Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 3d. 14:09

Režisierius Vytenis Pauliukaitis – atvirai apie gyvenimo pamokas: „Virš 70-ies prasideda jaunystė“

Vytenis Pauliukaitis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytenis Pauliukaitis

Režisierius, televizijos laidų vedėjas ir BTV laidos „Muzikinė kaukė“ vertinimo komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis – visiems puikiai pažįstama asmenybė, kurios iškalba, itin stilinga išvaizda ir humoro jausmas nepalieka abejingų. Tad apie savo gyvenimo sprendimus, patirtis 71-erių vyras pasidalijo išskirtiniame interviu.

Be kitų temų, aptartų su viena laidos „Bus visko“ autorių Simona Albavičiūte–Bandita, Vytenis atvirai prabilo apie pinigus.

„Pasakysiu, kad pinigų tema yra man neaiški iki šios dienos. Ir pasakysiu, kodėl. Man nereikėjo mašinos, man namo nereikėjo, man nereikėjo orlaivio ar vilų. Uždirbu kelionėms, turiu jaukius namus. Bet kad pinigai kristų iš stalčių ar neturėčiau, kur jų dėti, taip nėra. Visą laiką verčiausi tik savo profesija“, – sako žinomas vyras.

Vytenis Pauliukaitis atvirai papasakojo ir apie televizijos užkulisius bei kritiką: „Pastabų, nuomonių esu sulaukęs kalnus. Išmokau: nereaguok ir pagalvok, kiek tiesos yra tame, ką tau sako ir kiek tu gali ateity pasitaisyti. Turiu keletą žmonių, kuriais pasitikiu ir jų pastabos būna kartais labai skaudžios – tegu juos perkūnas, – bet aš jas priimu. Jeigu pastabų nebūtų, būtų dar baisiau – reiškia tu dirbi kaip į tylą, kaip į vatą, nes niekas nereaguoja.“

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Eugenijus Skerstonas ir Vytenis Pauliukaitis

Vytenis Pauliukaitis buvo atviras ir kalbėdamas apie projektą, kurio metu skatina Lietuvos senjorus domėtis moderniomis technologijomis, jis daug keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius, gyvai bendrauja su žmonėmis. Vytenis atviras: mato daug problemų.

„Esu truputį nusivylęs mūsų vyresniųjų žmonių nemotyvuotumu. Visi galvoja, kad jau nieko neišmoksiu, jau nebereikia, geriau sėdėsiu prie pelargonijų. Pasikalbu su jais ir jie kažkaip noriai išlieja savo nuoskaudas, sako, kad jie niekam nebereikalingi. Bet pagalvokime – juk visų pirma mes turime būti reikalingi sau ir ieškoti patys, kuo užsiimti. Jie pyksta, kad jiems neskambina, kad jais nesirūpina. Bet tas rūpestis ir interesas turi būti abipusis. Juk jeigu tu nieko nesirūpini, esi neveiklus ir nemotyvuotas, tai tu niekam ir nelabai įdomus.“

Vytenis prabilo ir apie savo požiūrį į Covid–19 etapą, pasisakė, ką galvoja apie eutanaziją, kuri vos prieš savaitę buvo legalizuota Naujojoje Zelandijoje.

Laidoje Vytenis atvirai kalbėjo ir apie savo amžių.

„Pats gražiausias amžius yra dabar. Dabar galvoti reikia mažiau, nes jau daug ką žinau. Virš 70–ies prasideda jaunystė, tik nežinau, kuri. Aš neverkiu, kad jau viskas blogai, kokie dar čia kompiuteriai. Man reikalingi ir kompiuteriai, ir šokiai, ir mankšta, ir dėmesys neblėstančiam grožiui“, – prisipažino po Naujųjų į eterį sugrįžtančios „Muzikinės kaukės“ vertinimo komisijos pirmininkas.

Interviu su Vyteniu Pauliukaičiu – jau šį antradienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Bus visko“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką