Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 13d. 20:10

Radžio gimtadienis Dubajuje: lepinosi 24 karatų aukso kauke ir atsivežė neįprastų lauktuvių

Radžio atostogos JAE
Asmeninio albumo nuotr. / Radžio atostogos JAE

Gėlės, dovanos, sveikinimai ir dėmesys – taip kasmet atrodo vasario 14-oji dainininko Radžio Aleksandrovičiaus gyvenime. Meilės dieną jis niekada nesijaučia vienišas – tai jo gimimo diena. Šiemet gimtadienio laukimas atlikėjui buvo kitoks – likus kelioms savaitėms iki šventės, Radžis leidosi į kelionę po Jungtinius Arabų Emyratus. Tai dovana sau 32-ojo gimtadienio proga.

„Kelionė buvo neplanuota, tiesiog pasitaikė geras pasiūlymas. Tai buvo draugo Ištvano Kviko pasiūlymas, jis man nuolatos priekaištaudavo, kad niekur nevažiuoju. Tai jis tiesiog paėmė ir nupirko bilietus“, – kiek netikėtai suplanuotą kelionę prisimena Radžis.

„Tai pirmoji kelionė sau“, – sako dainininkas ir priduria, kad iki šiol specialiai atostogauti į užsienį niekada nevažiavo. – Esu ne kartą važiavęs koncertuoti į užsienį, bet niekada nesusimąstydavau, kad reikia pačiam kur nors keliauti.“

Kaip jau turbūt supratote į Jungtinius Arabų Emyratus Radžis vyko ne vienas – su dainininku Ištvanu Kviku, jo sūnumi Misha ir Ištvano vadybininke Vaiva. Visi jie, pasak Radžio, kelionės metu puikiai sutarė.

Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius, Ištvanas Kvikas, jo sūnus Misha ir Ištvano vadybininkė Vaiva
Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius, Ištvanas Kvikas, jo sūnus Misha ir Ištvano vadybininkė Vaiva

„Keliaujant labai svarbu, kad kartu būtų gera chebra. Kartais nuomonės labai išsiskiria – vienas nori to, kitam tai neįdomu. Mums labai pasisekė su Ištvanu – mes gerai sutariame. Tarp mūsų visos kelionės metu jokių pykčių nebuvo“, – 15min pasakojo Radžis.

O pavydėti dainininkui tikrai yra ko – vos tik nusileidus lėktuvui, JAE jį pasitiko 28 laipsnių karštis: „Galbūt vietiniams tai žiemos temperatūra, bet mes pasijutome atvykę tarsi į kitą planetą.“

Dainininkas sako, kad papasakoti įspūdžius sunku – viską geriausia pamatyti savo akimis. Esą jis ir pats prieš išvykdamas netikėjo, kad viskas, ką jis matė nuotraukose, – tikra.

„Žmones įsivaizdavau kitokius, bet arabai labai šiuolaikiški, viskas labai modernu. Kai matai tai kompiuterio ekrane – atrodo, kad tai netikra, tik reklama, bet viskas ten ir realybėje atrodo taip. Visur labai geri keliai, orai labai geri – lyja ten tik 7 kartus per metus“, – įspūdžiais dalijasi dainininkas.

Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius
Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius

Labai gerą įspūdį R.Aleksandrovičiui paliko JAE aptarnavimo kultūra – jis sako, kad lietuviams jos dar tikrai reikėtų pasimokyti: „Atvažiavus į prekybos centrą, ar į viešbutį tau atidaro duris, paima automobilį, nuvairuoja jį į aikštelę, vėliau jį priveža ir palinki sėkmės. Tikrai verta už tai mokėti pinigus.“

Per devynias dienas Radžis aplankė pagrindinius Dubajaus ir Abu Dabio lankytinus objektus. Lankėsi „Ferarri“, „Warner Bros“ pramogų parkuose, grožėjosi aukščiausiu pasaulyje dangoraižiu Burdž Chalifa, šalia jo esančiais šokančiais Dubajaus fontanais, plaukiojo jachta po Indijos ir Arabijos vandenyną, lepinosi saule ir maudėsi 23 laipsnių šilumos jūroje.

Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius ir Ištvanas Kvikas
Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius ir Ištvanas Kvikas

Dainininkas nepraleido progos ir pamatyti Dubajaus naktinio gyvenimo – su Ištvanu lankėsi viename geriausių ir prabangiausių miesto klubų „Cavalli“. „Man ten tiko, nes buvo daug aukso“, – juokaudamas sako R.Aleksandrovičius.

Viešnagė auksu ir „Swarovski“ kristalais puoštame legendinio dizainerio klube, pasak dainininko, įkandama ne kiekvienam. Vien butelis šampano ten kainuoja tūkstantį eurų.

Dar viena Radžį ypač sužavėjusi vieta – Dubajaus aukso turgus: „Lietuvoje auksą bijo parodyti, o jei dar koks čigonas paprašys pasimatuoti, tai iš karto pagalvos, kad nori pavogti. Tiek aukso vienoje vietoje dar nebuvau matęs. Dubajaus aukso turguje galima rasti visko – net ir auksinių batų.“

Ir auksinį žiedą Radžis jau buvo radęs, tačiau nepirko, nes aukso spalva nepatiko – atrodė kaip netikro.

„Jei tą žiedą būčiau įsigijęs, turėčiau nuo rankos nusiimti visus likusius žiedus – tiesiog jis spalviškai nederėtų“, – 15min sakė dainininkas.

R.Aleksandrovičius JAE ne tik lepinosi saule, spėjo apsilankyti ir vietiniame grožio salone. Ten kirposi plaukus, nusiskuto barzdą bei pasidarė veido masažą.

„Ant veido man buvo uždėję 24 karatų aukso kaukę. Iš pradžių galvojau, kad nudegins, bet rezultatas labai tenkino, po procedūros veidas buvo labai šviesus. Artistas turi gerai atrodyti, negali būti kaip bomžas“, – neslėpdamas humoro jausmo kalbėjo Radžis.

Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius
Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius

Įkvėptas arabų jam atliktų grožio procedūrų, dainininkas nusprendė įsigyti ir vyrams skirtą hidžabą – su juo sako jautėsi labai patogiai. Tiesa, paklaustas, ar tokį apdarą dėvėtų Lietuvoje, abejoja: „Užteko įsidėti nuotrauką į socialinį tinklą, iš karto sulaukiau komentarų, kad man su galva negerai.“

Radžis sako, kad ir jį patį šiek tiek nustebino nuo galvos iki kojų apsirengusios moterys – jos ne tik vaikšto taip po miestą, bet ir maudosi jūroje.

Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius
Asmeninio albumo nuotr./Radžis Aleksandrovičius

O ir arabų maistas jo nesužavėjo – visą laiką Radžis kartu su kitais kelionės draugais maitindavosi indų restorane – mėsą mėgstančiam dainininkui šios šalies virtuvė mėgstamiausia.

Žiūrėkite galeriją:

– Gal galėtumėte patarti, ką būtina pamatyti Jungtiniuose Arabų Emyratuose?

1. Aukščiausią pasaulyje dangoraižį Burdž Chalifą

2. Šokančius Dubajaus fontanus

3. Dubajaus aukso turgų

4. „Ferarri“ pramogų parką

5. „Warner Bros“ pramogų parką

6. Būtina aplankyti mečetes – visos jos įspūdingos. Mečetėse apsilanko labai daug žmonių, mane nustebino jų švara.

7. Visiems patarčiau važiuoti ten savarankiškai, nepriklausant kažkokiai turistų grupei. Mes važiavome, kur norėjome, kėlėmės, kada norėjome. Nebuvo taip, kad reikėjo keltis septintą valandą ryte ir kur nors skubėti. Viskas priklausė nuo mūsų norų – nori važiuoji, nenori – sėdi prie baseino.

– Kokių klaidų nedaryti vykstant į šią šalį?

1. Vyrams patarčiau nevaikščioti trumpais šortais, ten tai nepriimtina, vyrai turi būti su kelnėmis, o moterys į mečetę negali įeiti, būtinai turi turėti skarą.

2. Labai svarbu suprasti kokioje šalyje esi ir gerbti jų kultūrą. Viešbutyje, kuriame apsistojome, prieš mums atvykstant kažkoks turistas sugalvojo iššokti per balkoną. Dėl to viešbutis neleido išeiti į balkoną. Tokie žmonės paprasčiausiai nemoka ilsėtis – atvažiuoja rusai, prisigeria, lenkai prie baseino geria ir dainuoja – kokios čia atostogos, juk tu važiuoji pažiūrėti šalies, ne pagerti. Jie daro gėdą visiems europiečiams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:37
01:19
02:26
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką