Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 vasario 15d. 12:57

„Racing Ladies“ merginas Valentino dieną suvienijo aistra vairavimui

„Racing Ladies“ paminėjo meilės dieną
Gabrielės Janonytės nuotr. / „Racing Ladies“ paminėjo meilės dieną
Įsimylėjėlių dieną visi švenčia labai įvairiai. Vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“ meilės dieną pradėjo kartingų varžybomis Vilniaus Plytinės kartodrome. Į renginį, pavadintą „Lady in red“ susirinko ne tik žymios moterys, asociacijos narės dainininkė Rasa Kaušiūtė, Milisandra Radzevičienė, bet ir kitos aktyvios moterys, kurias vienija bendra aistra kartingų sportui.

Trasoje jos pademonstravo puikius vairavimo įgūdžius, slidžioje trasoje puikiai valdė kartingą, lenktyniavo aistringai, tačiau saugiai. Nors paprastai kartingo trasoje lenktyniauja vyrai, šį kartą antrosios dalyvių pusės galėjo tik stebėti kaip jų mylimosios atskleidžia savo azartiškąją pusę. Geriausią rezultatą iš Racing Ladies narių, parodė prancūzų kalbos specialistė iš Kauno Jolita Kuliešytė.

Gabrielės Janonytės nuotr./Milisandra Radzevičienė ir Rasa Kaušiūtė
Gabrielės Janonytės nuotr./Milisandra Radzevičienė ir Rasa Kaušiūtė

„Tokiomis sąlygomis, kai trasa itin šlapia, lenktyniauti nėra paprasta, reikia pasitelkti visus savo vairavimo įgūdžius, kad išliktum trasoje ir galėtum kovoti dėl aukštų pozicijų. Mūsų merginos jau nebe pirmą kartą lenktyniauja kartingu ir tikrai progresuoja. Akivaizdžiai matosi, kaip daugelis jų jaučiasi kur kas drąsiau sėdėdamos prie kartingo vairo, o šis pasitikėjimas leis joms drąsiau jaustis ir kelyje,“ – po lenktynių sakė „Racing Ladies“ asociacijos įkūrėja ir prezidentė Asta Jonušienė.

Tačiau kaip ir dera moterims, aistra vairavimui renginys neapsiribojo. Moterims buvo surengtas seminaras, kurio metu kartu su profesionalia „Deivių mokyklos“ visažiste Rūta Černiauskaite ir stiliste Anna Bochan gilinosi į raudonos spalvos reikšmę žmogaus gyvenime, įvaizdžio kūrime ir stiliuje, mokėsi daryti makiažą. 

Gabrielės Janonytės nuotr./Asta Jonušienė (centre)
Gabrielės Janonytės nuotr./Asta Jonušienė (centre)

„Makiažas kiekvieną dieną man yra neatsiejamas kaip apranga, jis tarsi uždeda kaukę, kuriai tu esi nusiteikusi. Suteikia jėgų ir drąsos sėkmingiau įgyvendinti pasirinktą vaidmenį. Aš mėgstu ryškias emocijas, makiažas tarsi antroji oda, padedantis įgyvendinti užsibrėžtus tikslus,“ – atviravo dainininkė Rasa Kaušiūtė. 

Dalyvės į renginį rinkosi apsirengusios raudonos spalvos drabužiais ar drabužiais su raudonos spalvos detalėmis, pasipuošusios Jolantos Dumbliauskienės kurtais rankų darbo papuošalais. Joms buvo surengta speciali Valentino dienos fotosesija.

„Fotosesijos metu moterys spindėjo elegancija ir moterišku subtilumu. Lengva dirbti, kai visos nusiteikusios pasiekti gerą rezultatą ir atrodyti žavingai,“ – sakė fotografė Gabrielė Janonytė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką