Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ramutės Daktarienės vienatvę praskaidrina tik šunys

Ramutė Daktarienė
„Scanpix“ nuotr. / Ramutė Daktarienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno kriminalinio pasaulio autoritetu vadinamam Henrikui Daktarui gresia kalėjimas iki gyvos galvos. Prokurorai ir kriminalistai baigia surinkti visus įrodymus dėl Henytės atliktų nusikaltimų ir netrukus vyks teismas, teigiama LNK pranešime spaudai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

H.Daktaru pareikšti įtarimai dėl keliasdešimt sunkių ir apysunkių nusikaltimų. Inkriminuojamų nusikaltimų sąraše minimi plėšimai, turto prievartavimai, disponavimas dideliais kiekiais šaunamųjų ginklų ir sprogmenų, tyčiniai nužudymai sunkinančiomis aplinkybėmis ir organizuoto susivienijimo organizavimas bei dalyvavimas jo veikoje.

Kol H.Daktaras laukia teismo, jo žmona Ramutė viliasi, kad įvyks stebuklas ir Henytė bus paleistas laisvę dar iki teismo: „O jūs sutiktumėte, kad jisai būtų šalia?“ – „Tai aišku. Be abejo. Aš galėčiau jį čia prirakintą prie stalo laikyti. Dieve, pats jisai, vargšas, džiaugtųsi, nes jo atžvilgiu tokia neteisybė, kaip jo širdis dabar atlaiko“, – laidai FTB teigia R.Daktarienė.

Tačiau Lietuvos kriminalistai ir prokurorai laikosi griežtos pozicijos. „Teismas konstatavo, kad jei Henrikas Daktaras būtų paleistas, jis gali slapstytis“, – teigė vyriausiasis prokuroras Algimantas Kliunka.

H.Daktaro žmona Ramutė milžiniškoje Užliedžių pilyje gyvena viena. Šiuo metu vienatvę praskaidrina tik kiemo tvenkinyje augančios žuvys ir du šunys. Ramutė nuoširdžiai laidai FTB parodė visą legendinę Daktarų pilį Užliedžiuose. Milžinišką kiemą, bokštelius, marmurines grindis ir įvairiausias statulėles, kurias dar būdamas laisvėje parsivežė H.Daktaras.

Tačiau vaikščiodama po kiemą, ji iki šiol su didžiule baime praeina vietą, kuri rodo, jog neseniai buvo pasikėsinta į jos šeimą: „Va čia granata buvo numesta, tai visos sienos buvo aptaškytos purvu.“ Apie skaudžius išgyvenimus prabilo ir H.Daktaro mama Jadvyga. Ji papasakojo kvapą gniaužiančių sūnaus gyvenimo akimirkų.

Pirmoji nemokama televizija internete – 15min.TV!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką