Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kulinarė Beata Nicholson: „Tai, kad nesu peršviečiama, yra tik privalumas“

Beata Nicholson ir „Du Donatai“
Asmeninio albumo nuotr. / Beata Nicholson ir „Du Donatai“
Šaltinis: 15min
5
A A

Kulinarė, knygų autorė ir verslininkė Beata Nicholson yra tikra maksimalistė – šįmet moteris nutarė sau mesti naują iššūkį, ir uždainuoti kartu su profesionalais legendiniame LNK projekte „Žvaigždžių duetai“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Sekmadienį Beata kartu su grupe „Du Donatai“ antrą kartą lips į sceną ir kovos dėl komisijos ir žiūrovų balsų. Nors patikėti ir sunku, tačiau žavioji kulinarė sako, kad prieš pirmąjį pasirodymą vos galėjo suvaldyti jaudulį. Daugiau apie „Žvaigždžių duetų“ užkulisius – iš pačios B. Nicholson lūpų.

Repeticijos, „Žvaigždžių duetų“ filmavimai, dainuoji ir lavini balsą visur, kur būni. Ką apie dalyvavimą projekte ir dėl to kiek pasikeitusį šeimos gyvenimą sako tavo vyras Tomas ir vaikai?

Kai pradėjau ruoštis, dainavau visur! Geriausia vieta dainavimui man yra automobilis, nes tada turiu laiko, namie dainavau nedaug. Dar dainuoju pas puikią vokalo mokytoją Viktoriją Kalpokaitę, kuri man suteikė pasitikėjimo ir įkvėpimo. Namie dainuoju šiek tiek mažiau, nes mano vaikai ir vyras negiria manęs už dainavimą...

Vis tik aš jiems esu jų mama ir žmona, ir jie mane kasdien mato ne su makiažu ir suknelėm. Kai grįžau po filmavimų, vaikai kaip tik ėjo miegoti. Staigiai įsmukau į pižamą ir ėjau skaityti su vaikais knygų, bet paskui susizgribau, kad dar nenusivaliau makiažo. Sakau vaikams – palaukite, nusivalysiu veidą. Jie sako, – aha, gerai, eik nusivalyk, nes neatrodai kaip mamytė (juokiasi).

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson ir Du Donatai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson

Esi pripratusi matyti save savo laidoje, o ką galvojai žvelgdama į save „Žvaigždžių duetų“ scenoje?

Galvojau: o Dieve mano, negi čia tikrai aš (juokiasi)? Iš tiesų tai dar tik pradžia, atliekant mūsų prisistatymo dainą „Kur aukštas klevas“ gana intensyviai judėjome ir šokome. Keisčiausia, kad iš šono to veiksmo neatrodė tiek ir daug!

Tikra teisybė, kad scenoje turi visko daryti dvigubai daugiau ir veidu, ir jausmais, kad tai matytųsi ir TV ekrane. O štai mano jaudulys, aišku, matėsi, nes tikrai jaudinausi. Tikiuosi, kad po truputį tą jaudulį man pavyks sutramdyti, bet pirmoje laidoje bijojau kaip zuikis meškos. O namuose pirmos laidos premjerą žiūrėjome visi, aš LABAI jaudinausi. Vaikai su malonumu žiūrėjo ir visi kartu juokėmės…

Komisija tave išgyrė, o kaip pasirodymą pirmojoje laidoje įvertino Tomas ir vaikai?

Nesakysiu (juokiasi)! Tomas sakė, kad pasirodžiau geriau, nei jis tikėjosi... Mes su Donatais esam rimta komanda. Aš galvoju taip – sėkmingiausia pasaulio dainininkė yra ne kokia nors džiūsna, o Adele. Taigi tai, kad mes su Donatais nesam peršviečiami, yra tik privalumas!

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson

Esi sakiusi, kad į projektą eini „dėl smagumo dainuoti“. O ar tau svarbu laimėti? 

Net nebuvau apie tai pagalvojusi, tikrai, net nesusimąsčiau, kad einu skinti pergalių. Stengiuosi gyvenime nepasiduoti tokiems dalykams ir žinau, kad svarbiausia gyvenime yra tai, kaip tu pats save vertini. Vis dėlto, kai prasidėjo pirmasis balsavimas, tikrai jaudinausi, kokia bus žiūrovų reakcija.

Nemeluosiu – buvo labai smagu girdėti gerus komisijos įvertinimus. Mes su Donatais žiurim į reikalą profesionaliai, stengiamės tikrai gerai pasiruošti ir sudainuoti, bet tuo pačiu stengiamės visko pernelyg nesureikšminti – nereikia į save žiūrėti labai rimtai ir susireikšminus. Man svarbiausia, kad pats procesas būtų smagus, o ir žiūrovams tai, ką mes paruošime, būtų įdomu.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Beata Nicholson

Apie ką dabar dažniau galvoji – apie naujus patiekalus, ar „Žvaigždžių duetus“?

Duetai neatima tiek jau daug to laiko. Turiu daug veiklos ir sutikau dalyvauti tik žinodama, kad neturėsiu kiekvieną dieną zulinti parketo, kaip būtų buvę, jei dalyvaučiau šokių ar čiuožimo projekte.

Tai tikrai daugiau laiko galvoju apie naujus patiekalus TV laidai, o ne apie dainas. Juolab, man šis šou formatas atrodo gana lengvas. Duetuose taip pat pasiruošti reikia, bet jau po pirmų filmavimų sakiau, kad palyginti su kulinarinės laidos filmavimu, tai – tik pasivaikščiojimas...

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką