Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 28d. 13:26

Radvilo Bubelio nuotykiai Tailande: nuo ligoninės iki kiaušinių su viščiukų embrionais degustavimo

Radvilo Bubelio nuotykiai Tailande
Asmeninio archyvo nuotr. / Radvilo Bubelio nuotykiai Tailande ir Filipinuose

Niekam nėra paslaptis, kad verslininkas Radvilas Bubelis (38) leidosi į Jules Verne‘o vardo vertą kelionę – sumanė pasaulį apkeliauti per 80 dienų. R.Bubelis lankėsi Tailande ir Filipinuose, kur akis glosto ne tik pasakiško grožio gamta, bet ir supa įvairūs pavojai.

Žmonės.lt žiniomis, keliaudamas po Tolimuosius Rytus Radvilas neišvengė rankos ir kojos traumos, dėl kurios kalta naujoji R.Bubelio aistra – motoroleris. Prie plieninio žirgo vairo verslininkas pirmą kartą kaip tik ir sėdo Tailande.

„Motoroleris tapo neatsiejama mano kelionių dalimi, visur keliaudavau tik su juo. Manau, kad ir Lietuvoje vasarą reikės tokį įsigyti. Labai patogu – su juo neegzistuoja jokios spūstys, gali bet kur jį pasistatyti“, – tikino keliauninku tapęs Radvilas.   

Pasak R.Bubelio, sudėtingiausia jam buvo priprasti prie kita kelio puse nei Lietuvoje vykstančio eismo. „Iš pradžių buvo sudėtinga priprasti prie kaire puse vykstančio eismo, ypač niekieno nereguliuojamose sankryžose. Visi čia važinėja kaip išprotėję, nėra jokių mums įprastų taisyklių, bet kai perpranti vietinių važiavimo ypatumus – viskas pasidaro aišku. Teko kartą kristi, susižeidžiau koją, porą dienų negalėjau vaikščioti, bet tai smulkmena palyginti su patiriamu malonumu”, – pasakojo jis.

Asmeninio archyvo nuotr./Radvilas Bubelis Tailande
Asmeninio archyvo nuotr./Radvilas Bubelis Tailande

Tačiau R.Bubelio nelaimės keliomis mėlynėmis ir apsibrozdinimais nesibaigė. Patongo mieste verslininkas posūkyje nesuvaldė motorolerio ir patyrė rankos traumą, kurios pasekmės – įskilę rankos kaulai, sumušimai, žaizdos ir išniręs petys.

Asmeninio archyvo nuotr./Radvilas Bubelis Tailande
Radvilas Bubelis Filipinuose

„Buvau blogai užsisegęs šalmą, o gal jis tiesiog atsipalaidavo, vėjas jį vis nešiojo į šalis, ranka bandžiau jį pataisyti, tačiau posūkyje viena ranka nesuvaldžiau motorolerio ir kritau ant asfalto.  Galima sakyti, kad dar viskas laimingai baigėsi“, – prisimena pažinčių svetainės suaugusiems įkūrėjas.

Patirta trauma sujaukė R.Bubelio planus. Planavęs paplaukioti su jėgos aitvarais Filipinams priklausančioje Boracay saloje, verslininkas dabar kitus jėgos aitvarų entuziastus pavyzdžiai stebi tik nuo kranto.  „Labiausiai gaila, kad nebegaliu užsiimti jėgos aitvarų sportu. Specialiai atvykau į Filipinus patobulinti savo sportinius įgūdžius. Čia yra net dvi lietuviškos mokyklos. Planavau susitikti su draugais ir pasitreniruoti bei aktyviai praleisti keletą savaičių, o dabar planai pasikeitė”, – liūdi R.Bubelis.  

Asmeninio archyvo nuotr./Nacionalinis Filipinų skanėstas  balutas
Nacionalinis Filipinų skanėstas – balut‘as

Tiesa, Filipinuose Radvilas ne tik troško paplaukioti su jėgos aitvarais, bet ir išmėgino nacionalinius skanėstus. Tad jei turistams Lietuvoje siaubą kelia cepelinai, nežinia kaip jie sureaguotų į patiekalą, kurį ragavo (o gal buvo priverstas paragauti – red.past.) verslininkas.

„Sėdėjau su vietiniais filipiniečiais paplūdimio kavinėje ir man pasiūlė paragauti nacionalinio Filipinų skanėsto – balut‘o (kietai virtas vištos kiaušinis su viduje esančiu viščiuko embrionu – red. past). Iš išorės atrodė kaip paprastas virtas kiaušinis. Nieko blogo neįtaręs, pradėjau lupti... Pamatęs turinį, vos neišmečiau iš rankų. Nepaisant aplinkinių ovacijų, niekaip negalėjau perlipti psichologinio barjero ir paragauti gardaus užkandžio, o trauktis nebuvo kur. Kadangi pats išsiurbti turinio niekaip neprisiverčiau, tai man jį sumaitino po gabaliuką. Mano nuostabai skonis nebuvo šlykštus kaip tikėjausi. Kažkas panašaus į omletą su užkepta vištiena“, – su portalu Žmonės.lt įspūdžiais dalijosi Radvilas.

Taip pat galite paskaityti R.Bubelio įspūdžius bei pasižiūrėti nuotraukas iš pirmosios jo kelionės stotelės – Jungtinių Amerikos Valstijų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką