Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 06 15, 10:13

R.Kirilkinas po A.Jagelavičiūtės skandalo: „Ar susimąstėte, kokia yra šlovės kaina?“

Pamatęs reakcijas į Agnės Jagelavičiūtės skandalą atlikėjas Ruslanas Kirilkinas neištvėrė ir pasidalijo savo mintimis. Jis teigė pats ne kartą susidūręs su apkalbomis, piktais žvilgsniais ir komentarais – į tokią situaciją gali papulti bet kuris žinomas žmogus. Anot jo, paslysti žmogiška, tačiau visuomenės reakcijos Ruslaną liūdina: „Kalbėdami ir rodydami savo randus, mes ir toliau esame spardomi, į mūsų veidą valomasi kojas“.
Ruslanas Kirilkinas, Agnė Jagelavičiūtė
Ruslanas Kirilkinas, Agnė Jagelavičiūtė / Asmeninio albumo, 15min, TV3 nuotr.

R.Kirilkinas pasisakė savo feisbuko paskyroje. Čia pabrėžė, kad jo tekstas yra ne tik apie Agnę Jagelavičiūtę, bet apskritai apie visus žmones. Ruslanas šiuo įrašu leido pasidalyti ir su 15min skaitytojais.

„Ar kada nors susimąstėte, kokia gi yra tos visiems pavydėtinos šlovės kaina?

Postas bus ne apie Agnę Jagelavičiūtę, jis bus apie mus visus, apie žmonės.

Ar kada nors susimąstėte, ką reiškia būti žinomu ir kas slepiasi už taip ryškiai blizgančios širmos?

Esu žmogus, kuris kiekvieną dieną stoja į kovą prieš neapykantą, noriu aš to ar ne, bet esu prievartaujamas. Apkalbomis, piktais žvilgsniais, komentarais ir ne tik kibernetinėje erdvėje, bet ir realybėje: vedžiojant šunį, apsiperkant parduotuvėje, taip pat tiesiog ramiai einant gatve...

Gink Dieve šis tekstas ne gailesčiui sukelti. Aš tik noriu, kad Jūs ne tik matytumėte, bet ir išgirstumėte.

Šiandien stebėdamas Jūsų sienas, noriu aš to ar ne, mano gerklėje stojo gumulas. Toks šlykščiai nemalonus, kurį labai sunku nuryti... Tai ir paskatino mane rašyti, čia pat tramdant emocijas, ne pykčio, o baimės...

Ar tikrai Dievas mus tokius sukūrė? Būti žmogumi ar antžmogiu yra mūsų pačių laisvas pasirinkimas?

Ironiška, kai mes kylame, kažkas tuo džiaugiasi, o kažkam suima pavydas. Kai krentame, gal staiga paslystame, retas kuris ištiesia tau ranką...

Ir kai jau mes priversti atidengti, tai, kas buvo slėpta, tai, kas mūsų, tai, ką bandėme taisyti patys tyliai, šiandien kalbėdami ir rodydami savo randus mes ir toliau esame spardomi, į mūsų veidą valomasi kojas.

Kalbėti apie savo randus nėra gėda.

Kalbėti apie savo sunkumus ir pagaliau pripažinti yra sveikintina.

Psichologinis ir bet koks kitas smurtas – smerktina.

Tad visi, kurie šiandien smerkia Agnę, o rytoj galbūt mane, galite patys oriai pasišalinti iš draugų ar sekėjų rato. Aš nesu tikras, kada aš ir vėl paslysiu, ne kaip Ruslanas Kirilkinas, o tiesiog kaip žmogus...

Tad tam, kad aš pakilčiau iš bedugnės, noriu, kad mano rate būtų kiek daugiau žmonių, kurie man ištiestų ranką, o nesidžiaugtų mano randais...“, – rašė R.Kirilkinas.

15min primena, kad po praėjusią savaitę paviešinto A.Jagelavičiūtės ir jos kaimynų konflikto pati Agnė savaitgalį atsitvėrė tylos siena, tačiau savo versiją paviešino pirmadienio popietę – socialiniuose tinkluose pasisakė net kelis kartus. Ji teigė buvusi ne kartą provokuota kaimynų.

Agnė taip pat atskleidė, kad jau kelias dienas yra psichiatrijos klinikoje: „Ne, čia negydo tik nuo psichozių, beprotystės, nuo alkoholizmo (nors 50 proc. išaugęs alko pardavimas suponuoja mintį, kad gali būti, jog šiek tiek meluojate sau). Čia gydo nuo nerimo, panikos atakų, netekčių, depresijos ir daugelio kitų dalykų. Kurie visai ne gėda. Gėda vaidinti sveiką šiame išprotėjusiame pasaulyje.“

Moteris pasidalijo ir savo advokato parašytu tekstu.

„Mielieji, atsiprašau.

Atsiprašau visų, kuriuos įžeidė mano elgesys ar žodžiai.

Žinoma, visiems labai įdomios detalės, tačiau jas geriausiai žinau aš pati ir artimiausi mano žmonės, tad visa tai noriu pasilikti sau. Kaip pamoką.

Puikiai suprantu, kas įvyko, suprantu, ką turiu daryti toliau. Dėl savo šeimos, dėl savo artimųjų, draugų, partnerių ir savęs pačios. Ir aš tai padarysiu.

Ir labai noriu padėkoti visiems, kurie palaikė ir palaiko, man tai labai svarbu. Kada nors apie tai papasakosiu, bet ne dabar. Dabar svarbūs kiti dalykai.

GULKIS IR JAUDINKIS, KAI PRIEVARTAUJA, NES GI VIS TIEK PRIEVARTAUS. Fantastika.“

Daugiau A.Jagelavičiūtės pasisakymų rasite čia.

Kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Jei reikia skubios pagalbos
Skambinkite pagalbos telefonu 112
Jei esate savižudybės krizėje, arba ieškote pagalbos kitam
Jei patyrėte smurtą
Jei reikalinga emocinė (psichologinė) pagalba telefonu, arba internetu
Jei esi vaikas ir tau reikalinga pagalba

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką