Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 11d. 10:31

Radži į laidos filmavimą atvyko ne vienas: su talismanu nesiskyrė nė sekundei

Radži
TV3 nuotr. / Radži
Kartais pasitaiko, kad vos susipažinę su žmogumi jam pajaučiame ypatingai artimą ryšį – būtent taip pavasarį nutiko projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviams bei finalininkams Radži Aleksandrovičiui ir Norbertui Liatkovskiui. Tiesa, jiedu ne tik susibičiuliavo – vienas kitą atitinkamai netgi ėmė vadinti tėvu ir sūnumi.

O jau šio šeštadienio vakarą 19 val. per TV3 Radži ir Norbertas susitiks ir vėl, rašoma pranešime spaudai. „Didįjį šou burbulą“ pavasarį nugalėjo Radži, o kuris – tėvas ar sūnus – švęs pergalę žaidime „galvOK“?

Norbertui pergalės siekti padės Marijonas Mikutavičius, o Radži – Mantas Katleris. Tiesa, kaip jau tampa įprasta naujajame sezone, M. Katlerio komandos svečiai laidoje pasirodo ne vieni. Praėjusį šeštadienį prieš Justiną Jankevičių žaidęs kikboksininkas Dovydas Rimkus-Rimkenzo atsinešė specialų ginklą koncentracijai sustiprinti, o štai Radži į laidą pasiėmė savo… šunį Barį. Negana to, šis sėkmės talismanas ant atlikėjo kelių praleido visą laiką – tačiau ar augintinis padės laimėti?

„Augintinį atsivedžiau todėl, kad jei tik yra galimybė, visuomet su savimi Barį pasiimu ir į koncertus – juk kam palikti jį vieną kambaryje? Jis moka gražiai elgtis, tačiau draugiškas yra ne su visais – labai jaučia žmones. Vis dėlto su Mantu, Marijonu ir Norbertu viskas buvo gerai, nė karto nesulojo“, – pasakojo Radži.

TV3 nuotr./„GalvOK“ akimirka
TV3 nuotr./„GalvOK“ akimirka

Pasirodo, kad žaidime augintinis Baris netgi tapo slaptu atlikėjo talismanu. Tačiau tai, kad jie visur kartu, nieko jau nebestebina – Radži ir jo šuo yra neišskiriami.

„Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojas pridėjo, kad po pertraukos jam buvo ypatingai malonu pamatyti ir savo sūnų iš minėto projekto – Norbertą. Anot Radži, vaikinas nepasikeitęs, jau išmokęs visas duotas pamokas ir visuomet juda pirmyn – nelaukia, kol kažkas svajonę patieks ant lėkštutės.

TV3 nuotr./„GalvOK“ akimirka
TV3 nuotr./„GalvOK“ akimirka

Šio šeštadienio žaidimas žiūrovams padovanos krūvą gerų emocijų. Marijonas ir Norbertas, sulaukę klausimo apie bulves, jau šį vakarą prabils ir apie visų lietuvių mėgstamą patiekalą – cepelinus. Dar „Didžiajame šou burbule“ savo dideliu apetitu pagarsėjęs Norbertas pasakos, kad vienu prisėdimu yra suvalgęs net 4 didžiulius cepelinus, o Marijonas savo prisipažinimu priblokš visus laidos dalyvius.

„Kai dar buvau mokykloje ir mus pirmąkart nuvežė į Klaipėdą, ten buvo toks baras, kuriame galėjai sumokėti vieną rublį ir valgyti tiek, kiek lenda. Mes su klasiokais labai stengėmės tą rublį atmušti, tad aš suvalgiau gal 16 cepelinų… Žinoma, mes ten sėdėjome gal kokias 4 valandas“, – sakys jis, o laidos vedėjas Andrius Žiurauskas neslėps, kad toks Marijono poelgis įspūdį padarė net ir jam.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

20:43
00:10
12:31

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką