Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 2d. 11:46

R.Ščiogolevaitė sako išgyvenanti sunkų periodą: „Šita nežinomybė tiesiog žlugdo“

Rūta Ščiogolevaitė
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Rūta Ščiogolevaitė
„Dabar išgyvenu labai sunkų periodą“, – žodžių į vatą nevynioja garsi dainininkė, projekto „Kaukės“ pirmo sezono nugalėtoja Rūta Ščiogolevaitė.

Moteris neslepia, kad karantinas jai ir penkiems vaikams buvo itin sunkus: „Tragedija. Kitaip negaliu apibūdinti šios nežinios, su kuria tenka susitaikyti. Su nerimu laukiu naujų mokslų metų. Nežinau, ar vėl visko neuždarys ir vaikams neteks mokytis namuose, nežinau, kaip bus su koncertais. Esu penkių vaikų mama. Viena išlaikau visą šeimą, todėl šita nežinomybė tiesiog žlugdo.“

Nepaisant to, Rūta sako, kad stengiasi nepasiduoti slogioms nuotaikoms ir kabintis į gyvenimą visomis jėgomis. Garsi dainininkė su dviem savo kolegėmis, taip pat scenos senbuvėmis Aiste Pilvelyte ir Vaida Genyte sukūrė projektą pavadinimu „3D“ ir aktyviai koncertuoja.

Asmeninio albumo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė, Aistė Pilvelytė
Asmeninio albumo nuotr./Rūta Ščiogolevaitė, Vaida Genytė, Aistė Pilvelytė

„Stengiamės padainuoti, koncertuoti ir tikiu, kad šis mūsų projektas taps tikrai sėkmingu. Juk 3D reiškia, kad ant scenos gerą nuotaiką dovanos trys scenos divos“,– juokiasi Rūta.

Ne paslaptis, kad žinomai dainininke pastarieji metai buvo nelengvi ir dėl skyrybų su buvusiu sutuoktiniu Rolandu Damijonaičiu. Rūta neslepia: „Šiuo metu vengiu interviu. Visų pirma norėčiau sau susidėlioti apie ką noriu kalbėti ir sakyti garsiai, o ką reikėtų nutylėti. Dabar stengiuosi tiesiog daug negalvoti ir išlaukti, kol viskas nurims.“

„Dvilypumas yra smagu, kai tai yra žaidimas, tačiau gyventi dvilypį gyvenimą yra labai sunku. Pamenu, kai praėjusiais metais dalyvavau LNK projekte „Kaukės“. Ten galėjau tikrąja to žodžio prasme pajausti, ką reiškia dvigubas gyvenimas“, – prisimena Rūta Ščiogolevaitė.

„Kai man pasiūlė dalyvauti, nedvejojau nė sekundę. Tai buvo geriausias dalykas mano gyvenime. Tuo metu šis muzikinis iššūkis man labai pakėlė nuotaiką, galėjau prasiblaškyti. Aš negalėjau patikėti, kad ten iš tiesų viskas taip slapta: sutartoje vietoje atvažiuoja automobilis tamsintais stiklais, tu įsėdi, tau uždeda kaukę, per kurią nieko nesimato, atveža į filmavimą, apsauga palydi iki pat kambarėlio, kuriame vienas lauki savo pasirodymo.

Kūrybinė komanda buvo nuostabi. Visi suprato, kad man, penkių vaikų mamai, nebus lengva rasti laiko ir ištrūkti. Todėl viską suplanuodavo sekundžių tikslumu. Greitai ištrūkdavau iš namų, kad niekas net nesuuosdavo ir grįždavau. Wow! Tai neįkainuojama patirtis! Kartais jautiesi kaip kokia pasaulinio lygio žvaigždė!“ – patirtimi dalinasi garsi atlikėja.

LNK nuotr./Rūta Ščiogolevaitė-Vienaragis
LNK nuotr./Rūta Ščiogolevaitė-Vienaragis

Nors nuo slapčiausio ir daug žiūrovų dėmesio sulaukusio projekto prabėgo jau metai Rūta sako, kad šios savo patirties nekeistų į nieką, teigiama LNK televizijos pranešime spaudai.

„Šis šou man priminė dienas, kai buvau jauna. Buvau labai linksma, mėgau eksperimentuoti. Su laidos muzikos prodiuseriu Deivydu Zvonkumi besiruošdami kiekvienam pasirodymui vis juokdavomės, kad norisi pakvailioti. Todėl nebijojau improvizuoti, keisti savo balso tembro, ieškoti naujo skambesio, net ir nusidainuoti, kad tik kuo ilgiau likčiau neatpažinta. Specialiai kartodavau Indrės Stonkuvienės judesius, kad suklaidinčiau. Ir man pavyko! Daug kas galvojo, kad po Vienaragio kauke slepiasi būtent ji. Dar ir šiandien abi iš to smagiai pasijuokiame“, – šypsosi moteris.

Nors rudenį Rūta pasitinka niūriomis nuotaikomis, tačiau sako, kad su vaikais stengiasi susikurti gražias tradicijas, kurios praskaidrintų ilgus vakarus namuose. „Vakaras mums - šeimos laikas. Visi sugriūname ant sofos ir aš vaikams garsiai skaitau pasakas. Tiesa, šis procesas kiek užsitęsia, nes kol 15 kartų kiekvieną nuramini, kartais ateina ir naktis. Mano pačios mėgstamiausia pasaka yra „Kaip žvėreliai mokosi dūkti“. Pasakos patinka ir man, ir vaikams. Norėčiau įgarsinti bent vieną“, – šeimos ritualais dalinasi atlikėja.

Naujo sezono, kuris prasidės rugsėjo 12-osios vakarą, dalyviams Rūta Ščiogolevaitė linki visų pirma mėgautis ir nebijoti eksperimentuoti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:36
52:13
17:22

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką