Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 12 30, 13:14

Ramūnas Rudokas moterims: „Tegul jūsų norai išsipildo, tada ir vyrai bus laimingesni“

Per Kalėdas TV3 eteryje žiūrovus džiuginęs specialus projektas „Moterys meluoja geriau. Klubas“ sugrįš Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31-ąją. Dar šmaikštesnio humoro užtaisą ruošia penkios žavingos serialo aktorės su Ramūnu Rudoku priešakyje.
Ramūnas Rudokas
Ramūnas Rudokas-Marijus / TV3 nuotr.

Šventinę nuotaiką skleis visų gerai pažįstamos „Moterys meluoja geriau“ veikėjos, kurias vaidina Agnė Šataitė, Vitalija Mockevičiūtė, Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Inga Norkutė-Žvinienė, Natalija Janičkina ir Karina Stungytė. Jos žavingai diskutuos apie šiųmečius įvykius, skleis moterų kerus, aptarinės gerbėjus ir serialo aktualijas.

Naujametėje laidoje nestigs ir šventinių palinkėjimų. Vieną tokių virtuoziškai supins A.Štukytė ir V.Mockevičiūtė: „Linkiu moterims visuomet atsibusti šalia mylimų vyrų, – pradės mintį Aušra, o ją su humoru pabaigs Vilija. – Ir kad jie visada žinotų jūsų vardą.“

TV3 nuotr./„Moterys meluoja geriau. Klubas“
TV3 nuotr./„Moterys meluoja geriau. Klubas“

Malonūs palinkėjimai žiūrovams skries ir iš „Moterys meluoja geriau. Klubas“ šventiškai nusiteikusio vedėjo R. Rudoko lūpų. Kaip tikras moterų jausmų žinovas aktorius visoms dailiosios lyties atstovėms skirs taikliausią palinkėjimą: „Ko aš galiu palinkėti? Lai pildosi jūsų, moterys, norai! Tada ir mes, vyrai, būsime laimingi!“

Iš koto verčiančios moterų išpažintys ir aidintis juokas – antradienį, paskutinę šių metų dieną, gruodžio 31-ąją, 23.05 per TV3.

TV3 nuotr./„Moterys meluoja geriau. Klubas“
TV3 nuotr./„Moterys meluoja geriau. Klubas“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką