Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 2d. 15:22

Rengiamas pirmasis Lietuvoje vyrų aukcionas

„Auksinė širdis“
Renginio logotipas / „Auksinė širdis“

Lietuvos moterys turės unikalią galimybę pirmą kartą Lietuvoje dalyvauti vyrų aukcione. 10 žavių LNK televizijos vyrų bus parduodami kitą savaitę labdaros renginyje, kuriame kviečiamos dalyvauti išskirtinai tik moterys.

Aukcionui ruošiasi LNK laidų vedėjai Marius Jampolskis, Giedrius Leškevčius, Karolis Sakalauskas, televizijos stilistas Ruslanas Rybakovas, TV projektų dalyviai, šokėjai Andrius Butkus, Saulius Skambinas, „Susitikime virtuvėje“ kulinarai ir kiti ne mažiau žavūs, patyrę, kompetentingi ir talentingi vyrai. 

Aukcionui vadovaus aktorė, LNK laidų dalyvė Kristina Kazlauskaitė.

Labdaros renginyje „LNK vyrų aukcionas“ surinktos pajamos bus skiriamos „Auksinės širdies“ TV projektui.

„Vyrų aukciono idėja yra šokiruojanti, bet ne visada labdaros projektai turi vykti rimtai ir nuobodžiai.  Juolab, kad pinigai, pardavus vyrus, bus skiriami kilniam tikslui - vaikų skurdui ir socialinei atskirčiai mažinti“, – sako labdaros ir paramos fondo „Mes galime“ TV projekto „Auksinė širdis“ atstovė Nijolė Giedraitienė.

Pasak Nijolės, skurdžiose, socialinę atskirtį patiriančiose šeimose augantys vaikai, dažnai neįgyja pakankamo išsilavinimo ar socialinių įgūdžių ir vėl patenka į skurdo spąstus. Šiuo metu labiausiai skursta vieni vaikus auginantys asmenys, daugiavaikės šeimos.

Vyrų pardavimas vyks kovo 7d. 19val. Restorane „BarDaK“, Ozo 18, Vilnius. Kvietimus galima įsigyti „Auksinės širdies“ krautuvėje PPC Oze, 1 aukšte arba paskambinus telefonu 865555322 rezervuoti vietas (vietų skaičius ribotas).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką