-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Renginių industrijos asociacija reiškia palaikymą M.A.M.A organizatoriams: prašo valdžios leisti dirbti

RIA (Renginių industrijos asociacija), reaguodama į susidariusią situaciją dėl savaitgalį įvykusių M.A.M.A apdovanojimų, išreiškia palaikymą apdovanojimų organizatoriams ir kviečia valdžios institucijas į apdovanojimus žvelgti ne tik epidemiologiniu žvilgsniu, bet ir ekspertiniu, nes įvykęs renginys gali tapti puikiu pavyzdžiu ir precedentu kultūros ir pramogų sektoriui planuojant atsidarymo žingsnius.
Marijus Olekas, Valdas Petreikis, Agnė Grigaliūnienė
Marijus Olekas, Valdas Petreikis, Agnė Grigaliūnienė / Asmeninio albumo nuotr.

Virusas niekur nedings, tad pamažu ir saugiai būtina mokytis su juo gyventi, kaip tai jau daro ne viena Europos Sąjungos šalis, rašoma išplatintame pranešime spaudai.

„Kultūros ir renginių sektorius uždarytas praktiškai jau metus. Efektyvios valstybės pagalbos nėra, lygiai kaip ir atsidarymo plano – apie jį institucijos net nekalba. M.A.M.A. apdovanojimų filmavimas gali tapti puikiu pavyzdžiu, kaip saugiai pradėti renginių ir kultūros sektoriaus atidarymą.

Žinoma, turi būti laikomasi visų šalyje galiojančių teisės normų, bet organizatoriai negali toliau sėdėti sukišę galvas į smėlį ir tikėtis, jog pandemija vieną dieną stebuklingai baigsis, ką jiems realiai šiai dienai siūlo instituciniai pareigūnai ir politikai.

Tikiuosi, jog valdžia ne tik grasins tyrimais ir baudomis, bet konstruktyviai ivertins profesionalų įžvalgas ir pagaliau imsis proaktyvių veiksmų patvirtinti taisykles saugiam renginiu organizavimui Lietuvoje”, – kalbėjo RIA valdybos pirmininkas Valdas Petreikis.

„Praėjo 12 mėnesių nuo renginių sektoriaus uždarymo. Panašu, kad valstybės institucijas ir politikus net beria nuo minties, kai kalbame apie renginių atsidarymo perspektyvas. Kažkada tai daryti reikės, nes dar metus verslo ir žmonių uždaryti namuose nepavyks. Laikas, kad ir mikro planais, bet pradėti veiklų atsidarymo žingsnius.

Visa šita situacija parodė, kaip atskirtyje keičiasi žmonių požiūris į gyvenimą. Ir keičiasi į blogąją pusę. Mums tampa norma mūsų laisvių suvaržymai, valstybės institucijų neveikimas, o keletas žmonių ant scenos atrodo nebenormalu. Tokia situacija visomis prasmėmis gali atnešti žiaurius padarinius visuomenėje“, – situaciją apibendrino RIA valdybos narė Agnė Grigaliūnienė.

„Kaip įpratome gyventi su kaukėmis, su dezinfekciniu skysčiu ir pripratome sveikintis alkūnėmis, taip ir renginiai jau nebebus tokie, kokie buvo. Leiskite pradėti mums dirbti, mes užsidirbsim. Nes vienintelis kelias saugiems renginiams prasidėti yra praktinis jų įgyvendinimas”, – dalinosi mintimis RIA valdybos narys Marijus Olekas.

TAIP PAT SKAITYKITE: M.A.M.A organizatoriai pateikė savo atsakymą: galbūt neįvertinome dalies visuomenės būklės

Ragina ne kritikuoti M.A.M.A, o pažvelgti kitu kampu: tai pavyzdys, kaip grįžti į įprastą gyvenimą?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius