Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramūnas Rudokas: „Ir mano gyvenime, pasirodo, būna pirmų kartų“

Ramūnas Rudokas
TV3 nuotr. / Ramūnas Rudokas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Medicina yra pats kilniausias iš visų menų, kadaise pasakė Hipokratas. Naujojo TV3 sezono „Gera kartu!“ premjera – komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – žiūrovus į medicinos meną kvies pažvelgti su humoru, o rudeninę depresiją siūlys gydytis vaistu nuo visų ligų – juoku. Humoro injekcijas garantuos ryškiausių šalies aktorių būrys – Ramūnas Rudokas, Džiugas Siaurusaitis, Aldona Vilutytė, Daiva Rudokaitė, Andrius Bialobžeskis ir daugelis kitų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pagrindinį – daktaro Rimo Naudžiūno vaidmenį seriale kuriantis charizmatiškas aktorius Ramūnas Rudokas prisipažįsta – toks svarbus mediko vaidmuo jam teko pirmą kartą karjeroje. „Studijuodamas LMTA esu suvaidinęs ir gydytoją, ir pacientą, bet tai nebuvo dideli vaidmenys. Ir mano gyvenime, pasirodo, „pirmųjų kartų“ dar pasitaiko“, – šypsodamasis pasakoja R. Rudokas.

R. Rudokas – net tik patyręs teatro, kino ir televizijos aktorius. Žinomas vyras režisuoja spektaklius, koncertuoja. Pastaruoju metu daugiausiai laiko jam tenka praleisti ne koncertuose ar teatre, o atokiau nuo Vilniaus centro esančioje „Baltijos-Amerikos Klinikoje“, kurioje vyksta serialo „Rezidentai“ filmavimai.

Medicinos įstaigos daugeliui sukelia ne itin malonias asociacijas. Kaip klinikoje jaučiasi aktorius, kuriam mediko chalatas tapo kone dažniausiai dėvimu drabužiu? „Oi, man jokių neigiamų emocijų ligoninės nesukelia. Tuo labiau, kad mes dirbam tokioje klinikoje, kuri yra kaip 5 žvaigždučių viešbutis. Tai pasifilmuojam, pailsim, vėl pasifilmuojam – viskas gerai“, – šypsosi R. Rudokas.

Švirkštai, adatos ir visi kiti daugelį ligonių gąsdinantys atributai aktoriaus taip pat nebaugina. „Niekada gyvenime nesu nualpęs dėl jokių medicininių ritualų. Vaistus galiu susileisti pats. Netgi turiu tokį slaptą pomėgį leist vaistus kitiems“, – juokiasi žinomas vyras.

Komiškame medicinos seriale vaidmenis atliekantys aktoriai turi išmokti sudėtingus tekstus. Juose – nemažai medicininių terminų, kuriuos tariant reikia palaužyti liežuvį. „Man tai ne problema. Ačiū Dievuliui už tai, kad davė man gerą atmintį – įsiminti tekstus nėra sunku ir tai galiu padaryti gan greitai. Tie medicininiai terminai man yra tiesiog eiliniai žodžiai tekste, kuriuos reikia išmokti“, – pasakoja „Rezidentų“ aktorius R. Rudokas.

Naujo serialo siužetas TV3 žiūrovus nukels į vieną ligoninę, kurios personalo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai į ligoninę atvyksta dirbti keturi ką tik studijas baigę medikai. Gydytojai, seselės, pacientai ir jų lankytojai – rezidentai į kurioziškas situacijas įtrauks visus.

Pirmo lietuviško komiško medicinos serialo likimą nulems TV3 žiūrovai. Nuo rugsėjo 1 dienos bus parodytos pirmos septynios „Rezidentų“ serijos. Žiūrovai savo nuomonę ir vertinimus galės išreikšti videožinių portale „Žinios.lt“. Jeigu žiūrovų vertinimai bus palankūs, kūrybinė komanda vėl kibs į darbus ir toliau filmuos serialą.

„Rezidentai“ – nuo rugsėjo 1 dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką