Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 liepos 27d. 11:41

Raisa Šarkienė pasipiktinusi: Radžiui dar ne laikas ieškoti žmonos

Raisa Šarkienė teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Raisa Šarkienė
Naujajame aistrų ir meilės kupiname LNK televizijos sezone auksu žiba realybės šou „Radži ieško žmonos“. Čia jau rikiuojasi šimtas būsimųjų nuotakų, pretendenčių į Radži širdį.

Tačiau karščiausia Radži gerbėja vilnietė Raisa Šarkienė kategoriška: ji mano, kad Radžiui dar ne laikas vesti. „Jis – vos 25 metų berniukas. Ir galvą ant pečių nešioja. Nesąmonė būtų jam vesti. Kam jam ta žmona, kam tie vaikai? Reikia žmogui dirbti, koncertuoti, išsilakstyti, o ne vaikus čiūčiuoti“, – piktinasi Raisa.

Ir čia pat ieško pritarimo: „Ar ne tiesą Šarkienė sako?“ Pasak Radži gerbėjos, ji pati turi du sūnus – 25 ir 29 metų, bet ir jiems pataria dar palakstyti. „Čigonai veda ir penkiolikos, ir  dvylikos, bet Radži – lietuviškas čigonas. Jam ir mama pasakytų – vaikeli, dar per anksti“, – mano Šarkienė.

Viganto Ovadnevo nuotr./Radžis Aleksandrovičius
Viganto Ovadnevo nuotr./Radžis Aleksandrovičius

Ji rekomenduoja Radžiui palaukti bent iki 30-ies. „Juk jam ir mokslus reikėtų baigti“, –  primena Raisa. Pasak jos, Radžiui į žmonas reikėtų protingos moters ir vaikų mamos, supratingos, kuri galėtų vyrą ir palinksminti, ir paglostyti.
Labiausiai, pasak Šarkienės, Radžiui reikėtų saugotis ilgakojų gražuolių. „Visos Radži nori, net į televiziją eina. Juk normalių vyrų nėra, visi į užsienį išvažiavę“.   Pati realybės šou Raisa nedalyvautų. „Pats vyras pas mane ateis, kai bus laikas“, - sako jau septynis vyrus turėjusi karščiausia Radži gerbėja Raisa Šarkienė.

Kad ir ką kalbėtų Šarkienė, jos Radži ir toliau gundo moteris aukso rūmais, pieno voniomis ir gėlių jūromis. LNK puslapyje paskelbtoje atrankoje į Radži širdį užsiregistravo jau šimtas merginų. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką