Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 8d. 22:00

Realybės šou „IššŪKIS kaime“ paliko pirmoji dalyvė – keistoji sendaikčių turgaus pažiba Agnė

Agnė Čepulytė ir Algimantas Ulvydas
tomasfoto.lt nuotr. / Agnė Čepulytė ir Algimantas Ulvydas

Šeštadienio vakarą televizijos eteryje įvyko naujo realybės šou „IššŪKIS kaime“ premjera, kurioje netrūko sensacijų. Viena jų – pirmasis iškritimo vakaras, kuriame teko susigrumti autobuso vairuotojui Algimantui Ulvydui ir keistuolei sendaikčių prekeivei Agnei Čepulytei. Pastaroji pirmoji paliko šou.

Premjerinėje realybės šou laidoje dešimties miestiečių laukė nemenki iššūkiai: apleistame kluone jiems teko įsirengti namus, patiems pasistatyti lauko tualetą ir dušą bei rauti kelmus, kuopti tvartą. O vakare jų laukė sunkiausia dienos dalis – pašalinti vieną iš dalyvių.

Šeštadienį televizijos žiūrovai išvydo ne tik pirmąsias dalyvių traumas, bet ir projekto filmavimo aikštelėje apsilankiusius greitosios pagalbos medikus. Žvaigždžių kirpėjas Robertas Danilevičius dirbdamas ūkio darbus susižalojo ranką, o į išlikimo kovą pasiųstai Agnei pasijutus blogai buvo iškviesti medikai.

tomasfoto.lt nuotr./Realybės šou „IššŪKIS kaime“ akimirka
tomasfoto.lt nuotr./Realybės šou „IššŪKIS kaime“ akimirka

Sunkus Roberto triūsas atsipirko ir projekto vedėjas, Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovas Jonas Pranaitis jį išrinko geriausiu savaitės darbininku, o silpniausia savaitės darbininke tapo Agnė. Taip moteris užsitarnavo pirmąją kėdę išlikimo kovoje.

VIDEO: Agnė Čepulytė - realybės šou „IššŪKIS kaime“ dalyvė

Tiesa, realybės šou premjera neapsiėjo ir be akibrokštų. Iškritimo vakaras pažėrė ne vieną staigmeną. 41-erių niekada alkoholio nevartojęs, nerūkęs ir su moterimi nesimylėjęs Algimantas sulaukė vieningos dalyvių kritikos ir buvo pasiųstas dalyvauti iškritimo kovoje.

„Aš nedalyvauju jokiuose sąmoksluose ir intrigose. Čia yra susitarimas. Akivaizdu. Kitą savaitę vėl pasiūsite mane čia pat ir vėl tą patį darysite. Į akis vieną stenate, už akių – kitą. Negaliu žiūrėti, atvirai sakau į akis, nenoriu būti su veidmainiu būriu“, - išklausęs kitų dalyvių nuomonę karščiavosi vyras.

tomasfoto.lt nuotr./Realybės šou „IššŪKIS kaime“ akimirka
tomasfoto.lt nuotr./Realybės šou „IššŪKIS kaime“ akimirka

Išlikimo kovoje dėl sveikatos sutrikimų dalyvauti negalėjusią Agnę atstovavo kitas projekto dalyvis, žinomas didžėjus Modestas Žilionis. Po išlikimo kovos specialios rungties projektą palikti turėjo Algimantas, tačiau Agnė pati pasisiūlė užleisti jam savo vietą.

„Norėčiau tarti žodį ir paprašyti visos kompanijos, kad priimkit Algimantą ir duokite jam dar vieną šansą. Man tikrai laikas jau važiuoti namo ir susirūpinti savo sveikata. Taip man pasakė medikai ir aš turiu jų klausyti. O aš manau, kad Algimantas vertas dar tikrai vieno šanso. Gal jis kai kuriose situacijose jus užkniso, bet pasistenkite, duokite jam šansą“, - kalbėjo savo noru projektą palikusi Agnė.

Temos: 1 TV3
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką