Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 7d. 06:16

Redos ir Egmonto Bžeskų skyrybos tęsiasi: po 3 metų pora aiškinasi dėl vaikų ir turto

Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė

Net ir praėjus keleriems metams nuo sprendimo skirtis, prodiuseris Egmontas Bžeskas ir Reda Bžeskienė vis dar mina teismų slenksčius. Kol kas daugiausia klausimų kyla dėl vaikų išlaikymo ir bendravimo tvarkos. Tačiau gali būti, kad teismo keliu teks aiškintis ir dėl namo – tuo atveju, jei to nepavyks išspręsti derybų būdu.

Reda Bžeskienė 15min patvirtino, kad nepaisant to, jog pasukti skirtingais keliais su Egmontu nutarė dar prieš trejus metus, teisminis procesas dėl skyrybų vis dar tebevyksta. To priežastis – nesugebėjimas taikiai išspręsti tam tikrų klausimų.

„Kol kas nesusitariame šiaip draugiškai išsiskirti“, – 15min sakė ji.

Moteris prisipažino, kad vienas esminių aspektų, dėl ko teismo posėdyje bus ieškoma sprendimo, yra vaikų priežiūra.

„Padaviau skyryboms ieškinį, o ten daug visokių niuansų. Aš iš jo nieko neprašiau, išskyrus to, kas priklauso vaikų tėvui – jų išlaikymas ir bendravimo tvarka su jais“, – neslėpė R.Bžeskienė.

Vis dėlto R.Bžeskienė paneigė, kad skyrybų procesas užsitęsė dėl to, kad ji prašė teismo apriboti sutuoktinio teises į bendrą turtą.

„Tai tikrai nėra teisybė. Nėra ten ką labai dalinti pas mus, ypatingai kalbant apie sutuoktinio turtą. Jis neturi jokio turto, tai aš net negalėjau to prašyti logiškai“, – patikino Reda.

Tačiau ji atskleidė, kad vyksta derybos dėl jos namo dalies. Tiesa, kol kas sutuoktiniai jas mėgina išspręsti tarpusavyje, tačiau jei to padaryti taikiai nepavyks, teismą gali pasiekti ir šis klausimas.

„Dėl turto nežinau, kaip mes ten sutarsime ar nesutarsime, bet čia turbūt jau mano dar vis esamas, bet gal greit bus buvęs, vyras turės pageidavimų dėl mano turimo namo.

Esmė ta, kad aš turiu namą ir jis nori to namo dalies, o ne aš kažko iš jo prašiau. Tai čia gali būti kova, bet mes dar net nepradėjome tos kovos, dar vyksta derybos ir gal mes visai kažką sutarsime“, – kalbėdama su 15min vylėsi R.Bžeskienė.

15min susisiekė su E.Bžesku, tačiau jis pareiškė, kad skyrybų tema nieko nekomentuos.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda ir Egmontas Bžeskai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda ir Egmontas Bžeskai

15min primena, kad E.Bžeskas ir R.Bžeskienė pasukti skirtingais keliais nutarė 2016-ųjų pradžioje. Anot Egmonto, sunkų sprendimą porą priėmė bendru sutarimu.

„Gal neatlaikėme penkerių metų krizės, gal charakteriai pakišo koją jau Tenerifėje...“, – 15min tąsyk sakė Egmontas.

Reda ir Egmontas augina du vaikus: 2013-ųjų vasarą porai gimė pirmagimė dukra, 2016-ųjų sausį – antroji atžala.

„Yra vaikai. Jie mus riš visą gyvenimą“, – pripažino E.Bžeskas.

Pernai interviu LNK laida „Nuo... Iki...“ davusi Reda atviravo, kad šios skyrybos jai ypač sunkios. „To nelinkėčiau nė vienai moteriai. Išsiskyrusios moterys supranta, apie ką aš kalbu. Ypač kai tu lieki vienas su mažais vaikais. Ir tada pradedi galvoti, kaip tu gyvensi toliau, nes šeimoje gyventi nebegali.“

Išgirdusi klausimą, ar tiesa, kad antrą dukrą ji gimdė viena, Reda atsiduso: „Taip, kai gimdžiau, buvau viena. Jūs jo (Egmonto – red.) ir paklauskit, kur jis tuo metu buvo. Jis atvažiavo paskui.“

Tad kokia buvo jųdviejų su E.Bžesku skyrybų priežastis?

„Tie santykiai nebuvo blogi, bet buvo tam tikrų niuansų, dėl kurių pradėjo griūti mūsų santuoka. Yra ta priežastis, ją žino Egmontas, bet aš tikrai jos neįvardinsiu dėl to, kad aš gerbiu save ir jį, kaip vaikų tėvą. Nebuvo taip, kad staiga mus ištiko santykių krizė ar staiga nesutapo charakteriai. Aš manau, kad kai tu negali įvardyti tikros skyrybų priežasties, tada tu sakai, kad nesutapo charakteriai...“ – laidoje sakė R.Bžeskienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda ir Egmontas Bžeskai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Reda ir Egmontas Bžeskai

15min primena, kad Egmontas Redai pasipiršo 2011 metų rugpjūtį, po septynių mėnesių draugystės.

Egmontas Bžeskas ir Reda Gikytė susituokė 2012 metų gruodį, Koh Samui saloje Tailande. Grįžę į Lietuvą jaunavedžiai santuoką užregistravo ir Vilniaus santuokų rūmuose.

Redai tai antroji santuoka, 2009-aisiais ji buvo ištekėjusi už šokėjo Andriaus Kandelio. E.Bžeskui santuoka su Reda – pirmoji. Jis iki tol oficialiai nebuvo sukūręs šeimos, tačiau ilgus metus artimai bendravo su Karina Krysko, vėliau – su Nijole Pareigyte, Oksana Zlatkovaite. Dabar Egmontas santykius kuria kartu su verslininke Aurika Žaromskyte.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką