Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Raimonda Masiulytė: įsimylėjo, susižadėjo ir laukia šeimos pagausėjimo (papildyta vasario 26 d.)

Raimonda Masiulytė
V. Ovadnevo nuotr. / Raimonda Masiulytė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Iš balsingosios atlikėjos Raimondos (24) galima laukti bet ko. Merginos gyvenimas niekada nebuvo nuobodus. Priešingai – jis nenuspėjamas. Šviežiausios Raimondos naujienos tiesiog pritrenkiamos – išsiskyrusi su pakistaniečiu, ji jau susižadėjo su jaunuoliu iš egzotiškos šalies, su kuriuo nekantriai laukia šeimos pagausėjimo!

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Raimonda, pradėkime nuo pradžių. Pirmiausia noriu Tave pasveikinti. Atrodo, kad skraidžioji padebesiais! Ar tikrai esi beprotiškai įsimylėjusi?

Praėjo tas paauglystės laikotarpis, kai jausmai išmušdavo iš vėžių. Bet neneigsiu: vis dar sukasi galva, kai būnu šalia mylimojo. Gerai jaučiuosi su savo širdies draugu, sutampa mūsų požiūriai į gyvenimą, esu saugi.

Papasakok, kaip susipažinai su vienmečiu savo dabartiniu mylimuoju Vimaliu Ramchurnu?

Mūsų istorija primena filmo siužetą. Buvo labai ankstyvas rytas koledže. Jaučiausi neišsimiegojusi, todėl nusliūkinau į patį auditorijos galą. Tai ir buvo lemiamas momentas, kadangi šalia manęs prisėdo du jaunikaičiai. Vienas man iš karto krito į akį, ėmėme bendrauti. Netikėtai man paskambino sesuo, tad išėjau iš auditorijos su ja pašnekėti. Grįžusi į savo vietą radau raštelį, tačiau nuo kito vaikino – būtent Vimalio, kuris sėdėjo šalia. Jis parašė: „Tavo labai gražus balsas.“ Susigėdau, išraudau, bet likau pamaloninta. Apsikeitėme telefonų numeriais, ir viskas.

Asm. albumo nuotr./Raimonda Masiulytė ir Vimalis Ramchurnas
Asm. albumo nuotr./Raimonda Masiulytė ir Vimalis Ramchurnas

Kaip įvykiai klostėsi toliau?

Netrukus išvykau į Lietuvą. Planavau būti čia keturias savaites, bet neištvėriau ir grįžau dvigubai greičiau. Ėmėme su Vimaliu susitikinėti. Skraidžiau padebesiais. Tiesa, iš pradžių slėpėme savo draugystę, nenorėjau džiaugtis naujai užgimusiais jausmais, nes bijojau pasigyrusi kitiems viską sugadinti. Bet...

Intriguoji, Raimonda, kas nutiko po to?

Vimalis man pasipiršo! Po dviejų mėnesių draugystės. Kaip reagavau? Man trūko žodžių, bet buvau labai laiminga. Iš karto sutikau, nekilo jokių abejonių. Jau pristačiau savo mylimąjį artimiesiems ir draugams. Mūsų šeimos iš karto ėmė bendrauti. Artimu metu ketiname vykti į Lietuvą. Tuomet visiems bičiuliams pristatysiu Vimalį. Jis bando kalbėti lietuviškai. Jau ir su mano mama bendrauja (šypteli). Nors kol kas moka tik kelis žodžius, bet susikalba!

Kiek laiko esate kartu?

Mes draugaujame nuo vasaros. Tada užsimezgė mūsų ryšys. Jei atvirai, labai laukiau, kada jis man pasipirš. O kai jis priklaupė, pasijutau tokia laiminga, kad buvo sunku net žodį pratarti.

Kuo Tave sužavėjo Vimalis?

Būsiu atvira: pirmiausia išvaizda (juokiasi). Jo labai mielos akys, graži šypsena. Žinoma, jis mane sužavėjo ir kaip asmenybė: įdomus, nuoširdus, protingas, paslaugus. Tiesiog kitoks! Tiesa, Vimalis nėra labai atviras su kitais. Aš mėgstu daug pliurpti, o jis linkęs viską apgalvoti, o tik paskui pasakyti. Manau, esame tobula pora!

Įdomus Vimalio gymis. Iš kur jis kilęs?

Jis iš Mauricijaus salos. Tačiau trejus metus gyveno netoli Airijos sostinės Dublino. Po mūsų pažinties Vimalis ryžosi mesti darbus ir persikraustyti pas mane į centrą. Tiesiog vieną dieną atsidūrė prie mano buto durų.
Beje, ne veltui visai neseniai jūsų žurnalui prasitariau apie namo statybas Mauricijuje. Mes jį statomės drauge. Kol kas ketiname į tropikus skristi tik atostogoms. Galbūt gyvensime Dubline, galbūt Lietuvoje, o ilsėtis lėksime į Mauricijų.

Jei buvo sužadėtuvės, negaliu nepaklausti, kada bus vestuvės?

(Šypteli.) Konkrečios datos dar nėra. Reikia viską atidžiai suplanuoti. Neskubame kaip akis išdegę. Norime baigti mokslus, įsirengti būstą. Vestuvės yra ne žaidimas. Manau, abu esame per jauni. Kol kas norime kuo geriau vienas kitą pažinti ir tą puikiai padeda padaryti bendras gyvenimas. Aišku, būna, kad ir susipykstame, bet laiku viską išsiaiškiname. Tereikia mokėti įsiklausyti į savo antrąją pusę.

Ar jau išsiskyrei su savo vyru iš Indijos?

Taip, dabar galiu pasakyti, kad tai buvo klaida. Bet iš jos pasimokiau. Man nelabai malonu apie tai kalbėti, todėl nedaugžodžiausiu. Airijoje nėra lengva greitai išsiskirti, bet pasitelkus lietuvių advokatus ir apėjus kai kuriuos įstatymus, viskas įmanoma (šypteli).

Žinau, kad neseniai Tave nudžiugino ir dar viena žinia. Organizmas siuntė ženklus, kad Tavyje gyvena dar viena gyvybė, tiesa?

Taip, organizmas siunčia ženklus, kad noriu turėti leliuką (šypteli). Tačiau dar nėra tikslaus atsakymo, reikia pasitikrinti pas gydytoją. Tik galiu užtikrintai pasakyti, kad su Vimaliu laukiame ir norime vaiko. Vis dėlto tai per daug jautrūs ir asmeniški klausimai, kad iš anksto juos aptarinėtume.

Ir pabaigai šiek tiek apie kitus dalykus. Niekam ne paslaptis, kad neseniai esą fiktyviai susituokė buvęs Tavo draugas Antanas Nedzinskas. Kaip vertini jo vestuves prieš pat rinkimus?

Puikiai žinau, kad iš Antano galima daug ko tikėtis (juokiasi). Žinau šios istorijos smulkmenas, bet nenorėčiau kištis ne į savo reikalus. Tiesą pasakius man gaila, kad nepavykus šiam triukui, jo, kaip kandidato, šansai rinkimuose tik sumažėjo. Žmonės nėra kvaili, jie nemėgsta melagių. Kita vertus, tai ne vien Antano sumanymas, jam galbūt taip liepė elgtis partijos kolegos.

Daug apie Antaną žinai. Ar vis dar bendraujate?

Taip, mūsų bendravimas nenutrūko. Kaip reagavau sužinojusi apie jo vestuves? Net labai apsidžiaugiau ir pagalvojau, kad gyvenimas nenuspėjamas. Iš karto po šios žinios paviešinimo susisiekiau su Antanu ir jam kai ko palinkėjau. Tai buvo prasmingi žodžiai, juk tarp mūsų tiek daug ir visko įvyko...

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką