Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 24d. 09:09

R.Skaisgirys atvirai apie planuotą kerštą buvusiai žmonai: „Buvau žiauriai pažemintas kaip vyras“

Prieš 7-erius metus Lietuvą sudrebinusi kyšio davimo byla, įtraukusi ir buvusį krepšininką, televizijos prodiuserį Rolandą Skaisgirį, jam kainavo nemažai sveikatos, tačiau didžiausia sumokėta kaina – iširusi šeima. Sunkiu laikotarpiu R.Skaisgirys nesulaukė palaikymo iš draugų, paties įkurtų asociacijų ir išgyventi padėjo tik jo sūnus. „Visame tame likau vienas“, – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai sako vyras.

Prieš du mėnesius teismas paskelbė išteisinamąjį sprendimą net 7-erius metus trukusioje kyšio davimo byloje, tačiau R.Skaisgirys pripažįsta šiuo sprendimu visai nesidžiaugiantis. Priešingai, tris paras po paskelbtos žinios jam buvo šokas.

„Toje situacijoje tie, kas turėjo galią, pateikė savo valią. Dabar tos galios nebeliko, nes ji niekam nereikalinga, todėl nebeliko ir valios, – sako prodiuseris. – Aš daugiau išgyvenau per tris paras po teismo sprendimo negu tada, kai mane areštavo. Matyt, viskas susikaupė, man drebėjo rankos, negalėjau dirbti. Atsigamino išgyvenimai, žinojimas viso veiksmo, tam tikrų pokalbių, kamerų įrašų. Ten gi net yra nufilmuotas mano ir žmonos seksas automobilyje.“

Anot Rolando, sunkiu metu nuo jo nusigręžė draugai, įkurtų asociacijų nariai ir jis nesulaukė jokio palaikymo.

„Mane pasodino dviem paroms, tuo metu bandžiau apmąstyti, kokią klaidą galbūt galėjau padaryti. Tačiau situacija buvo tokia, kad kai mane paleido, aš pamačiau, jog jokio palaikymo aplink mane nėra. Dėl to viduje pagalvojau, kad eikite visi velniop“, – sako R.Skaisgirys.

Rolandas pasakoja, kad labiausiai byla jam pakenkė ne finansiškai – dėl to jam teko paaukoti sveikatą, nervus ir, svarbiausia, šeimą.

„Tai vienareikšmiškai turėjo įtakos skyryboms. Vaidos nuomone, viskas nuo to prasidėjo. Tai buvo kertinis dalykas ir aš su ja sutinku“, – teigia R.Skaisgirys.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Vaida ir Rolandas Skaisgiriai atvyko į Kijevą
Luko Balandžio / 15min nuotr./Vaida ir Rolandas Skaisgiriai atvyko į Kijevą

R.Skaisgirys įsitikinęs, kad dauguma žmonių iki šiol galvoja, kad jis yra vagis. Rolandas sako nuolat girdintis kalbas apie tai, jog tam tikri daiktai jam buvo padovanoti, kadangi savo jėgomis nepajėgtų to įsigyti. Vis dėlto neigiamų kalbų vyras į širdį neima.

„Man viskas atrodo kaip vanduo – gali pavilnyti ir nueiti. Matyt, tik skyrybas priėmiau labai giliai į širdį“, – pripažįsta prodiuseris.

Sunkų laikotarpį R.Skaigiriui išgyventi padėjo tik sūnus, su kuriuo jiedu praleidžia daug laiko. Su buvusia žmona Rolandas tikina iki šiol nebendraujantis ir nematantis tam prasmės.

„Aš ėjau pas psichologę, bet iš pradžių nuėjau dėl sūnaus, ne dėl savęs. Apie metus laiko ten lankiausi ir man netgi patiko. Tačiau aš daugiau ginčijausi su ja nei pasakojau išgyvenimus pats“, – neslepia Rolandas.

Visą pokalbį su R.Skaisgiriu žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką