo liudytojo apklausos bylą nagrinėjanti teisėja Jolanta Čepukėnienė galės pradėti kaltinamosios apklausą.

15min.lt primena, kad įtariant vagystėmis, I.Jurgelevičiūtė sulaikyta ir išvežta iš televizijos studijos 2010 m. lapkričio 20 d.

Šią skandalingą bylą prokurorai Vilniaus miesto 2-ajam apylinkės teismui perdavė dar 2011 m. balandį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką