Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 gegužės 9d. 15:40

„Queens of Roses“ pajūryje įsiamžino naujoje fotosesijoje: „Moteriška draugystė – sudėtingas darbas“

Grupės „Queens of Roses“ narės
Kristinos Sam nuotr. / Grupės „Queens of Roses“ narės
Penkerius metus dirbančios bei koncertuojančios drauge „Queens of Roses“ merginos džiaugiasi, kad atrado viena kitą ne tik kaip scenos partneres, bet ir kaip geras drauges. Žinoma, reikėjo nemažai laiko, kol perprato viena kitos charakterį ir su malonumu pradėjo ne tik repetuoti, bet ir kartu leisti laisvalaikį.

Merginos atviros – per ilgą grupės gyvavimo laikotarpį buvo ir pykčių, ir nesutarimų, ir net rimtų minčių apie bendros karjeros stabdymą.

„Tik perlipusios per savo principus likome drauge. Juk moterys visuomet galvoja, kad yra teisios, o čia net keturios tokios lyderės. Sugriauti visuomet yra lengviau, negu statyti. Tai patyrėme ir savo kailiu. Pati kurį laiką nedalyvavau grupės veikloje, buvo – ir durimis patrankėme, pasidrąskėme, kol išmokom viena kitos nekaltinti, o suprasti“, – kalbėjo Dileta.

Kristinos Sam nuotr. /Grupės „Queens of Roses“ narės
Kristinos Sam nuotr. /Grupės „Queens of Roses“ narės

Šiandien merginos susitinka pasikalbėti ne tik apie darbus, mielai kartu planuoja laisvalaikį, susitinka šeimomis.

„Smagu, kai nebeturi vaidinti prieš kameras, kad puikiai sutari. O ir tokių momentų būta. Santykiai – ilgas ir sudėtingas procesas, mūsų grupėje kaip šeimoje – turi mokėti nusileisti, patylėti, kai reikia paguosti ar pagelbėti, – atviravo Akvilė.

Kristinos Sam nuotr. /Grupės „Queens of Roses“ narės
Kristinos Sam nuotr. /Grupės „Queens of Roses“ narės

Tarp Vilniaus, Klaipėdos ir Kretingos iššibarsčiusios atlikėjos nemažai laiko praleidžia kelyje. Dėl susitikimų per savaitę tenka suvažininėti ne vieną šimtą kilometrų.

„Aš dėl šių merginų įveikiu ir po septynis šimtus kilometrų per dieną, – juokiasi Indrė. – Ir kelionės neprailgsta, kai susitikimai būna ne tik darbingi, bet ir labai smagūs. Juk besijuokiant dažnai gimsta puikios idėjos“.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką