Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Renata Klimaitytė: „Indrė Burlinskaitė viešai apsinuogina, nes daugiau nežino būdų, kaip išgarsėt“

Renata Klimaitytė
Vaiste Fotografija nuor. / Renata Klimaitytė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vėl į plaukus kibo vienokios „Kitokios“ ir kitokios „Kitokios“. Išklausę abi puses, LNK laidos KK2 žurnalistai konstatuoja: užpavydėjo merginos vienos kitoms vaikinų, mašinų, papų ir dainų.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Baisiausia tai, kad juodosios „Kitokios“, Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva, neva sulaužė merginų natūralaus grožio taisykles. Buvo sutarta, kad „Kitokios“ bus kitokios nei kitų grupių merginos. Kitokios tuo, jog nesistatys plastikinių papų, nesidės perukų ir nesilipins dirbtinių blakstienų ir nagų. O „Kitokios“ brunetės prisilipino. Dirbtines blakstienas ir nagus! Kilo baisus skandalas, kurį šį antradienio vakarą 19.30 val. narplios KK2.  

Asmeninio albumo nuotr./Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva
Asmeninio albumo nuotr./Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva

„Grupės politika skatino eiti per kitokią prizmę, šiek tiek daugiau natūralumo. O dabar jos stovi su prisegtais plaukais plaukų perukų salone, vien dėl to, kad joms nemokamai duotų plaukus“, – piktinasi Oksana Šklėriūtė ir Renata Klimaitytė iš „Kitokių“.  

Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė
Vaiste Fotografija/„Kitokios“: Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Alvyda Chmelevskytė

„Kas joms yra? Nesuprantu... Taigi jos pačios su priaugintais plaukais, visos. Visą laiką Renata su priaugintais plaukais, Oksana su priaugintais plaukais. Renata ir blakstienas auginasi“, – skaičiuoja Indrė.

Blondinė Renata kerta Indrei: mergina viešai apsinuogina, nes daugiau nežino būdų, kaip išgarsėt. Plius su visokiais sportininkais reklamuojasi ir fotografuojasi. Blondinės tvirtina: mes  turim dar daugiau vyrų, tik su jais gyvenam  ne dėl žurnalų viršelių ir televizijų.

„Mes savo vyrų neafišuojam taip, kaip jos, bet tai nereiškia, kad mūsų prastesni. Iš tikrųjų mūsų vyrai yra tikri vyrai, kurie nelenda į viešumą“, – aiškina blondinės.

Ilmio Ilmito nuotr./Indrė Burlinskaitė
Ilmio Ilmito nuotr./Indrė Burlinskaitė

Brunetės visai pasiunta: „Ne jūsų reikalas!“. Tačiau labiausiai merginos nesutaria ne dėl vyrų, o dėl gerbėjų kiekio. Ką jau bekalbėti apie grupės „Kitokios“ pavadinimą. Abi grupės jį savinasi sau. KK2 išsiaiškino, kad, pasak patentų biuro, šiuo metu vardas „Kitokios“ priklauso abiem grupėms.

Nė viena grupė dar negavo sertifikato. Teisę koncertuoti su pavadinimu „Kitokios“ turi teisę ir grupė „Kitokios“, ir kita grupė – „Kitokios“.  Tuo būdu Lietuvoje įvyko unikalus reiškinys – gimė dvi grupės su tokiu pačiu pavadinimu „Kitokios“. Svarbu, kad ne tokios pačios.

Asmeninio albumo nuotr./Indrė Burlinskaitė
Asmeninio albumo nuotr./Indrė Burlinskaitė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką