Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisierius Alvydas Šlepikas gimtadienį paminėjo filmavimo aikštelėje

Alvydas Šlepikas
TV3 nuotr. / Alvydas Šlepikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Žinomas aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas jau ne vieną mėnesį gyvena Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Ten kartu su lietuvaičių ir gruzinų komanda jis filmuoja tarptautinį serialą „Vyno kelias“. Anot prodiuserio Rimvydo Martinaičio, gruzinai lietuvį nepaprastai gerbia – jų pagarbą gražiai iliustravo ir išskirtinės A.Šlepiko gimtadienio dovanos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Savaitgalį Tbilisyje A.Šlepikas paminėjo savo 46-ąjį gimtadienį. Laisvadienio ta proga niekas neskelbė – serialo „Vyno kelias“ filmavimo aikštelėje tradiciškai intensyviai virė darbai. Tačiau šventinį vakarą – keistas sutapimas – serialo filmavimas išpuolė išskirtinėje, itin puošnioje aplinkoje!

„Gimtadienį šventė ne tik Alvydas, bet ir išvakarėse gimusi jo dešinioji ranka – režisieriaus asistentė Daiva Arnatkevičienė. Kaip tik filmavome įspūdingą naktinę sceną privačiame name. Ten iš pradžių pasveikinome Daivą – gruzinai ją apibėrė gėlėmis ir dovanomis. O sulaukę vidurnakčio jau sveikinom režisierių A.Šlepiką, kurį čia visi pagarbiai vadina „batono“, t. y. „ponu, gerbiamuoju“, – įspūdingas šventės akimirkas prisiminė prodiuseris R.Martinaitis.

Serialo režisierė įteikė A.Šlepikui tradicinį ragą, lietuvių komanda – gruziniškais etnografiniais motyvais puoštą kepurę. Iš karto ėmė lietis sveikinimai, palinkėjimai ir dainos!

„Čia visi visur dainuoja gyvai. Jei restorane nebus muzikinės programos, – nebus ir klientų. Tad ir mes Alvydui padovanojome gruziniškų dainų – pakvietėme Teatro universiteto kvartetą. Įžengę keturi vyrai taip užplėšė, kad sunku net perteikti. Gaila, kad mūsų fonograminė tauta jau baigia pamiršti, kaip skamba tikri balsai. Manau, kad gruzinų kvartetą tikrai panaudosime serialo garso takelyje“, – kalbėjo prodiuseris.

„Tie žmonės – ne tik nuoširdūs kaip vaikai, bet ir nepaprastai talentingi. Toks jausmas, kad keturiese šešiais balsais man dainavo“, – šypsosi A. Šlepikas.

Po gražaus pasveikinimo, anot režisieriaus, niekas nesėdo prie stalo – reikėjo toliau tęsti „Vyno kelio“ filmavimo darbus. Užtat kitą vakarą visi kūrybinės grupės nariai buvo pakviesti pasižiūrėti pasaulinę šlovę pelniusio Gruzijos nacionalinio Sukhišvili baleto spektaklio.

„Filharmonija – didžiulė, joje telpa per 2 tūkst. žmonių. Scenoje pasirodo per 70 šokėjų vienu metu. Rimtas, solidus pasirodymas. Mums visiems jis paliko neišdildomą įspūdį!“ – prisiminė R. Martinaitis.

Tarptautinio serialo „Vyno kelias“ premjera –  vasario 20-ąją, pirmadienį, 21.00 val., per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką