Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 15, 09:00

Renginių vedėjas D.Martinaitis 7 mėn. buvo be darbo: dabar galiu pragyventi už 500 Eur

Jau senokai iš televizijos ekranų dingęs Dainius Martinaitis kadaise išgarsėjo kaip kultinės laidos „VRS kamera“ vedėjas. Nors šiandien vyras veda renginius Lietuvoje ir užsienyje, jis viešumoje matomas nedažnai, o interviu dalija dar rečiau. Vis dėlto 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ D.Martinaitis atvirai prabyla apie skyrybas po 18 metų santuokos bei stipriai sukrėtusį karantiną, kai ilgiau nei pusmetį teko gyventi be darbo.

Visų gyvenimus sustabdžiusi pandemija nemenkai įkyrėjo ir Dainiui. Kelis kartus skelbti karantinai ne tik ribojo renginių vedėjo laisvalaikį, bet ir privertė kurį laiką gyventi su staiga nutrūkusiomis pajamomis.

„Pirmą kartą gyvenime 7–8 mėnesius buvau be darbo. O bėda po vieną nevaikšto – jei neturi darbo, būtinai sugenda automobilis, iškrenta dantys“, – liūdnai šypteli D.Martinaitis.

Žmonių kasmėnesinės išlaidos būna įvairios – vieniems prireikia tūkstančių eurų, o kiti gali išsiversti ir su keliais šimtais. Būtent su pastaruoju skaičiumi pragyventų ir Dainius.

„Manau, su 500 eurų per mėnesį laisvai išsisukčiau. Uždirbu daugiau, atrodo, galėčiau taupyti. Lyg ir neišlaidauju, bet pinigai dingsta“, – pasakoja D.Martinaitis.

Po 18 metų santuokos su žmona išsiskyręs Dainius atskleidžia, kad jo širdyje vietos naujai moteriai kol kas neatsirado, nors draugysčių būta.

„Draugavau su moterimi metus, vėliau – porą. Tačiau nieko neišeina toliau. Nespjaunu į šulinį, bet atrodo, kad širdis yra surambėjusi, nebekyla jokie drugeliai. Būna, jaučiu simpatiją, bet dieną jos nepamatau ir galvoje nebesisuka mintys, kad reikėtų tęsti santykius, užmegzti kontaktą“, – neslepia D.Martinaitis.

Dainius tikina į jaunesnes moteris nesidairantis – sau yra nusibrėžęs ribą, jog maksimalus skirtumas santykiuose galėtų būti 10 metų.

„Niekada negali žinoti, kaip atsitiks, bet manęs jaunesnės nevilioja. Kaip tik įdomiau, kai moteris tik keleriais metais jaunesnė, tuomet ji labiau patyrusi, įdomiau kalbėtis, lengviau bendrauti“, – sako D.Martinaitis.

Loretos Kondratės nuotr./Dainius Martinaitis
Loretos Kondratės nuotr./Dainius Martinaitis

Prabilęs apie sugriuvusią santuoką, Dainius atvirai sako, kad viena to priežasčių – daugybė renginių ir laidų vedimų, dėl kurių jis paaukodavo kone visus savaitgalius.

„Iki šiol apie buvusią žmoną negaliu pasakyti nė vieno blogo žodžio – ji buvo gera moteris, puiki draugė, šeimininkė, mama. Mes apie 13 metų negalėjome susilaukti vaikų, net pradėjome kalbėti apie įsivaikinimą. Kai gimė mergaitė, man atrodo, ji tapo supermama. Buvo tik vaikas ir mama – daugiau nieko“, – pasakoja D.Martinaitis.

Skyrybos neįvyko per vieną dieną – anot Dainiaus, pora dar ne kartą bandė kalbėtis, taikytis ir gelbėti santykius, tačiau galiausiai teko pasukti skirtingais keliais.

„Iš pradžių aš bandžiau išeiti iš namų, vėliau susitaikėme, viskas pagerėjo, o tada ji nusprendė nutraukti santykius. Visko buvo po truputį, – sako D.Martinaitis. – Ne veltui yra daug anekdotų apie uošvienes. Mano buvusi žmona labai klausė mamos, kuri turėjo didžiulę įtaką.“

Ne veltui yra daug anekdotų apie uošvienes

Maždaug porą metų Dainius viduje jautė pyktį ir nuoskaudą dėl iširusios santuokos, tačiau dabar pora sutaria puikiai.

„Vaikas augo, reikalavo dėmesio, turėjau juo rūpintis. Dabar jau daug metų kartu leidžiame atostogas, važiuojame pas bendrus bičiulius. Likome gerais draugais“, – tikina D.Martinaitis.

Vis dėlto Dainiaus gyvenime skyrybos įvyko ne tik su žmona, bet ir su televizija. Laidų vedėjas jau ilgą laiką nebematomas ekranuose, tačiau kartu pripažįsta neturėjęs jokio potraukio sugrįžti.

„Pats nieko nedariau, kad grįžčiau į televiziją, nors pasiūlymų turėjau. Kai tau 20 metų, esi pasiruošęs viską priimti, negalvoji apie pasekmes. Bet kai jau esi čiupinėjęs televiziją, nesinori vesti bet ko“, – teigia D.Martinaitis.

Nors Dainius nebešmėžuoja televizijoje, jis vis dar aktyviai sukasi renginių vedime. Tiesa, čia jis taip pat turi kriterijų ir bet ko vesti nesiimtų.

„Atsisakyčiau valstybinių švenčių vedimo, kur yra labai daug oficialumo, tikslus protokolas, – atskleidžia D.Martinaitis. – Man labai patinka prajuokinti žmones, bet ne juokinti.“

Prieš 10 metų duotame interviu Dainius ketino dar dešimtmetį padirbėti, o tuomet išeiti užtarnauto poilsio. Tačiau terminas šiek tiek pailgėjo – renginių vedėjas dabar viliasi dar tiek pat padirbti.

Apie užtarnautą poilsį jau svajojantis Dainius pripažįsta pamažu išmokstantis gyventi ramiau – tam įtakos padarė ir karantinas.

„Man taip gera – viską užsiauginu pats, turiu arbūzų derlių, mėgstu genėti medžius. Daug laiko leidžiu sode, šalia teka Neris, tad pažvejoju“, – džiaugiasi D.Martinaitis.

Visą pokalbį su D.Martinaičiu žiūrėkite įraše:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką