Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 26d. 22:27

R.Skaisgirys pristatė filmą suaugusiems apie skyrybas: įvertinti atvyko daugybė žinomų žmonių

Premjeros akimirka
Luko Bartkaus nuotr. / Žilvinas Grigaitis, Tatjana Lavrinovič, Kšištofas Lavrinovičius, Ramūnas Rudokas, Justina Rudokė, Mindaugas Papinigis

Praėjusiais metais pramogų pasaulio atstovai vieni po kitų į teismus nešė skyrybų prašymus. Subyrėjo net tos santuokos, kurios buvo laikomos tvirčiausiomis. Būtent taip gimė idėja sukurti filmą „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“, rašoma pranešime spaudai.

Praeiti metai galėtų būti drąsiai paskelbti skyrybų metais, mat ne viena pramogų pasaulio pora spėjo pasukti skirtingais keliais.

Apie skyrybas ir bandymus rasti antrąją pusę kalbama ir vasario mėnesį kino teatrus pasieksiančioje tik suaugusiems skirtoje komedijoje „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“. Filmo, kurio tematika šiandien yra gana aktuali, kūrėjai paaiškino, ką pavadinime šalia šalia žodžių „vestuvės“ ir „skyrybos“ veikia plėšrusis žinduolis.

Premjeros akimirkos – galerijoje:

„Barsukai yra tie treti asmenys, atsiduriantys tarp porų. Praėjusiais metais žiniasklaidoje tiesiog mirgėjo straipsniai apie skyrybas ir naujas netikėtas poras. Apskritai, atrodė, kad skyrėsi visi! Iš tokių istorijų ir sėmėmės įkvėpimo kuriant filmą“, – pažymėjo komedijos „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ kūrėjai.

Vis tiktai barsukas gali turėti ir kitą reikšmę. Pavyzdžiui, šiųmetinėje viduržiemio šventėje aktorius Andrius Žiurauskas irgi įkūnijo barsuką. Nepaisant to, kad jam kliuvo orų pranašo vaidmuo, jis sutiko aptarti ir būsimą šių metų santykių klimatą. Anot jo, išsiskyrė visi, kuriems to reikėjo, tad skyrybų šiemet nebus!

„Kaip diplomuotas barsukas, galiu teigti, kad tos šaltosios žiemos nejaučiame todėl, kad atšalo daugybės porų santykiai. Manau, kad žiurkės metais viskas susibalansuos ir nereikės tiems barsukams lįsti iš urvų. Žiema bus tokia, kokia turi būti, o tuo pačiu ir santykiuose įsiviešpataus ramybė“, – prognozavo A.Žiurauskas.

Kaip santykiuose tvarkytis seksis suaugusiems skirto filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ pagrindiniam herojui Giriui (aktorius Povilas Laurinkus), paaiškės netrukus – premjera įvyks jau vasario 28-ąją. Savo jubiliejaus proga sužinojęs, kad žmona jau kurį laiką jį apgaudinėja, filmo herojus įklimpsta į sunkią depresiją. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai Girius įgyja stebuklingų galių ir sutikęs moterį įsiamžina su ja asmenukėje. Telefonas jį nukelia į ateitį ir jis sužino, kokia būtų jųdviejų kasdienybė kartu. Vieną moterį keičia kita ir ima atrodyti, kad Girius pagaliau ras tą, su kuria galėtų nugyventi visą gyvenimą. Deja, kuo toliau tuo labiau filmo herojus ima tuo abejoti.

Komedijoje žiūrovai išvys ir daugiau pažįstamų aktorių: Tomą Vaškevičiūtę, Akvilę Žirgulytę, Mindaugą Papinigį, Ramūną Rudoką, Aurimą Pintulį bei Andrių Bialobžeskį. Filmo kūrėjai taip pat prasitarė, kad žiūrovų laukia ir dar keli visiškai netikėti šalies garsenybių vaidmenys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką