Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 18:38

R.Vilkončius pateko į autoįvykį – susidūrė su stirniuku: dėl automobilio nuostolių važinės su dviračiu

Rolandas Vilkončius
LNK ir asmeninio albumo nuotr. / Rolandas Vilkončius

Kelionė į užmiestį televizijos laidų vedėjui Rolandui Vilkončiui pasibaigė nemaloniu incidentu – jo vairuojamas automobilis susidūrė su į kelią išbėgusiu stirniuku. Negana to, vyro automobilis patyrė didelius nuostolius, dėl kurių teks važinėti arba su dviračiu, arba viešuoju transportu.

15min susisiekė su Rolandu Vilkončiumi, kuris papasakojo, kad viskas vyko Ukmergės rajone – pravažiuojant keliu du stirnos jaunikliai iššoko iš suarto lauko. Vienam sėkmingai pavyko prabėgti, tačiau kitas nespėjo ir buvo partrenktas vyro automobilio.

„Nukentėjusių nėra. Tik vargšas gyvūnas. Atrodė, kad nukrito iš giedro dangaus“, – situaciją prisiminė Rolandas.

Vyras tikina, kad iškart apie situaciją informavo kelių policiją.

„Yra labai aiški procedūrą, ką reikia daryti. Yra aprašyta tvarka, kada tu turi informuoti kelių policiją, bendrąjį pagalbos centrą. Aišku, jie pasiteirauja, ar niekas nenukentėjo, ar nėra sužeistų žmonių, tai tada jie informuoja atitinkamas tarnybas. Pačioje pradžioje aš net nemačiau, kur tas gyvūnas dingo, aš tik vėliau jį pamačiau griovyje. Tada atvažiavo policijos pareigūnai, įvertino visas aplinkybes, surašė aktą ir viskas. Palinkėjo man gero kelio“, – 15min pasakoja vyras.

Vis dėlto toli Rolandas nenuvažiavo – eisme su tokiu automobiliu dalyvauti nebegalėjo. Pasirodo, susidūrimas su stirniuku pridarė nemažai nuostolių jo automobiliui.

Asmeninio albumo nuotr./Apgadintas Rolando Vilkončiaus automobilis
Asmeninio albumo nuotr./Apgadintas Rolando Vilkončiaus automobilis

„Automobilis patyrė nuostolius, bet šiais laikas didžioji dauguma automobilių yra apdrausti, tai čia labiau draudimo bendrovei nuostoliai. Aišku, man irgi yra. Bet kuriuo atveju yra draudimo sąlygos“, – sako R.Vilkončius.

Tačiau dėl automobilio vyras per daug neliūdi, o atvirkščiai – džiaugiasi, kad pagaliau bus proga išsitraukti dviratį: „Dabar puikus oras. Kurį laiką galėsiu su dviračiu pavažinėti. Galų gale yra visuomeninis transportas. Nematau tame didelio rūpesčio ir bėdos. Svarbiausia, kad viskas baigėsi laimingai. Niekas daugiau nenukentėjo.“

Vis dėlto tai nėra pirmas autoįvykis, į kurį buvo patekęs televizijos laidų vedėjas. Jis ir anksčiau buvo susidūręs su gyvūnais, tačiau nelaimingo atsitikimo, kurį teko patirti šįkart, niekada neturėjo.

„Toks atvejis man pirmas. Turėjau situacijų su gyvūnais nemažai kelyje, bet, ačiū Dievui, jos visos laimingai pasibaigė. Net magistralėje važiuojant 100 km/val. greičiu buvo iššokusi voverė, bet pavyko jos neužkabinti ir pravažiuoti. Ji palindo po automobiliu. Tik pro galinio vaizdo veidrodėlį pamačiau, kaip ji sėkmingai nušokavo į kitą pusę. Ji tarsi sustingo po automobiliu. Ir sveika gyva nubėgo. O šiuo atveju iššoko dvi stirnos, viena spėjo prabėgti, tačiau kita, deja, neišgyveno“, – prisimena R.Vilkončius.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

09:59
01:16
01:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką