Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 17:48

Realybės šou „2 Barai“ dalyviai drabstėsi purvais

Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože
„2 Barai“ nuotr. / Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože

Prasidėjo realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dar nuožmesnė kova, nes nuo šiol kiekvienas dalyvis kovos tik už save. Vis labiau aštrėjant konkurencinei kovai, barmenai purvais drabstosi jau ne tik žodžiais, bet ir tiesiogine prasme.

Po sekmadienį vykusios jau šeštosios išlikimo kovos ir iki projekto pabaigos likus vos trims savaitėms realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ dalyviams buvo pranešta, kad ir vėl keičiasi žaidimo taisyklės – visi kovoja tik už save.

Projekto kūrėjai barmenams paruošė itin ekstremalią pramogą – pravėdinti galvų bei pailsėti nuo darbo visus išsiuntė į pramogų parką, kur šiems teko ne tik kopti į 13 metrų aukščio uolą, bet ir įveikti purvo trasą. Barmenai nepabijojo išsitepti – nuo galvos iki kojų išsimaudė purve, lindo po nuvirtusiais rąstais ir šliaužiojo grioviais.

„2 Barai“ nuotr./Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože
„2 Barai“ nuotr./Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože

Visi pritarė, kad ši pramoga padėjo numalšinti susikaupusį stresą, kurio, artėjant didžiajam projekto finalui, netrūksta. Vakar vykusioje tiesioginėje išlikimo kovos transliacijoje projekto vedėjai Vaida Skaisgirė ir Justinas Jankevičius šou gražuoliukui Žygiui pasiūlė nuo galimo iškritimo išgelbėti ant karštosios kėdės sėdėjusią Ernestą.

Projekto „dainorėliu“ tituluojamas vaikinas ne kartą buvo užsiminęs, kad išlikimo kovoje norėtų susikauti su Renaldu. Tiesa, vaikinas neįrodė turintis daug drąsos – jis nesutiko išgelbėti savo geriausios draugės ir apsikeisti su ja vietomis.

„2 Barai“ nuotr./Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože
„2 Barai“ nuotr./Realybės šou „2 Barai“ dalyviai purvo ruože

„Jam buvo proga atsisėsti. Būtume išsiaiškinę galų gale kaip ten kas. Gal tiesiog pabijojo jis sėsti, sudvejojo savo jėgomis. Gal taip dabar jau yra, nežinau. Jeigu šneki, tai atsakyk už savo žodžius. Tada tikrai būtų buvę smagu“, – nedraugišką Žygio poelgį komentavo išlikimo kovoje Ernestą sutriuškinęs Renaldas.

Iki realybės šou pabaigos likus mažiau nei mėnesiui vėl pakeistos žaidimo taisyklės. Jau nuo šiandien projekte nebelieka „Angelų“ ir „Velnių“ komandų: barmenai kovos kiekvienas už save. Ateinantį sekmadienį išlikimo kovoje kovos ne du, o net trys barmenai.

Šį vakarą laukia 21.00 val. – itin nuotaikinga „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ laida, kurioje žiūrovai išvys barmenų šėliones ekstremaliame purvo take ir atsisveikinimą su vyriausia projekto dalyve Ernesta. Kaip savo poelgį aiškins Žygis? Ar bus daug ašarų?

Temos: 2 Trasa TV3
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką