Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 11d. 10:30

Remigijaus Žiogo atostogos Barselonoje su žmona Rovena: nuo aistringo flamenko iki dieviško maisto

Remigijus Žiogas ir Rovena Žiogienė
Remigijus Žiogas ir Rovena Žiogienė

Barselona daugeliui lietuvių jau kurį laiką yra viena mėgstamiausių trumpų kelionių krypčių. Tačiau renginių vedėjas Remigijus Žiogas šį miestą su žmona Rovena Žioge ryžosi pažinti tik dabar. Jis sako, kad keturių dienų kelionė suteikė tiek įspūdžių, kiek būtų galima patirti per gerą mėnesį.

Remigijus Žiogas pasakoja, kad pažintis su Barselona prasidėjo dar 2013-aisiais – šį miestą Remigijus nusprendė aplankyti beslidinėdamas Andoroje. Tiesa, tą kartą Barselona Remigijui nepaliko didesnio įspūdžio. Priešingai nei žmonai, kuri net šešerius metus prašė vyro vėl sugrįžti į Barseloną.

„Ispaniją jau esame pamilę, čia sugrįžtame kasmet. Bet Barseloną visus tuos metus aplenkdavome“, – pasakojo R.Žiogas.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona Rovena Žioge
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona Rovena Žioge

Kaip ir buvo galima tikėtis – į Barseloną Remigijus nusprendė važiuoti spontaniškai. Tokią mintį laidų vedėjui padiktavo darbo kolegė.

„Bendradarbė Reda gimtadienio proga vyrui pirko dovanų kelionę į Barseloną. Mano žmonos gimtadienis buvo po dviejų dienų. Reda manęs klausia: „O ką tu dovanosi savo žmonai?“ (Jos gimtadienis buvo po dviejų dienų.) Tada man spontaniškai šovė mintis – o kodėl jai neprisijungus ir nevažiavus į Barseloną kartu?“ – apie kiek netikėtai išpildytą žmonos svajonę kalba Remigijus.

Kartu su žmona Barselonoje jis praleido keturias dienas. Sako, įspūdžių tiek, lyg būtų gyvenę tame mieste mėnesį. Kultūra, temperamentas, istorija, jūra, maistas – visą laiką Barselonoje jautėsi kaip filme „Viki, Kristina, Barselona“.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona Rovena Žioge
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas su žmona Rovena Žioge

„Pirmąją dieną netikėtai patekome į „Tivoli“ teatrą, jame šoko nacionalinė flamenko žvaigždė. Daugiau kaip 1000 ispanų viso koncerto metu šaukė: „Ole!“ Pakartojimas truko 20 minučių“, – įspūdingą pirmąjį vakarą prisimena R.Žiogas.

Antrąją ir trečiąją dienas jie domėjosi miesto istorija, Antonio Gaudi palikimu, degustavo ispanišką maistą. Porą labai sužavėjo garsioji Barselonos „Sagrada Familia“ katedra.

Remigijus pasakoja, kad jam labai patiko tai, kaip Barselona pasitinka turistus – jiems suteikiama asmeninė laisvė. Niekas įkyriai nieko nesiūlo, viskas skoninga ir estetiška.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas

Paskutinę kelionės dieną R.Žiogas su šeima ir draugais skyrė Katalonijos šiaurės rytuose esančiam Žironos miestui. Šiame mieste filmuota dalis „Sostų karų“ serijų.

„Man, kaip šio serialo gerbėjui, buvo labai įdomu vaikščioti vietose, kur buvo kuriamas serialas. Labai keistas jausmas. Mieste – įspūdingas viduramžių laikų senamiestis, kuriame nėra skubėjimo, streso“, – prisiminė R.Žiogas ir pridūrė, kad daug barseloniečių vyksta į šį miestą pabėgti nuo didmiesčio šurmulio.

Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas
Asmeninio albumo nuotr./Remigijus Žiogas

Remigijus sako, kad kelionė į Ispanijos šiaurės rytus paliko neišdildomą įspūdį: „Tai mūsų ketvertukui buvo tarsi filmas, kurio vis dar negalime pamiršti.“

R.Žiogas pastebi, kad emocijos ir įspūdžiai – svarbiausi. Tik tada gyvenimas prisipildo pilnatvės.

„Ne kartą sakiau ir sakysiu, kad geriau prastesnis automobilis ar drabužiai, bet kelionės ir išsilavinimas visada bus prioritetas skirstant šeimos, pajamas. O kas gyvenime lieka? Tik emocijos ir prisiminimai“, – sako R.Žiogas.

Atostogų akimirkos – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką