Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 rugpjūčio 27d. 12:23

Renata ir Marius Jampolskiai: „Mūsų gyvenimas sunkiai pasiduoda rutinos apibrėžimui“

Renata ir Marius Jampolskiai
Žurnalo „Žmonės“ viršelis / Renata ir Marius Jampolskiai

Po gražių smėlėtų Renatos (29) ir Mariaus (36) Jampolskių vestuvių pajūryje prabėgus metams, jie, nors ir paskendę darbuose, vis dar randa laiko ir noro vienas kitą nustebinti. Ir jiems tai sekasi. Sugalvoja, pavyzdžiui, nuvažiuoti į šaudyklą išbandyti šautuvų ar tiesiog šiaip, be jokios progos, pradžiugina seniai trokštama dovana. „Mūsų šeimos gyvenimas kol kas labai sunkiai pasiduoda rutinos apibrėžimui. Kaskart vis kažkas kitaip... Reikia tik atmerkti akis ir nenustoti stebėtis.“

Abu žino, kad santykiai yra kompromisų menas, o kompromisai pasiekiami tik kalbantis: „Aš šiaip esu cholerikas, bet per dieną savo cholerą ištaškau ir namo parsirandu jau visiškas flegmatikas. O ji – atvirkščiai: per dieną prisikaupia, o vakare prasideda suktukas. Renata – labai atviras žmogus: ką ji galvoja, tas ir parašyta jai veide. Bet aš manau, kad puiku, jei žmogus išsako, kas jam nepatinka. Tegul ir išrėkia – nieko tokio. Geriau tegul sykį sudūžta kelios lėkštės, negu penkiolika metų tyli ir kankinasi iš mandagumo“, – įsitikinęs Marius.

Kokie jųdviejų tikslai? „Mūsų bendras tikslas – gyventi ilgai ir laimingai. Stengtis vienas kito nevaryti į kapus. Susilaukti vaikų. Ir susirinkti kuo daugiau laimės trupinių, kuriuos pastebėsime. Einamuoju momentu esame laimingi, o paskui... Penkmečiais neplanuojame, bus kaip bus. Bet aš žinau, kad viskas bus gerai“, – neabejoja Marius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

22:31
01:16
06:39

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką