Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 20, 21:38

R.Kaukėno labdaros vakaro metu scenoje – jautrūs vaikų ir jų herojų pasirodymai

Penktadienio vakarą Vaidilos teatre vyko Rimanto Kaukėno paramos fondo organizuojamas Gala labdaros vakaras, skirtas padėti sunkiai sergantiems vaikams. Renginio svečiai dalyvavo aukcione, kurio metu už didžiausią pasiūlytą auką vaikams įsigyjo Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų atributiką, meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus.
Renginio svečiai
Renginio svečiai / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Renginyje dalyvavo būrys žinomų sportininkų, meno, verslo ir pramogų pasaulio atstovų, kurie neliko abejingi tiems, kuriems pagalba reikalinga čia ir dabar. Labdaringame vakare pasirodė krepšininkai Jonas Valančiūnas, broliai Kšyštofas ir Darjušas Lavrinovičiai, verslininkė Jolanta Blažytė, Dainius Adomaitis, ledo ritulio žaidėjas Dainius Zubrus, lenktynininkai Arūnas Gelažninkas, Benediktas Vanagas ir kiti.

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Rimanto Kaukėno paramos fondo GALA labdaros vakaras
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Rimanto Kaukėno paramos fondo GALA labdaros vakaras

Renginio svečių laukė ne tik iškilminga vakarienė, tačiau ir speciali programa, kurios pagrindiniai herojai tapo fondo globojami vaikai. Vakaras pradėtas fondo steigėjo Rimanto Kaukėno padėkos kalba visiems susirinkusiems ir nuolat palaikantiems labdaringą veiklą. Ypatinga padėka išreikšta žmonėms, prisidedantiems prie kilnių darbų nuo pat fondo veiklos pradžios.

Verslininkas Gediminas Žiemelis Rimanto Kaukėno paramos fondo veikla patikėjo nuo pirmų dienų, o svari parama leidžia ne tik išpildyti slapčiausiais sunkiai sergančių vaikų svajones, tačiau ir suteikti gyvybiškai būtiną pagalbą mažiesiems pacientams.

Svečiai dalyvavo aukcione, kurio metu už didžiausią pasiūlytą auką vaikams įsigyjo Lietuvoje ir pasaulyje gerai žinomų sportininkų atributiką, meno kūrinius ir kitus vertingus daiktus.

Nuostabūs dalykai – vakaro temą gražiausiai ir jautriausiai išpildė ant scenos lipę su onkologinėmis ligomis susidūrę vaikai. Scenoje mažieji herojai kartu su scenos profesionalais – Jurga Šeduikyte, Jessica Shy, Roku Bernatoniu – demonstravo savo talentus ir hobius. Svečiams kūrinį atliko ir dainininkas Vaidotas Baumila.

Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Rimanto Kaukėno paramos fondo GALA labdaros vakaras
Gretos Skaraitienės / BNS nuotr./Rimanto Kaukėno paramos fondo GALA labdaros vakaras

„Šie metai mūsų fondui ir visai fondo bendruomenei ypatingi. Švenčiame veiklos dešimtmetį ir esame nepaprastai dėkingi visiems, kurie koja kojon žengia nuo pat pirmų labdaringos veiklos dienų. Per šį laiką išpildėme 300 onkologinėmis arba kitomis kritinėmis ligomis sergančių vaikų svajones, suteikėme pagalbą šimtams šeimų.

Esame dėkingi visiems, kurių dėka galime daryti prasmingus darbus ir padėti tiems, kuriems mūsų pagalba reikalinga. Kasdien susiduriame su pačiais įvairiausiais mažųjų pacientų ligų atvejais – visi jie skirtingi, tačiau bendra jungtis yra mokėjimas džiaugtis paprastomis, kasdienėmis akimirkomis.

Šį vakarą norėjome atkreipti dėmesį į mūsų herojus, nuostabius dalykus šalia mūsų, priminti, kaip svarbu išmokti džiaugtis paprastais dalykais ir vertinti žmones, kurie mus supa.“, – apie labdaros vakaro idėją kalbėjo fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką