Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 29d. 15:50

Radžis pasidalijo vaikystės kadrais: laiką teko leisti moterų kalėjimo darželyje

Radžis Aleksandrovičius
Juliaus Kalinsko/15min ir Ričardo Grigo nuotr. / Radžis Aleksandrovičius
„Nekaltinu savo likimo“, – dainos žodžius cituoja apie nelengvus pirmuosius gyvenimo metus paklaustas atlikėjas Radžis Aleksandrovičius. Neseniai jis pasidalijo kadrais, kuriuose įamžintas dar visai mažas, pusantrų metų Radžis laiką leidžia Panevėžio moterų kalėjimo vaikų darželyje. Nors ir be tėvų, nes abu jie tuo metu kalėjo, R.Aleksandrovičius jau tada mėgavosi muzika, pagal ją šokdavo ir buvo ramus vaikas, kuris, kaip dabar džiaugiasi dainininkas, netrukus pakliuvo į mylinčių globėjų rankas.

Antradienį atlikėjas Radžis pasidalijo fotografo Ričardo Grigo 1989-aisiais darytais kadrais. Juose – vos pusantrų metų R.Aleksandrovičius, su bičiuliais laiką leidžiantis Panevėžio moterų kalėjimo vaikų darželyje. Čia, kaip dabar prisimena Radžis, jis, būdamas vaikas, praleido beveik dvejus gyvenimo metus.

Berniukas šiame vaikų darželyje atsidūrė dėl to, nes abu jo tėvai vienu metu sėdėjo kalėjimuose. „Mama labai dažnai prasikalsdavo, vis būdavo uždaryta, todėl mane daugiau prižiūrėjo prižiūrėtojos, policininkės ir visi kiti žmonės.

Neseniai paaiškėjo, kad tuo metu, 1989-aisias, čia dar buvo kuriamas filmas apie moterų kalėjimą. Kadangi tuo metu čia buvau, ir filmą, ir į tuo metu darytus kadrus patekau“, – 15min pasakoja Radžis.

Būtent šio savo gyvenimo etapo vyras gerai neprisimena, nes dar buvo labai mažiukas – kaip sako, viskas tarsi per rūką, atminty išnyra tik koridoriai ir... muzika.

Monte Melli nuotr. /Radžis Aleksandrovičius
Monte Melli nuotr. /Radžis Aleksandrovičius

„Kiek save pamenu, nebuvau išdykęs vaikas. Be to, mane iškart labai žavėjo muzika. Ir šokdavau, ir gerai jaučiau ritmą dar būdamas vaikas. Niekas tuo metu negalvojo, kad vėliau kažką su ja darysiu“, – šypsosi atlikėjas.

Dėl tokių susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių vyras nelinkęs pergyventi. Jeigu ne jos, klausimas, ar būtų pakliuvęs pas mylinčius globėjus, siekęs savo svajonių, todėl ir į pirmuosius gyvenimo metus Radžis žiūri kaip į tam tikrą neišvengiamybę.

„Tai yra gyvenimas. Ir daina man asmeniškai buvo parašyta, kai važinėjau po arenas. Kaip joje sakoma: nekaltinu savo likimo. Į šį tekstą visos mintys sudėtos tokios, koks mano gyvenimas tuo metu ir buvo.

Ričardo Grigo nuotr./Radžis Aleksandrovičius vaikystėje
Ričardo Grigo nuotr./Radžis Aleksandrovičius vaikystėje

Mes, atlikėjai, dainuojame taip, kaip yra – visų artistų išgyvenimai, manau, panašūs, nė vienas iš jų negimė aukso pataluose. Toks buvo mano gyvenimas, bet skųstis tikrai negaliu.

Buvo visokių dienų – ir liūdnų, ir gerų. Aišku, kad laukdavome tėvų. Bet man neteko patirti tokios ilgos pauzės, kaip kitiems vaikams, nes gavau labai gerus globėjus, kurie man atstojo mamos ilgesį“, – dabar džiaugiasi Radžis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Adventur 2022

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką