TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Realybės šou „Iššūkis – mis Lietuva“ gražuolių draugystė dūžta į šipuliukus

Ne itin draugiškuose merginų santykiuose žibalo dar labiau įpylė choreografijos virtuozas Jurijus Smoriginas.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Ne itin draugiškuose merginų santykiuose žibalo dar labiau įpylė choreografijos virtuozas Jurijus Smoriginas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Norėdamos bet kokia kaina išlikti projekte ir gauti neliečiamybę balsavime dalyvės susiskaldė į grupes, pradėjo viena kitos vengti ir laidyti piktus žvilgsnius.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Įpusėjus „Lietuvos ryto“ televizijos projektui konkurencija tarp dalyvių vis labiau aštrėja. Įtampa dar labiau išaugo ieškant paramos vaikų globos namų auklėtiniams. Merginos pradėjo vengti konkurenčių, kai jos pasidalino į dvi labdaros rinkimo grupes. Kad paskatintų gražuoles surinkti kuo daugiau paramos, realybės šou rengėjai pranešė, jog daugiausiai lėšų surinkusi grupė balsavime gaus neliečiamybę. „Olialia mergaitės“ Indrės Burlinskaitės vadovaujama komanda prasitarė, jog kitos gražuolės bendruose užsiėmimuose svaidosi piktais žvilgsniais, arti neprisileidžia ir apskritai vengia bendravimo. Priešininkių grupės lydere buvo išrinkta grupės „Širdelės“ dainininkė Ieva Juotkėlaitė. 

Dėl vaikų gerovės ir, žinoma, neliečiamybės balsavime gražuolės  kaip įmanydamos įtikinėjo verslo banginius, parduotuvių savininkus bent truputėlį paaukoti ir visaip kitaip prisidėti prie kilnios misijos. „Aš turbūt būčiau galėjusi gatvėje atsistoti ir prašyti pinigų, kad tik vaikams daugiau padėtume“, – teigia Deimantė Kazėnaitė. Abi komandos iš įvairiausių parduotuvių, prekybos centrų per kelias savaites į maišus prikrovė paramos už dešimtis tūkstančių litų. 
 

Žiūrovai taip pat pamatys antrąjį gražuolių susitikimą su aktoriumi Andriumi Žebrausku, kuriam merginos išpasakojo pačius brangiausius vaikystės išgyvenimus.

Ne itin draugiškuose merginų santykiuose žibalo dar labiau įpylė choreografijos virtuozas Jurijus Smoriginas. Antroje savo pamokoje mokytojas surengė tikrą šokių atranką. Visos dalyvės turėjo atlikti kelių judesių choreografinę kompoziciją, o Jurijus iš karto vertino, kuri mergina tinka, o kuri iškrenta iš žaidimo. Daugumai gražuolių šis natūralios atrankos principas sukėlė susierzinimą. Ieva Jotkėlaitė J.Smoriginą  apkaltino pedagogiškumo stoka, kai po pirmojo bandymo pademonstruoti išmoktus šokio judesius iškrito iš žaidimo. Kristinai Mantickytei nepatiko, kad Jurijus visas dalyves lygino su gimnaste Jelena Koroliova. Nesužavėjusios mokytojo šokių aištelėje merginos visiškai įtūžo, kai J.Smoriginas be užuolankų išsakė savo nuomonę apie jas: „Jūs labai gražios, bet labai neplastiškos ir nemoteriškos. Jūs nenorite laimėti, nesistengiate ir nekovojate už save“.

Šį sekmadienį žiūrovai taip pat  pamatys antrąjį gražuolių susitikimą su aktoriumi Andriumi Žebrausku, kuriam merginos išpasakojo pačius brangiausius vaikystės išgyvenimus. „Jos visos papuola į tą negailestingą grožio industriją: tu graži, o tu – ne. Man tai nelabai patinka, todėl noriu padėti“, – dėsto aktorius.  „Nenoriu nieko bloga sakyti, bet kiti mokytojai mūsų taip neskatino, neatrado mumyse tiek gero, kiek Andrius“, – pasakoja Ernesta Kalinauskaitė. Mokytojo patarimai daugumai realybės šou merginų iš tikrųjų padėjo atskleisti save, mat jos A.Žebrausko nesivaržė ir juo besąlygiškai pasitikėjo.

Bene labiausiai visas dalyves šį kartą šokiravo balsavimo rezultatai. Paskaičiavus rezultatus, paaiškėjo, jog ties iškritimo riba atsidūrė net trys merginos, surinkusios vienodai balsų.  Gražuolės turėjo antrą kartą lapelyje įrašyti nepageidaujamos konkurentės vardą. Galiausiai paaiškėjus, kuri mergina surinko daugiausia balsų, dalyvės labai nustebo. Beveik visos merginos neabejojo – ji turėjo likti. Kokie motyvai lėmė stiprios konkurentės pašalinimą žiūrėkite laidoje   „Iššūkis – Mis Lietuva“ sekmadienį, 21.15,  per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką