Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Renata ir Deivis Norvilai: „Blogai, kai žmonės tuokiasi prieš tai neišsirėkę“

Renata ir Deivis Norvilai su vaikais
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Renata ir Deivis Norvilai su vaikais
Šaltinis: „Žmonės“
0
A A

Praėjusį rudenį amžinos meilės priesaikos žodžius vienas kitam ištarę šiandien Renata Norvilė (34) ir dainininkas bei aktorius Deivis Norvilas (33) nuoširdžiai tiki: jųdviejų meilė truks tiek, kiek patys norės. „Žmonės nesuartėja sukiodamiesi prie puodų ar sėdėdami ant sofos“, – interviu žurnalui „Žmonės“ pasakoja Renata ir dėkoja vyrui, kad jų šeimoje rutina vis dar nekelia siaubo, o gyvenimas teikia malonumą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Abu sutaria – niekas po vestuvių nepasikeitė, pirmieji santuokos metai netapo santykių išbandymu, o ir didelių krizių neturėjo. Per penkerius metus iki susituokiant jie gerai apsitrynė, tad, sako, nebeliko ko gludinti. „Blogai, kai žmonės tuokiasi prieš tai neišsirėkę, neišsiaiškinę tam tikrų dalykų. Mums su Renata visada pavykdavo viską išsiaiškinti – išsirėkdavome, išsijuokdavome. Ir dabar ginčų pasitaiko, bet jie tokie smulkūs, nereikšmingi...“ – džiaugiasi Deivis.

„Galbūt kitaip yra toms poroms, kurios susituokia praėjus vos metams nuo draugystės pradžios, – svarsto Renata, – kai virš galvos rožiniai debesys plaukia. Laikui bėgant atsiranda kasdienybė, rutina, ir tai santykius keičia. O mes juk seniai esame šeima. Meilė, kuri priverčia drebėti iš jaudulio, virto kitokiu – brandesniu – jausmu. Rožiniai debesys jau išsisklaidė, kasdienė rutina – seniai pažįstama.“ Nepasikeitė ir tai, jog iki šiol vienas kitą girdi. „Mūsų abiejų klausa vis dar veikia, fiksuojame, ką kitas kalba, galvojame apie tai ir taisome savo elgesį, jei yra netinkamas. Ir dar – turime svajonių! Dviejų mylinčių žmonių svajonės turi būti bendros“, – įsitikinęs Deivis.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

„Žmonės“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką