Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 31d. 15:13

Radijo stoties studijoje išsirito viščiukai: „gimdyme“ dalyvavę ZIP FM vyrai neslepia emocijų

Haris ir Rimvydas
ZIP FM nuotr. / Haris ir Rimvydas

ZIP FM studija. Antradienis, 17:07 val. Šalia laidų vedėjų pulto, kampe, stovi inkubatorius. Jame – 12 vardais pavadintų kiaušinių, dalis jau įtrūkę. Girdisi cypsėjimas. Trys rimtesni smūgiai ir įveikusi kiaušinio lukštą pirmoji išsirita Gulbė.

Procesas, žinoma, fiksuojamas, turinys keliamas į soc. tinklus. „Welcome to the world, Gulbe," – filmuodamas story šaukia prieš savaitę kiaušinį Gulbės vardu pakrikštijęs ZIP FM naujokas Rimvydas Černiauskas.

„Ką tik sudalyvavau „gimdyme“, pirmą kartą gyvenime stebėjau kažką tokio. Jausmas sunkiai apsakomas. Kažkoks stebuklas. Virpu. Iš ryto – dar kiaušinis, vakare – gyvybė. Labai palaikiau Gulbę, stebėjau, kiek jai jėgų prireikė išsivaduoti iš lukšto. Mano mergaitė. Čiut garbanota, visa į mane," – emocijomis po „gimdymo" dalijosi Rimvydas.

ZIP FM nuotr./Rimvydas Černiauskas
ZIP FM nuotr./Rimvydas Černiauskas

Už kiek daugiau nei pusvalandžio pasirodė antrasis viščiukas – Perspektyvas. Šiam vardą suteikė Haroldas Zenkovas.

„Nustebau, kad viščiukai išsirita tokie dideli. Nesuvokiama, kaip jie, tokie storuliai, telpa į kiaušinį. Perspektyvas bandė sulįsti atgal, bet nebepavyko (juokiasi – aut. past.). Džiaugiuosi turįs progą prisiliesti prie Velykinio stebuklo. Gyvybės atsiradimas yra kažkas wow. Ateis laikas, kai reikės sudalyvauti tikrame gimdyme. Šiandien jaučiuosi sudalyvavęs geroje to treniruotėje," – pasakojo Haris.

Haris ir Rimvydas – vakarinės ZIP FM laidos vedėjai. Simboliška, kad iš jų pasirinktų ir pakrikštytų kiaušinių būtent jų laidos metu išsirito pirmieji viščiukai. Tiek jau išsiritusiems, tiek inkubatoriuje bręstantiems Belzebubui, Kanelei, Jurgiui Jurgaitytei, Loretai, Bambyzui, Broliui, Fredžiui-Kulkai, Kiaušiui, Pukeliui ir Špricui radijo stotis žada VIP vištų gyvenimą, rašoma pranešime spaudai.

Ilgąjį Velykų savaitgalį visais studijoje išsiritusiais viščiukais savo namuose rūpinsis vienas iš radijo laidų vedėjų, o jau kitą savaitę VIP geltonsnapiai bus padovanoti ekologinio ūkio savininkui. Bet tik su pažadu „rūpintis būsimomis perekšlėmis kaip savo vaikais, lesinti ekologiškais grūdais, leisti ganytis nenupurkštoje žolėje, o savaitgaliais – maudyti natūralaus vandens balose". Kalbant trumpiau – garantuoti vištoms laimingą gyvenimą iki paskutinio iškritusio kiaušinio.

Viščiukai radijo studijoje – projekto „Misija: Velykos" dalis. Viščiukų gyvenimą galima sekti ZIP FM socialiniuose tinkluose.

Projektas vyksta su viščiukų perėjimo ir priežiūros profesionalų pagalba.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką